Opinie o E.Leclerc Gdańsk w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie E.Leclerc Gdańsk. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie E.Leclerc Gdańsk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E.Leclerc Gdańsk w Gdańsk

Magda

Macie często inwentaryzacje ?

szalona

Kody na produktach nie do odczytania.

Zibi

Podpowiedzcie czy firma wprowadziła środki zabezpieczające pracowników w okresie pandemii?

Wojtek

dzien dobry, chciałbym zapytać się jak wyglada praca na wykładaniu towaru. mam ofertę od firmy na umowę zlecenie, zadaniowy tryb czasu. Jak to wygalda? czy dostaje konkretne zadanie do wykonania w konkretnych godzinach? Co jeśli nie zdążę? Jak uzupełniać raporty?

Brałeś udział w rekrutacji do E.Leclerc Gdańsk. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Wiktoria Szachta

Pisze do ludzi którzy mieli styczność z sytuacjami złego traktowania w tym sklepie bądź ze strony pracy w noproblem i proszę o kontakt i pomoc na maila -> wicia14@op.pl. Praca w sklepie wiąże się z ublizaniem ze strony pracowników napewno jeśli jest się kobietą i pracuje się z noproblem ludzie się wywyższają krytykują,są strasznie nie mili tak samo traktują ludzi przykładowo jedna osoba chciała kupić piwo ze zbliżającym terminem pracownik podszedł do osoby i spytał "cZego chcesz" chciałabym zająć się przede wszystkim traktowaniem ludzi w tym sklepie a najbardziej od strony osób które biorą zlecenia z noproblem dlatego że dotknęło to mnie i dużo ludzi było pewnie też nękanych tak jak ja dlatego proszę o pomoc

Jacek
@Wiktoria Szachta

Jesteś w stanie podać konkretne przykłady, które potwierdzą Twój wpis? Zaniepokoiły mnie cząstkowe informacje, które znalazły się w Twoim komentarzu. W żadnym miejscu pracy nie powinny mieć sytuacje, w których panuje zła atmosfera wśród zatrudnionych pracowników. Próbowaliście może w jakiś sposób zintegrować się z pozostałymi pracownikami? Czasami wspólne wyjścia po pracy są dobrym sposobem, aby osoby zatrudnione lepiej się poznały i polubiły.

Yjwhdub
@Jacek

Szczunek należy się każdemu. Niezależnie czy go znasz, lubisz.

serwis

Pracowałem na kasach na podstawie umowy zlecenia. Dziwiłem się dlaczego taka rotacja ale od kiedy przekonałem się kto kieruje działem kas to już wiem. Pani "kierownik" działu kas nie wie co oznacza "szacunek" dla drugiego człowieka. Wszystkie sprawy rozwiązuje sloganem "nie musisz tutaj pracować". Kiedy poszedłem do niej wyjaśnić dlaczego łamane są warunki umowy zlecenia otrzymałem komunikat przekazany z szyderczym uśmiechem na ustach - "bo tak jest i jak się panu nie podoba, to nie musi pan tutaj pracować". Zastanawiam się dlaczego dyrektor nie dostrzegł jeszcze tej dużej rotacji i nie doszukał się powodu w postaci osoby kierującej tym działem.

jago

nie wiem czy jest to akurat kwestia dyerktora gdańskiego leclerca czy raczej specyfiki pracy w tym miejscu i w tej branży. Na co ludzie najczęściej z tego sklepu narzekają ? oczywiście na zarobki. A Leclerc tak naprawdę najłatwiej zaoszczędzić może na czym... właśnie na ludziach i ich pensjach i to skrupulatnie robią

Magdalena
@jago

Marudzisz, pracuje tam od 7 lat, zarabiam teraz 1800zł jak kwalifikowany pracownik + 700 zł kwartalnej + 190zł bonów miesiecznie, a rekreacyjnie dorabiam po 2-3 godziny 3 razy w tygodniu za 900zł na serwisach i mam prawie 3k na rękę... dobra ekipa świetni ludzie pracujący na dziale napoje zawsze można z nimi pogadać, ale jak ktoś marudzi i sie obija to potem takie pierdoły wypisuje ą że to źle nie dobrze mało płacą, problem? poco startować do pracy gdzie jest minimalna i marudzić? trzeba było się uczyć, cała ta chołota co tu marudzi to pewnie nieroby i obiboki takich to bym sama wywaliła.

bolo
@Magdalena

chcialbym poznac co to za serwisy robiac rekreacyjnie po 2/3h 3 razy w tygodniu i zarabiac 900zł i :/ a najgorszy dział to suchy-słony, kierownik- szkoda sie wypowiadac

@Magdalena

Pracuje od 2 lat zarabiam 1600 zwykły pracownik + 190 bonów + mam 2 serwisy za 800zł, mam 2600 bez kwartalnej pracuje po 7-8 godzin przychodze na 2 serwisy w pon sr i pt, ekipa (usunięte przez administratora) kierownicy spoko oprócz kiero dep pgc a tak to super ludzie fajna praca mozna zarobic 2500+ a nawet 3000+ można robić nadgodziny płatne 100% w dni wolne, jest super

@bolo

kierownik na suche słone jest wymagający, szkoda sie wypowiadać o tobie lelaku, pewnie jesteś picuś plastuś i maruda, nic nie robisz a chciałbyś kase wielu takich było pajaców

Wiktoria Szachta
@bolo

Jeśli tak było ze traktowano Cię źle to jak chcesz opisz na moim mailu : wicia14@op.pl chciałabym coś z tym zrobić a im więcej osób tym większa szansa

miron

zgadzam sie - bylem na rozmowie proponuja najnizsza a na stanowisko kierownicze 380 zl brutto wiecej nie dziwie sie ze tam jest tak duza rotacja

@miron

Nie prawda. Zwykły pracownik ma najniższa krajowa plus co miesiecena premie ok.150 zł plus bony 190zl

bolo

wiecej zarobisz w biedronce, a robisz to samo i pracujesz tyle samo

Miron

Prawda +premia uznaniowa Wyzysk na maxa

Edyta
@miron

Miron, a czy poza wynagrodzeniem zasadniczym pracodawca oferuje pracownikowi dodatkowe świadczenia pozapłacowe? Rozumiem, że brałeś udział w rekrutacji, czy udało się nawiązać współpracę z E. LECLERC?

Ktoś

Witam a jak wygląda socjal w Leclerc ? Ile nowy pracownik wyciągnie na rękę pracując na etat na dziale ?

klienta z kartą

Ostrzegam wszystkich klientów przed kupnem ryb pakowanych w folie. Już trzeci raz kupiłam śmierdzącego łososia wędzonego pakowanego, mimo że termin ważności do spożycia był jeszcze tydzień. Nawet ptaki nie chciały go tknąć. Wiem, że można pójść i oddać, przyjmą i zwrócą pieniądze, ale gdy ma się 80 lat, to trudno jest ponownie pójść do marketu i wypisywać jakieś reklamacje. To wymaga jakiegoś nagłośnienia sprawy. NIE KUPUJCIE W E. LECLERCU RYB PACZKOWANYCH, BO ŚMIERDZĄ, MIMO ŻE TERMIN WAŻNOŚCI WSKAZUJE NA MOŻLIWOŚĆ SPOŻYCIA.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w E.Leclerc Gdańsk? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Magda

pracuje tam od 7 lat, zarabiam teraz 1800zł jak kwalifikowany pracownik + 700 zł kwartalnej + 190zł bonów miesiecznie, a rekreacyjnie dorabiam po 2-3 godziny 3 razy w tygodniu za 900zł na serwisach i mam prawie 3k na rękę, znam ludzi co pracują tam po 10-12 godzin bo mogą i uważają że jest łatwiej i mają na ręke jakieś 3-5 tys, ale to lepiej niech oni się wypowiedzą

MalF

Ja tam nie narzekam mam 3500 tys na stanowisku kierowniczym, trktuje ludzi jak bydło, ale muszę często słyszę jak marudzą, jest pare takich babeczek co niby je wszystko boli i w ogole ale jak je widuje na imprezach to wyginają się aż miło. Sa pracownicy co zle pracuja i marudza na tym serwisie pieprza glupoty jacy to my nie dobzi jestesmy, a sami chca dostawać kase za nic nierobi (usunięte przez administratora)

P.Człowiek
@MalF

Panie kierowniku za 3500,- za miesiąc. Naucz się Pan pisać po polsku. Bo to wstyd aby osoba na tak odpowiedzialnym i decyzyjnym stanowisku jak kierownik w E.Leclerc pisała tak niezrozumiale. Ja prosty człowiek - "pracownik hali", nie za bardzo wiem o co chodzi. Do nas prostych ludzi trzeba mówić wolno i jak to się mówi "dużymi literami" bo my tępi i nierozgarnięci jesteśmy! Pozdrawiam.

Bon
@MalF

Co ty tam ściemniasz, kierownicy w E.Leclerc pracują za grosze, tylko kobieta się zgodzi pracować za tak małe pieniądze dłuższy czas, to jest praca dla ludzi bez jaj co nie mają swojego zdania, nie potrafią się postawić i tylko hejtują na innych, praca w tej firmie jest dobra tylko dla patoli

ADOLF
@Bon

Pierdzielisz, będąc kierownikiem departamentu rządze, mam władze, teraz robilismy przekręt na zamówieniach, zamawiam towar a na boku z zyskiem dla siebie sprzedaje, wyciągam czasem po 4-5k miesiecznie. Moi podwładni co prawda gryzą suchy chleb, ale czego więcej chcieć, mało im płace ale roboty nie brakuje.

robert piotrowski

Ale narzekacie ja byłem kierownikiem na dziale w/o i co sie stało jak zachorowałem?? nie trza było iść do pracy..boo??? jak nie będę chodził to mnie zwolnią....ii tak zrobili pomimo tego ze byłem na l4.. ale załogę miałem super. robert.

Bubuś
@robert piotrowski

prawda Panie Robercie ludzi miał Pan wspaniałych

ADOLF
@robert piotrowski

warzywniak dobrze gadasz

Hanna

@sweet dreams i @balyk czemu dodałeś tą samą wypowiedź pod dwoma różnymi nickami? Rozumiem, że ogólnie lubisz swoją pracę, ale nie jesteś zadowolony z atmosfery w pracy, tak? A powiedz jak sprawa wygląda z jakimiś dodatkowymi benefitami? Myślę, że może to zaciekawić pozostałych użytkowników.

Hanna

Jesteś zatrudniony w E.Leclerc Gdańsk? Chętnie dowiemy się więcej na temat panujących warunków pracy w firmie. Jakie największe plusy dostrzegacie, a co według Was wymaga zmiany? Czekamy na Wasze komentarze.

balyk
@Hanna

haniu. w ciasteczkowym hipermarkecie nie jest tak źle choć płace mogły by byc lepsze... a nie których szefów departamentu (może nie zmienić ) ale postawic do pionu. bo nie wazne jak by czlekowi zależało i jak by TYRAŁ to i tak bedzie zle. a jak powie swe zdanie i co mysli to jest już zły i nie dobry i trzeba go sie pozbyć lub przeniesć na inny dział... a jednak widać ze lepiej nie przychodzić do roboty i ją olewac ale i tak cie przyjma spowrotem. prawda p. Moniko K. lepiej miec ludzi na działach na których nie można liczyć , a wywalić tych na których nigdy człowiek sie nie zawiódł. ale ta pewna pani tego nie widzi i lepiej pilnowac swego stołka. Ale niech sie cieszy póki go ma... pozdrawiam serdecznie...

sweet dreams
@Hanna

daniel

@Bon a co to ma znaczyć, że tylko kobieta zgodzi się na za grosze pracować? Po pierwsze wysokość wynagrodzenia to subiektywna ocena, a po drugie - nieładnie powiedziane.

jak najdalej od E.Leclerc dopóki nie zmieni się dyrektor, radzę.

doda2016

najniższa krajowa to 1600zl,jeśli pracodawca nie daje premii lub bonów co miesiąc.dlatego wynagrodzenie w leclercu to 1562zł brutto + 250zł brutto premii uznaniowej + 250zł brutto bonów.po przeliczeniu na reke dostajemy 1270zł netto i 190zł netto bonów.

???

czy ktos jest mi w stanie wytlumaczyc aneks do umowy?? najnizsza krajowa w tej chwili to 1600 brutto a na papierku widze 1564 brutto...

ktosik

chodza plotki ze [usunięte przez moderatora] zostal wydalony z poprzedniej pracy za [usunięte przez moderatora]. ponoc tez jeden z sklepow tesco zostal zamkniety pod kierownictwem tego Pana bo bylo mega brudno...

Zostaw merytoryczną opinię o E.Leclerc Gdańsk - Gdańsk

• Jak się pracuje w E.Leclerc Gdańsk?

Zobacz opinie na temat firmy E.Leclerc Gdańsk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E.Leclerc Gdańsk?

E.Leclerc Gdańsk