Opinie o Gaccountancy Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Gaccountancy Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Gaccountancy Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gaccountancy Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. w Warszawa

Edward Nowy wpis

Polecam biuro rachunkowe Gaccountancy. Właściciele cały czas z wiedzą są na bierzaco.

Tomasz Nowy wpis

Polecam to biuro. W księgowości nie mają sobie równych.

Wojciech Nowy wpis
@Tomasz

A cenowo jak to wygląda na tle konkurencji?

Ela

Biuro bardzo poważnie traktuje swojego klienta.

Renata Nowy wpis
@Ela

No to akurat chyba wymóg, raczej bardziej byłoby zaskakujące, gdyby tego nie robili. Ale tak właściwie to długo już z ich usług korzystasz i czy masz może ewentualne porównanie co do innych biur czy od zawsze jesteś z nimi?

Krzysztof

Bardzo dobre biuro.

Maja
@Krzysztof

Możesz napisać coś więcej? Co najbardziej Ci się podobało.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Gaccountancy Biuro Rachunkowe Sp. z o.o..
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Zenon

Jest to świetna firma! Kadra ciągle się dokształca.

Barbara

Super wsparcie przy prowadzeniu księgowości.

Dorota

biuro prowadzi moje księgi rachunkowe. Bardzo to biuro polecam, bo widać, że znaja się na tym, co lubią.

Edward
@Dorota

Ja również potwierdzam. Biuro bardzo divrze się ze swoich powinnosci wywiązuje.

Ula

Poleciła mi ich usługi koleżanka z pracy. Sprawdziłam jak działają i teraz z przyjemnością korzystam.

Ula

Polecam. Profesjonalizm i kompetencja. Polecam szczególnie teraz, kiedy trzeba dbać o dobrą kondycję firm.

Maria
@Ula

No właśnie słyszałam, że kadra Gaccountancy kładzie nacisk na profesjonalizm, rzetelność oraz najwyższy poziom usług księgowych. I Twój komentarz zdaje się być właśnie tego potwierdzeniem. Ktoś Ci polecił tę firmę, czy sama się na nią jakoś natknęłaś?

Karolina W.

Dzięki współpracy z tym biurem udało mi się założyć moją działalność gospodarczą. Bez fachowej porady i pomocy na początku było by mi trudno ogarnąć wszystkie wnioski i formalności z tym związane.

Arkadiusz Sz.

Najlepsze biuro księgowe z jakim miałem okazję do tej pory współpracować. Doświadczenie, kompetencja i życzliwość to coś co bardzo szanuję i cenię. Z nimi nie muszę się martwić o problemy w mojej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Gaccountancy Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Gaccountancy Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gaccountancy Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gaccountancy Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.?

Gaccountancy Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.
  • Wilcza 44 lok. 1
    00-697 Warszawa

Gaccountancy Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.