Margo netia

Opinie o Margo netia

Marta

Obecnie Margo netia prowadzi właśnie dwie rekrutacje - na stanowisko doradcy indywidualnego klienta i przedstawiciela handlowego. Na którym z tych dwóch wskazanych stanowisk warunki zatrudnienia są z punktu pracownika w Waszej ocenie lepsze?

Marta

@rtgh udało Ci się uzyskać informacje na temat ewentualnych staży czy praktyk w Margo netia? To bardzo dobry sposób na start wielu młodych osób, które potem często zostają w firmie, jako pełnoprawni pracownicy.

rtgh

@Ameryt a nie wiesz cxy mozna u nich w firmie liczyc na jakis staz albo praktyi? zawsze mozna zdobyc dosiwadczenie

jan

ja również przed zaangażowaniem się w proces pozyskiwania pracy w danym źródle wolałbym mieć pełną wiedzę na tenat partnera. to jak w tańcu, zanim się jakąś panią poprosi do tańca, warto wiedzieć czy w pobliżu nie ma męża. natomiast co do margo, to głównie chce wiedzieć jakich moge spoidziewać się u nich pieniędzy teraz

rzetelny józef

no właśnie, ja jednak jako osoba poważna szukająca pracy poważnego zatrudnienia oczekuję pełnego spektrum rzetelnych informacji. więc jeśli ktoś ma jakieś konkretne dane odnośnie zarobków netto w firmie Margo netia to bardzo proszę o podanie takiej kwoty tutaj na forum publicznym. czy ktoś będzie tak miły?

margo

Ludzie nie piszcie głupot na temat Margo gdyż oni już w Olsztynie od 2011 roku nie sprzedają netii

a gdzie w wawie się pracuje? na kasprzaka czy gdzie indziej?

an

szef ok myli się na korzyść pracownika, ale koordynator to [usunięte przez moderatora] skłócony chyba ze wszystkimi, ostatnio nawet chyba z szefem i całę administracją [usunięte przez moderatora] swoją pracownicę a do innych się czepia. Najgorsza [usunięte przez moderatora] w tej firmie , tak jest ok dla tych co piszą umowy, ale jak ktoś temu pseudo koordynatorowi podpadnie to przekabaca szefa zeby go zwolnił. czuje sie panem firmy . Proponuję zmienić koordynatora i wtedy będzie dużo lepiej. Panie [usunięte przez moderatora]na co Pan czeka?

natka

ja pracowalam dla tej firmy w olsztynie sama odeszlam i jeszcze wynagrodzenia nie dostalam co to ma znaczyc!!!????

beta19

Ja również nie polecam. Mam wyłącznie nie miłe wspomnienia po współpracy z tą "firmą". Same straty zero zarobku...[usunięte przez moderatora]!!!

siczi

Netia powinna się zastanowić kto jest jej partnerem - ponieważ ewidentnie działają na jej niekorzyść. Ja dzięki Margo nigdy nie skorzystam z Netii - mimo tego iż mają całkiem niezłą ofertę. Smród, bród i ubóstwo!!

kotr

Zgadzam się z przedmówcą. jedno wielkie gów...no. do tego "super" kompetentni przełożeni :) mIm

sp2i

Słuchajcie ludzie strzeżcie się tej "Firmy" - amatorszczyzna pełna - nie wiem jak to jeszcze może funkcjonować - o wynagrodzeniu możecie zapomnieć. Nie polecam - porażka.

Zostaw opinię o Margo netia - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Margo netia