PANEL-POL Sp. Z o.o.

Kraków

Opinie o PANEL-POL Sp. Z o.o.

Alicja

@rafi dlaczego uważasz, że posty dodawane są przez firmę PANEL-POL Sp. Z o.o.? Pamiętaj też, że na forum nie można używać sformułowań obraźliwych. Firma PANEL-POL Sp. Z o.o. poszukuje do współpracy architektów, deweloperów, firmy remontowo-budowlane i montażowe http://www.panel-pol.pl/wspolpraca Będzie ktoś próbował się kontaktować firmą?

małgo

Brawo Rafi kimkolwiek jesteś wreszcie dobry rzeczowy post pozdrawiam

Johnny Deep

To Świat Paneli Perfect czyli Nethurt Jacek Dziedzic kupił Panel-pol a nie odwrotnie droga Alicjo:)

Ala

Nowy szef Tomek jest naprawdę spoko dla niego mogłabym wrócić. Dobrze że Panel-pol kupił Światpaneli.

Ala

Ja pracowałam na 29listopada ale krótko bo pewna pani chciała sobie wszystko podporządkować i podkładała świnie więc zrezygnowałam. Wiem że ją potem zwolniono i mogłam wrócić ale miałam zbyt przykre wspomnienia. szef ok. ale atmosfera nie.

anastazja

lepiej poczytaj na branżowych forach jaką mają opinię

anty_panelpol

"Specjalista sprzedaży PANEL-POL 2015-01-28 Żródło: Gowork.pl Katowice (śląskie)" i znowu szukaja pracownika, dalej anty_hejter twierdzi ze nie ma nowych twarzy?

Piotr Jemtos

Z dniem 01.12.2014 zostały podjęte kroki celem weryfikacji pojawiających się opinii o firmie Panel-Pol. Niebawem do administratora serwisu GoWork zostanie przekazane pismo mające na celu wyjaśnienie opinii naruszających dobre imię firmy, wraz z prośbą o udostępnienie adresów IP emitentów. Zarząd nie wyklucza skierowania sprawy na ścieżkę sądową.

Głos Rozsądku
@Piotr Jemtos 15.12.2014 21:43

Wie Szanowny Pan jaka jest specyfika tego portalu i na czym polega "demokracja"? Proszę zatem zaniechać straszenia, nie świadczy to zbyt dobrze, zwykła desperacja :)

kotekmruczek

Zgadzam się z Kaktusem w 100% i gośc dobrze wam pisze. w tej firmie lepiej nie pracować....albo tylko na czarno bo jak Ci nagle w kasie braknie cudownie ( cudowne zniknięcie) ze 20 000 tys i Ci przyjdzie to wyrównać to bierzesz nogi za pas i spie...sz :)

wiewióra

na początku obiecują prowizję od sprzedaży a później karają pracowników pieniężnymi karami np 100zł, 500zł niesłusznie,ogólnie firma w której sami pracownicy zwalniają się i dają wypowiedzenia bo nie wytrzymują ( tak było już z kilkoma osobami pod rząd), a później szefowie panelpolu mówią że to oni zwolnili tych ludzi ( ale i tak każdy na tym rynku wie jak tam jest i nikt nie wierzy im w te brednie).

olo

najlepszą opinią firmy są opinie klientów a te nie są pochlebne ...

szczurek

śmieszni jesteście, niby ile to osób tam pracuje ze stazem wiekszym niż rok na 29-listopada?

anty_hejter

Nowe twarze ?! A to dobre !!! :) Sklep w Myślenicach - od otwarcia ta sama osoba; Sklep w Olkuszu - od otwarcia ta sama osoba; sklep w Skawinie - od otwarcia ta sama osoba (z przerwą roczną ale wróciła); sklep w Chrzanowie - od półtora roku ta sama osoba; Sklep na Zakopiance - wszyscy pracownicy ze stażem co najmniej 1,5 roku; Sklep na 29 listopada - wszyscy pracownicy ze stażem co najmniej 1 rok; Katowice - kierownik od otwarcia; Oświęcim - nowy punkt, ale prowadzi osoba pracująca w Panel-Pol od 2010 roku..... Dalej chyba nie muszę wymieniać... To tyle do powiedzenia mam tym wszystkim udawanym byłym pracownikom Panel-Pol !

Anus

Zarobki sprzedawcy w tej firmie naprawde sięgają 4000 zł. Szefowie są skrupulatni chyba dlatego że pilnują interesu. Pracowałem tam przez rok bo zachciało mi się pracy w markecie. Teraz wróciłbym tam z przyjemnością. Trzeba zapieprzać ale można zarobić !

Angol

Aga - Lukas - Jaro - jesteście ograniczeni umysłowo. Typki sprawni inaczej :)

mister xxxxlong

merytorycznie, zgodnie z zaleceniami regulaminu: Pensja na rękę - 2000 zł. Premia co miesiąc, raz większa, raz mniejsza - średnio jakieś 700-1000 zł. W firmie dłużej niż pół roku. Dla mnie paca OK. Nigdy nie pracuję 160h/m-c tylko troszę mniej. Nic więcej nie napiszę, bo mnie zidentyfikować będzie można.

Aga

Kaktus .... Ale jesteś PRYMITYW czy ty nie wypoczywasz czasem w kobierzynie bo tak to wygląda.

lukas

Popieram co napisał jarom ! Zauważcie że kaktus ma czas o 14:55 wypisywać takie brednie na Internecie czyli jest bezrobotny albo zamiast pracować to się tym zajmuje w godzinach których powinien pracować ! Może dlatego kaktusa wyrzucili z tej firmy bo tak pracował i dlatego jest tak rozgoryczony ... hehehehe...

jarom

Pracuję w tej firmie od dłuższego czasu. I szczerze to boli mnie jak czytam takie brednie jak wypisuje KUKTAS mój przedmówca. Może bezczelny człowieczku się przedstawisz z imienia i nazwiska a jak nie to może policja Cię zidentyfikuje bo strugasz z siebie MĘDRKA oczerniasz tą firmę a widać że nigdy w niej nie pracowałeś: w tej firmie nie przepracowałem nigdy dłużej niż 40 h tygodniowo i żaden pracownik nie miał nadgodzin, wszyscy mają umowy na pełny etat (ale zapewne ty tego sobie nie możesz wyobrazić).Nie bardzo rozumię co ma szafa do rzeczy bo w każdym salonie tej firmy są zaplecza socjalne. Nawet w Galeriach handlowych mają pomieszczenia socjalne ale gdybyś miał coś wspólnego (usunięte przez administratora)z tą firmą to byś wiedział. Po twoim stylu wypowiedzi widzę że jesteś chyba z rynsztoka bo nikt na poziomie nie używa takich słów jak ty powyżej na ogólnym formu. Dlatego dla takiej miernoty jak ty kaktusie 4000 zł to abstrakcja ale uwierz ludzie w firmach w Polsce zarabiają naprawdę dobrze, no ale na pewno nie zarabiają tyle takie sfrustrowane miernoty.

kasa nostra

sraty graty prężnie :D to chyba jakiś antonim

no shadow

Jak zwykle piszą Ci co myśleli, że pójdą posiedzą i zgarną po te 4 tys. W jakiejkolwiek sprzedaży trzeba pracować a nie fejs i telefonik do kumpli, że nic nie robie i kroję kasę. Panel-Pol to prężnie rozwijająca się firma, a problemy to ma przede wszystkim konkurencja na dobrego pasterza.

da vinci

najlepiej przejść się do konkurencji z ul. dobrego pasterza i zapytać co ( usunięte przez administratora )a nawywijali tam jako pracownicy

Agent007

Pewna to jest ale umowa śmieciowa ,na czas to dostaniecie ale 1/2 najniższej krajowej a zarobki ponad 4 tysiące ( usunięte przez administratora )

Bas.Ja

Punkt widzenia zależy... Teraz jestem na swoim i z utęsknieniem myślę o czasie kiedy na konto wpływała mi kasa z p-polu, zawsze na czas i zgodnie z umową.

Mar.Kat

Jak się ktoś stara to jest doceniony i finansowo i słownie, ale jak ktoś chce pracować -a nie siedzieć na fejsie. Nie mam co narzekać firma jest ok.

pitu-pitu

Hahaha ;-) Jakieś brednie wypisuje ktoś, kto po prostu sobie nie poradził ! Zapraszam do marketu ! Ja tam teraz jestem wiem co to znaczy ( usunięte przez administratora )Jak ktoś nie umie sprzedawać , to w żadnej firmie handlowej sobie nie poradzi ! Mój kolega pracuje w Panel-Pol i jest bardzo zadowolony. I ja chcę żeby mi tam załatwił pracę na sklepie! Wiem że wyciąga niezła kasę, ale dobry jest w tym co robi!

Doe

Ja tam pracowałam. Skonczyłam rok około rok temu, ale z powodów rodzinnych a nie finansowych. Zarobić można całkiem nieźle. W dobrych miesiącach wyciągałam po ponad 4 tysiące.

NW

....a jak się przedstwiają zarobki w tej firmie ????

Zostaw opinię o PANEL-POL Sp. Z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PANEL-POL Sp. Z o.o.