Opinie o Celsa "Huta Ostrowiec" w Ostrowiec Świętokrzyski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Celsa "Huta Ostrowiec". Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Celsa "Huta Ostrowiec" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Działalność w zakresie zarządzania infrastrukturą IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Celsa "Huta Ostrowiec" w Ostrowiec Świętokrzyski

Dami6

Amatorszczyzna pierwszy raz przyjechałem wywrotka ze złomem wpuścili mnie bez problemu na rozładunek,za drugim razem nie ponieważ kazali mi przejść szkolenie. Przyjeżdżają że złomem z całej Polski i nie muszą przechodzić żadnych szkoleń. Ludzie bez zrozumienia i bez szacunku.

Maciej
@Dami6

Wypowiadasz się z poziomu osoby, która przywozi złom na teren firmy Celsa "Huta Ostrowiec"? Od dawna współpracujesz z firmą w tym zakresie? Jest to wątek, w którym dyskutujemy o pracy w tej firmie, dlatego może masz jakąś wiedzę na ten temat? Chciałbym dowiedzieć się, czy warto, jest odbyć staż bądź praktyki w tym zakładzie, ponieważ z tego, co przeczytałem, firma daje takie możliwości.

Wolny

Pracowałem w firmie kilka ładnych lat, ale mam to już za sobą, więc teraz powiem co o nich myślę. Były lepsze i gorsze czasy, natomiast to jak się traktuje ludzi w tej firmie to jest przesada. Jesteś numerkiem i tylko liczy się (dla twoich przełożonych) aby cię wykorzystać. Ja wiem posypie się hejt , że już nie pracuje i się żali, no i ok biorę to na siebie. Tylko dlaczego ludzie odchodzą w całej Polsce ? Chyba jest coś na rzeczy ! Skończyły się czasy wykorzystywania ludzi, ktoś w firmie powinien to zrozumieć, niech to będzie głos rozsądku, bo obecni pracownicy wam tego nie powiedzą, gdyż chcą pracować (jak długo ?) ale mają już tego dosyć i zaczną zmieniać pracę, wtedy się ktoś obudzi . Fajna praca, fajni ludzie ale podejście góry jest żałosne.

Boski Zbychu
@Wolny

tak to jest pracujesz dla kogoś dopóki możesz i jesteś zdrowy i masz siły do pracy aa jak się stajesz mało wydajny to kończysz pracę przez zwolnienie

Boski Zbychu

Firma jeśli chodzi o szkolenie pracowników to spisuje się bardzo dobrze szkoli pracowników na każdym szczeblu a jeśli chodzi o pracę to jest wymagająca firma szczególnie co do pracy na hali gdzie są ciężkie warunki szczególnie dla pracowników szeregowych ale prawdę mówiąc to wypłata na czas umowa na normalną sumę i świadczenia które należą się każdemu pracownikowi który pracuje w celsie trochę gorzej jest na pod firmach ale też daje radę jeśli chodzi o atmosferę to zależy na jakim wydziale się pracuje raz jest lepiej raz gorzej ludzie narzekają tak jak wszędzie. Moje sugestie dla Celsa "Huta Ostrowiec": Szkolenia dla młodych pracowników, przyjmowanie osób chcących podnosić swoje kwalifikacje zatrzymywanie uzdolnionych pracowników

Tymon

Jeśli wykorzystywaniem jest wymaganie od pracowników wykonywania obowiązków to gratuluję dobrego humoru.

Firma Celsa "Huta Ostrowiec" prowadziła rekrutację na stanowisko Sales Manager ds. zbrojeń budowlanych. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Celsa "Huta Ostrowiec"?

Zbigniew

Sama prawda atmosfera w pracy jest bardzo ważna tak samo jak wynagrodzenie za prace czy podwyżki w firmie jeśli chodzi o prace w biurze to atmosfera jest super a jeśli chodzi o prace na hali to ciągła presja i nie docenianie pracownika i trzeba być wielu zadaniowym być, mieć jak najwięcej uprawnień gdzie człowiek robi na przykład za suwnicowego za kowala i jeszcze pali wlewki albo pracuje za mechanika, hydraulika, automatyka i za elektryka wiec nie polecam tej firmy szczególnie młodym osobą bo bardziej od pracownika liczą się słupki a nie bezpieczeństwo pracownika.

Darek

Jestem pracownikiem młodym wyksztalconym i niedocenionym. Gdyby nie miła atmosfera w mojej komórce wolał bym pracować na tirze i bym zarobił 4 razy tyle. Podwyżka 125 zł? Na taka firme co bycie zatrudnionym powinno być duma i zaszczytem staje się śmiechem i połowa ludzi odejdzie właśnie przez takie traktowanie bo to słychać wszędzie . Szkoda pisać dalej .

Mirosław
@Darek

Witam Panie Darku ma pan racje młodzi ludzie są nie doceniani w firmie dostają marne podwyżki u nas na wydziale kierownik załatwił 10zł na miesiąc podwyżki dla młodego pracownika jeszcze do tego praca w spółkach gdzie się nic nie należy i ciągłe zmienianie firmy przy następnej umowie po to żeby jak najwięcej zaoszczędzić na pracowniku.

olek

Staram się o pracę w Selsie na stanowisku specjalisty. Czy powiedzenie 4 tyś. netto na rękę czy jest realne czy powiedzieć więcej?

kamil
@olek

pensje zawsze na czas o tym to niema co gadac pensje na czas to norma.obiady jedzenie picie napojee to też norma

@olek

specjalistów jest jak mrówek w tym zakładzie przepraszam poganiaczy.A trzeba ludzi którzy wykonają dobrze swoja prace a i tak są niedoceniani przez was nierobów poganiaczy.

olo

Jest zapotrzebowanie dla Automatyka. Co taka osoba ma w zakresie obowiązków oprócz tego co piszą w ofercie? Mam kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku i zastanawiam się czy jest sens się przenosić? Jakie tak naprawdę pieniądze wchodzą w grę?

@olo

ma w zakresie wszystko w rzeczywistości zależy jaka ma range w zakładzie.ale to że ma wpisane stanowisko nie znaczy nic w tym zakładzie liczy się siedzieć cicho nie wychylać się i broń boże odezwać się o zarobki a urazić osobę która jest ,,świętą krową"

czy jablonski marcin pracowal na walcowni co to zajeden opinie pilne czekamxx

Zioom
@111

Tak pracował. Większość załogi miała o nim źle zdanie. Egoista który myślał tylko o sobie. Nie szanował zalogi

@Zioom

nie rozumiem dlaczego złe zdanie dla pracowitych ludzi był wporządku,i oszukiwał ludzi jak większość.

@Zioom

nie oszukiwał ludzi jak większość kierowników

Zuzanna

@Zioom opowiedziałeś na dość stary komentarz na wątku Celsa "Huta Ostrowiec". I ten komentarz dotyczył konkretnego pracownika. A forum nie służy opisywaniu konkretnych pracowników, tylko opisywaniu pracy w firmie.

Wojciech

Witam jestem pracownikiem firmy Celsa na wydziale prasownia młody pracownik w tej firmie może liczyć na 2300zł podstawy plus od 7% do 15% premii od godzin przepracowanych jesli pracujemy na weekendy to dowiadujemy się o tym dopiero w piątek w miesiącu nie ma wolnego weekendu za to dostaje się dzień wolny na tygodniu gdzie pracodawca podsuwa dokument pracownikowi że pracownik chce wolne za święto w firmie jest niemiła atmosfera ciągłe zastraszanie pracownika jak nie pasuje taki system to zapraszam do kadr a najgorsze w tej pracy to atmosfera i warunki pracy między innymi duże zapylenie nie ogrzewana hala i szef Pan Zbigniew B który traktuje pracowników poniżej krytyki a kierownictwo to toleruje.

Zuzanna

@Pracownik tylko, że moderator zadaje dużo dodatkowych pytań, które mogłyby nie paść od zwykłych użytkowników. I właśnie dzięki takim pytaniom osoby, które to czytają mogą analizować, tak jak właśnie napisałeś.

Zuzanna od analiz wypowiedzi są ludzie którzy to czytaja. A nie modelator. Po mojej analizie wnioskuje podobnie jak zawiedziony.

Zuzanna

@Zawiedziony nie jestem pracownikiem firmy Celsa i nie jestem w żaden sposób z nią związana. Jestem moderatorem forum gowork.pl i chcę pomagać osobom zainteresowanym pracą w tej firmie prowadząc tor dyskusji na forum. Tym spowodowane są moje pytania i analiza Waszych wypowiedzi. Dzięki merytorycznym odpowiedziom jesteśmy w stanie razem komuś pomóc.

Zuzanna

@Zawiedziony teraz na rozmowach rekrutacyjnych są praktyki do prowadzenia pewnych manipulacji, żeby lepiej poznać potencjalnego pracownika. Pewnie to była jedna z nich z ta łapówką. Wiadomo, że kwestia etyczności tych praktyk jest do zastanowienia, a jednak to przychodzi z zachodu i temu nie zaradzimy.

@Zuzanna

Zuzia bez urazy ale mam wrażenie że jesteś ściśle powiązana z firmą. I się tłumaczysz. Opinie o firmie same się nie biorą. firme buduja ludzie , którzy generują zysk. Itd Wprowadzając standardy z zachodu zapomnieliście o standartach płacowych. Specjaliści to osoby z wiedzą i potencjałem do działania którzy odrazu wiedzą co zrobić i usprawnić - a potencjalnego pracownika nie traktuje się jak złodzieja. W moim odczuciu pytanie nie namiejscu. ( W Polsce co jest przykre za 50zl nic nie załatwisz ale za 0,7 wszystko- przykład z życia wzięty). Nie neguję firmy bo dostałem propozycję pracy od Celsa, ale nie za to co było ustalone stąd podziękowałem - bo poczułem się oszukany poprostu. Firma ma potencjał a przejęte oddziały trzeba usprawnić by nie było mowy o korupcji i kombinowania przez załogę i przedstawicieli handlowych by firma nie miała strat. Pozdrawiam serdecznie i liczę na ciekawe oferty w przyszłości.

Zuzanna

@Zawiedziony czyli sama rozmowa była dla Ciebie na plus oprócz późniejszych zaniżonych oczekiwań pieniężnych? Rozumiem, że rekrutację określiłbyś jako profesjonalną? W takim wypadku masz jakieś porady jak się do niej przygotować dla osób chcących pracować w Celsa "Huta Ostrowiec"?

@Zuzanna

Witaj Zuzanno rozmowy nie można nazwać profesjonalnej skoro są określone na wstępie oczekiwania finansowe kandydata. Po to reketerzy mają długopisy by sobie notować i w informacji końcowej albo to zaakceptować bądź nie. Mało profesjonalne można nazwać zadania pytania co by Pan zrobił otrzymując łapówkę . Podszedłem profesjonalnie do rozmowy i przedstawicielami firmy, przedstawiając swoją osobę wiadomo w jak najlepszym świetle bo wiadomo wszystko idzie zweryfikować po czasie. Pytanie dało potem do myślenia kusiło mnie by zadać odwrotne pytanie Ile firma da by zwiększyć swoje przychody miesięczne....:) jak sądzę łapówki są tam powszechne stąd pytanie Pana Ł... Każda rozmowa jest inna i nie można się do niej przygotować trzeba być sobą mówić prawdę i tyle. Firma ma potencjał choć wydaje mi się że struktury są pomieszane tam( kierownik to kierownik jak sama nazwa mówi rządzi i kieruje a nie tak jak mi przedstawiono kierownik = sie razem z przedstawicielem handlowym) przedstawiciel niech zarabia i zbiera klientów. Kto chce prace znajdzie jak jest specjalistą w swojej dziedzinie nie sugerujcie sie opiniami. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma choć nie ukrywam też poczytałem sobie o zakładzie i o przedstawicielach handlowych fimy Celsa (stąd może pytanie o przyjmowanie łapówek). w mojej ocenie zakład ma potencjał choć warunki pracy określił bym jako ciężkie nie adekwatne do wymagań.( warunki sanitarne barak litości, poszanowanie pracownika się też powinno zmienić zakład buduje nie kierownik prezes a ludzi którzy wypracowują zysk). Pozdowienia dla pana który był w zastępstwie na oddziałe Bydgoszcz -bardzo mila sympatyczna osoba z dużym potencjałem przywódczym.

Zawiedziony

Aplikowalem na stanowisko wyzszego szczebla rozmowa kwalifikacyjna miłą bardzo luźna choć mało rzeczowa. Warunki proponowane na rozmowie zaakceptowane przez rekruterow ,a w momencie zatrudnienia przez Firmę przedstawiają warunki im odpowiadające. (Twoja podstawa brutto + premia co da twoje może oczekiwania) Usilnie szukają kogoś kto nie potrafi liczyć i można się na tym przejechac... . Zakład z dużym potencjałem.. mimo iż nie podjąłem z nimi współpracy może komuś będzie odpowiadało zamiast garnituru praca w uniformie

Zuzanna

Pracujesz w Celsa? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Wojtek
@Zuzanna

Z benefitów to zostało tylko: - Premia na Wielkanoc i Boże Narodzenie - dostęp do Kasy Zapomogowo - Pożyczkowej, jeśli masz jakiś już wkład. Dla nowo zatrudnionych raczej niedostępna. i tyle .... niestety.

j

Byłem na rozmowie wstępnej kilka miesięcy temu. Po krótkich kurtuazyjnych dialogach przyszły pytania merytoryczne. Czemu szuka Pan pracy i oczywiście ile by pan chciał u Nas zarabiać?! I w tym momencie czar prysnął. Szukają ludzi z wiedzą i doświadczeniem i chcą płacić jak frajerowi z ulicy. No proszę - litości! Jjeżeli firma poszukuje "fachowca" do pracy i kwoty powyżej 5000 zł brutto ją przerażają to ja się pytam po co szukacie ludzi z doświadczeniem?!! Nikt nie zmieni pracodawcy (tym bardziej, że szukacie raczej ludzi doświadczonych) za 200zł więcej w pensji. Albo szukacie specjalistów albo szukacie ludzi za najniższą krajową. Można przeca to ująć w ogłoszeniu o pracę i oszczędzić wszystkim niepotrzebnych nieporozumień.

Muti
@j

J na jakie stanowisko się starałeś? Jak wygląda tam sytuacja w logistyce w Warszawie?

Krzysztof

witam panowie czy w hucie zatrudniają w firmach podwykonawczych ? jak tak to proszę o dane pisssss

Zostaw merytoryczną opinię o Celsa "Huta Ostrowiec" - Ostrowiec Świętokrzyski

• Jak się pracuje w Celsa "Huta Ostrowiec"?

Zobacz opinie na temat firmy Celsa "Huta Ostrowiec" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Celsa "Huta Ostrowiec"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Celsa "Huta Ostrowiec"