restauracja Valadier

Opinie o restauracja Valadier

anka

@bella też mnie nurtują wszystkie te pytania, ale chyba mam zamiar sprawdzić to sama :)

obiektywny

Bez przesady. Jeżeli chce ci się dobrze pracować i potrafisz to co robisz, współpracownicy i klienci są z ciebie zadowoleni to pracujesz i jesteś zadowolony. A jeżeli chcesz się migać i myślisz tylko jak wyrwać najwięcej kasy, to później tak piszesz.

hji,k

ogólnie restauracja nie była by zła gdyby nie właściciel który to nie płaci pracownikom pensji po kilka miesięcy...unika kontroli PIP-u ...i już nie jeden pracownik pozwal go do sądu.. jak najdalej od takich ludzi

Totalny przekręt! Jeżeli ktoś lubi pracować bez wypłaty i bez serwisów to jest to idealne miejsce! Właściciel to zwykły [usunięte przez moderatora]! Zdecydowanie nie polecam!

Zostaw opinię o restauracja Valadier - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie restauracja Valadier