SK-PROJEKT Sp. z o.o.

Opinie o SK-PROJEKT Sp. z o.o.

Iza

@bankrut czy możesz opisać sytuacje dokładniej? Została ona wyjaśniona i miała już swój finał? Każdemu pracownikowi zależy na uczciwym pracodawcy, także wazystkie dodatkowe informacje pomogą wielu forumowiczom.

enzi

widocznie Twój znajomy może nie znać firmy tak dobrze

bankrut

o czym piszesz Maju????!!! Ja byłem podwykonawcą. Mam fakturę przez nich zaakceptowaną na 160 tys. zł. Tyle tylko, że w tym momencie mogę ją użyć w toalecie. Za moja kasę pan prokurent Tomasz żyje sobie w luksusie. Takie są pozytywne strony - ale tylko dla sk -projekt (czytaj oszustów). O jakich ty comiesięcznych wypłatach piszesz, skoro sk-projekt dawno temu nie funkcjonuje (zwinął kasę i ma wszystkich w dupie)

bankrut

Firma powstała w celu wykorzystania podwykonawców. Właściciele i prokurent zgarnęli kasę za kontrakt w Warszawie Rydgiera - szpital, nie płacąc podwykonawcą. Ładnie się na tym wzbogacili (miliony) i mają wszystkich w (usunięte przez administratora)Mozna??? Po co uczciwie pracować jak można wydoić nas podwykonawców i sponsorować luksusowe życie Panu Tomkowi (prokurent) i Wielkiemu Prezesowi

Poszkodowany

***Lektura: W dniu 31 grudnia 2013 roku Rada Nadzorcza Szpitala Powiatowego we Wrześni Sp. z o.o. przyjęła rezygnację ze stanowiska wiceprezesa Adama Jasinskiego ze skutkiem prawnym na dzień 31 stycznia 2014 roku. W tym samym dniu Zarząd Spółki Szpital Powiatowy we Wrześni powołał na stanowisko prokurenta inż. Tomasza S. Biuletyn 167 styczen 2014

oszukana

czy ktoś wie coś na temat tych oszustów??? Gdzie teraz oni funkcjonują i czy wogóle ta firma istnieje i coś realizuje????

poszkodowany

czy ktoś coś wie na temat tych (usunięte przez administratora) na dzień dzisiejszy? jak można wyegzekwować od nich należne mi pieniądze? ostrzegam innych przed tą firmą i proszę o jakieś wskazówki i pomoc

Poszkodowana

Czy ktos może wyegzekwował z poszkodowanych podwykonawców tej firmy za realizowany dla tych ....... Szpital Rydygiera w Warszawie? Jeśli tak, to proszę o pomoc. Mi nie zapłacili ponad 160 tys.

nie polecam

Nie polecam: ogrom pracy, a mało płacy - dyrekcja nie panuje nad zespołem, a typowy (usunięte przez administratora) i krzyki na porządku dziennym; Brak kompetentnego kierownictwa i sprecyzowanego zakresu obowiązków, typowa spychologia działań, a przede wszystkim wielka improwizacja w dziale koordynacji - brak realnych harmonogramów projektów - za to nierealne terminy i niepotrzebny stres; Umowa o pracę i adekwatne wynagrodzenie jest fikcją - niepłatne nadgodziny, praca na 24h, cięcia pensji. Terminy paromiesięczne z wyprzedzeniem rezerwowanych urlopów anulowane z dnia na dzień: w myśl powiedzenia dyrekcji: albo pracujesz albo wylatujesz!, gdzie lojalny zespół nie liczy się, a liczą się zyski. Uwaga! Praca jedynie dla zastraszonych, przerażonych wyrobników, oraz śliskich klakierów, donosicieli i pochlebców. Spróbuj na własne ryzyko, jeśli lubisz (usunięte przez administratora).

inżynier

starek - 2013-06-22 20:08:21 Jak jest w tym oddziale polskim, ile można wyciągnąć? Jakie warunki pracy z SK-Projekt? /anonim/ a jak z wyjazdami, mieszkanie daja, ile mozna robić kontraktów?Oddział Polski już nie istnieje...

warszawiAnka

anonim - 2011-09-15 08:55:10 Ma być 10 wychodzi się 4 euro przy pracy na akord po 11 godzin dziennie wszelkie prawdziwe informacje pod nr 504671679oddział niemiecki jest niezalezny od oddziału polskiego w kwestiach finansowych wiec po cholere robisz opinie wszystkim jak TAM Cie nabili w butelke?

może napisalibyście więcej informacji widziałem ostatnio ogłoszenie do niemiec.18 lutego ma być spotkanie niewiem czy warto jechać

Ma być 10 wychodzi się 4 euro przy pracy na akord po 11 godzin dziennie wszelkie prawdziwe informacje (usunięte przez administratora)

ja kilka razy byłem na kontrakcie z tej firmy.płacili normalnie co miesiąc warunki dobre. było mieszkanie i zwrócili za dojazd. jeździłem z kontraktu na kontrakt

Zostaw opinię o SK-PROJEKT Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SK-PROJEKT Sp. z o.o.