Opinie o Celsa "Huta Ostrowiec" w Ostrowiec Świętokrzyski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Celsa "Huta Ostrowiec". Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Celsa "Huta Ostrowiec" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Działalność w zakresie zarządzania infrastrukturą IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Celsa "Huta Ostrowiec" w Ostrowiec Świętokrzyski

Maciek

Witam szukam opinia na temat pracy na walcowni drobnej jaka jest atmosfera oraz kierownistwo

Darek
@Maciek

Jeśli interesuje Cię poniżanie i ciężka praca za marne pieniądze to firma jest idealna. Jak się coś zmieni na dobre w tej firmie i na walcowni drobnej napewno to podkreślę ale jak na razie nic dobrego nie mogę powiedzieć chodzbym chciał

Antoni
@Darek

Poważne oskarżenia. Masz jakieś przykłady, które potwierdzą, że rzeczywiście w firmie Celsa "Huta Ostrowiec" dochodzi do poniżania zatrudnionego pracownika? Tego typu oskarżenie dodane na forum publicznym nie powinno pozostać bez odpowiedniej argumentacji, dlatego mam nadzieję, że to zrobisz, aby Twój wpis był bardziej wiarygodny.

Darek
@Antoni

Prędzej uwierzymy szaremu człowiekowi który pracuje gdzieś w środku niż złodzieją i kombinatorom na wyższych stanowiskach. Normalna sprawa jest że jedni nie umieją kraść a drudzy wykorzystują mechanizmy które pozwolą im kraść umiejętnie.

Walcownik
@Maciek

Przepracowałem tam prawie 10 lat. Pierw na drobnej następnie na średniej. Nie polecam skrajny (usunięte przez administratora) kiepska atmosfera. Młode kierownictwo bez szacunku dla pracowników. Praca ciężka w ciężkich warunkach. Zdecydowanie nie polecam

Patryk
@Maciek

Witam praca na walcowni drobnej jest na wysokim poziomie pełna kultura praca wymagająca z możliwością awansu kolejna zaletą jest brak wizyt BHP na wydziale i brak OPS chociaż czasami pojawi się Pani dyrektor BHP lub kierownicy robią OPS

@Patryk

Dlaczego brak wizyt bhp miałby być plusem? To można w zasadzie czuć się w pracy przy tym bezpiecznie? warunki tu są w porządku jeśli o to chodzi?

Marian
@Halina

Brak wizyt BHP na wydziale jest zaletą ponieważ dzięki temu nie ma postojów na produkcji i wydział dostaje wysoką premie.

@Marian

ooo dzięki. no to faktycznie, ale jakimś kosztem to się dzieje? dochodzi do wypadków czy wszytko tam jest ok? te premie wysokie tzn? jakieś widełki podasz?

Czesiek
@Halina

Oczywiście że są wypadki bo to przemysł ciężki dużo zależy czy ludzie będą dbali o bezpieczeństwo o siebie i o innych było by tak jeśli by na każdym wydziale produkcyjnym był człowiek od BHP i żeczy wiście dbał o bezpieczeństwo pracy a w tej chwili jest mnóstwo dokumentów jakiś procedur które chronią tylko ludzi na wyższych szczeblach a jedynym odpowiedzialnym za wypadek staje się bezpośredni przełożony

@Czesiek

Tylko przełożony? wszystko zrozumiałe zastanawiam się tylko jeszcze nad osobą, która go spowodowała. Co z pracownikiem wtedy, można w pewnych okolicznościach uznać go za współwinnego i wyciągnąć z tego konsekwencje? czyli jakie przykładowe miały w ostatnim czasie miejsce? Jak bardzo mogły być dotkliwe w skutkach?

ostrowiakihutnik

Firma wdrażała nowoczesne metody rodem z TOYOTY aby dołączyć do firm z tzw "pierwszej półki", firm w świecie najbardziej znanych i podziwianych. Niestety ale w polskich warunkach to było i jest bardzo trudne z uwagi na niską świadomość hutników w zakresie uświadomienia sobie pożytku z wdrażanych systemów z tzw "zarządzania przez jakość". Jakiekolwiek próby dotarcia do pracujących, kończyły się w tym względzie ogromnym ich buntem, za którym pojawiali się związkowcy z żądaniami zaprzestanie tych nauk i grozili nawet strajkami. Nie tylko więc nie udało się tego programu wdrożyć ale nieopatrzenie wzmocniono rolę związków zawodowych zw szkodą głównie dla firmy jak i dla pracowników szczebla średniego - uważanych za głównych gnębicieli robotnika.

Hutnik2021
@ostrowiakihutnik

DOKŁADNIE. Podpisuje się rękami i nogami pod tym co napisałeś. Sam uczestniczyłem w tym wszystkim.

Majzel
@ostrowiakihutnik

W tej chwili jest wdrażany tak zwany projekt kaizen bardzo dobry projekt który wyeliminował spotkania zmianowe dzięki temu praca wygląda dużo lepiej

Generał
@ostrowiakihutnik

Firma w tej chwili wdraża nowy projekt kaizen gdzie każdy pracownik musi wypisywać zadania na tablicach dzięki temu lider będzie miał większą kontrolę nad pracownikami i będzie więcej zadań zlecanych jeśli projekt będzie wdrożony również w biorowcu we wszystkich działach to wtedy wypali a jeśli tak nie będzie zrobione to kolejny projekt pójdzie do kosza a ktoś za to weźmie kasę.

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Celsa "Huta Ostrowiec"? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

Ferdynand

W tej chwili przyjmują wszystkich szczególnie na wydział stalowni

Jak wygląda kwestia posiłków? Jakaś stołówka? Dofinansowanie?

Marian
@Zainteresowany

Posiłki dla pracowników na chali firma zapewnia, jakość posiłków słaba.

Leszek
@Marian

A co w nich jest nie tak? Nie są jakościowo dobre te posiłki? Ciekawy jestem co w sumie serwują w takim razie?

@Zainteresowany

Od listopada zmieniła się firma co dostarcza posiłki i teraz są na dobrym poziomie

Firma Celsa "Huta Ostrowiec" prowadziła rekrutację na stanowisko Sales Manager ds. zbrojeń budowlanych. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Jak wygląda praca w dziale handlowym w Warszawie? Warto? Obecnie jest rekrutacja.

Natalia
@Tomek

A gdzie znalazłeś informację na temat rekrutacji? Masz jakieś wiadomości na temat widełek? Albo wymagań, aby mieć szansę dostac to stanowisko?

@Natalia

Jest ogłoszenie na znanym portalu.

@Tomek

wiadomo coś na temat tego wynagrodzenia stałego, o którym piszą? nie podają stawki bo się negocjuje czy po prostu najniższa by była?

@Halina

Wynagrodzenie jeśli przychodzisz do pracy do pod firmy na halę jako pracownik fizyczny dostajesz najniższa krajowa plus 200zl i do tego około 400zl za pracę za zmiany wypłata zawsze jest na 10

Rollercoaster

Do sprzedaży ZWK bardzo mocny transfer wewnętrzny. Tak zwany game changer.

JOSE MARIAN
@Rollercoaster

Jednak chyba nie będzie game changera.

Wiktoria
@JOSE MARIAN

Dlaczego nie będzie?

TAS
@Wiktoria

Czy to prawda , że macie najmocniejszy Front Office w kraju?

Antoni
@TAS

Godzi ci o recepcje? Czy pytasz w sensie biznesowym? Chcesz się tu dostać do pracy, że tak się interesujesz?

NEXT LEVEL
@TAS

Tak to prawda.

Natalia
@NEXT LEVEL

co na potwierdzenie tego?

Podzielę się opinią jako były już pracownik . która pomoże kandydatom podjąć decyzję o przyjęciu ewentualnej oferty pracy . Pracowałem w oddziale Gdańsk dział UR . Celsa oferuje bardzo dużo swoim pracownikom : - wynagrodzenie stałe + premia ( o wysokości wynagrodzenia nie piszę bo to kwestia indywidualna ) - umowę o prace , przeważnie wykorzystuje max czas umów na czas określony , potem na czas nieokreślony - kilka różnych nagród, dodatków do wynagrodzenia w ciągu roku , rozbudowany socjal . - coroczne podwyżki - wszystkie SOI potrzebne do wykonania pracy Uważam , że Celsa jako pracodawca jest godny polecenia . Dlaczego zrezygnowałem po 5 latach z dalszej współpracy ? Z powodu mojego przełożonego , który w stosunku do mnie : - nie przestrzegał zapisów kodeksu pracy - nie przestrzegał zapisów z ZUZP - często powtarzał ,,ja zrobiłem'' jakby nikt inny nie pracował - gdy na konfrontacji z Dyrektorem wyszło , że dopuścił się kłamstw stwierdziłem ostatecznie , że dalsza współpraca nie ma sensu . Poza powyższymi uwagami współpracę wspominam bardzo dobrze i pozdrawiam Wszystkich z którymi współpracowałem .

Bożena
@Marcin

Z tą indywidualnością zarobków, jak to działa? Każdy dostaje tyle, ile zażądał na rozmowie? Jeśli tak, to nieźle.

@Bożena

Nie tyle ile zażądał, tylko tyle ile wynegocjował i ile firma mogła dla danego stanowiska w danym regionie zaoferować.

Czym Celsa "Huta Ostrowiec" zachęcają? Jakie mają dodatki?

Pracownik z oddziału

Tak są praca po godzinach, zabieranie urlopów jak nie ma pracy , kłamstwa przełożonych i zaszczyt pracy w Celsa.

Mikołaj
@Pracownik z oddziału

Możesz dokładniej opisać sytuacje z urlopami, o których napisałeś? Wiesz czy często mają miejsce takie sytuacje?

prawda
@Pracownik z oddziału

to jest efekt tego ze w mieście jest gigantyczne bezrobocie, utrzymywane przez władze tego miasta, aby pracownik był tani dla kolesi z prywatnych firm. gdyby była jakaś konkurencja i niskie bezrobocie to musieli by się starać, bo nikt by nie chciał tam pracować.

@prawda

Bo to jest prawda.

Beata
@prawda

A faktycznie tak ciężko jest z pracą? Przecież wszystko idzie do przodu, technologia się rozwija, naprawdę ciężko jest w tych czasach stać w miejscu.

Walcownik
@Pracownik z oddziału

Wielokrotnie słyszałem pracujesz pan w Celsie a to prestiż. Tylko jak w sklepie mowie za lada ze w Celsie pracujesz to cholera nie chcą mi za to dać bez płacenia

obcy

Pani Magdo, nie "flustrować" , a FRUSTROWAĆ! Polacy, coraz gorzej piszecie!

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Celsa "Huta Ostrowiec"?

Emil

Dadzą ci suwmiarkę i każą odczytać wymiar, bo wielu inżynierów nie potrafi obsługiwać się suwmiarką

Beata
@Emil

To nie powinni się nazywać inżynierami. Bardzo dobrze że ich sprawdzają! Widocznie mają ku temu powody.

Niezadowolony

3.5 roku pracy, 3000 brutto. Najpierw obiecują że Cię przeniosą na Celse, następnie że stan osobowy na Celsie nie może się zwiększyć dlatego Cię nie przeniosą a na koniec zła sytuacja i również Cię nie przeniosą. Osoby zatrudnione od razu na Celse w takim samym czasie co ja mają po 1000 zł więcej. Śmiech na sali. Obowiązków, odpowiedzialności więcej a kasa ta sama. Szkoda nerwów na taką firmę.

Mirek
@Niezadowolony

Zarobki ok. Mi znajomy kolega powiedział, że na łapkę spokojnie ma 6000 koła. Zmiany bryg. Itd. Ale narzekać nie ma co. te stawki co piszesz to jakaś pomyłka. Narzekać trzeba bo przy emeryturce bedzie odprawa. Dofinansowanie.

@Mirek

6 może netto A w tej bajce był smok?

Coś tam wiem
@Mirek

Pracując kiedyś na stanowisku kierowniczym wiem, że 6k na rękę to zarabia w Celsie dyrektor i to w mazowieckim???? Chyba, że (jak wielu w tej firmie) dorabia na boku, stąd taki zarobek.

@Mirek

6000 netto? A w tej bajce był smok?

Hutnik

Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku automatyka, elektryka, elektronika?

Celsuś

Pracowałem kilka lat temu. Wspaniali ludzie, atmosfera jak w domu, pomocni współpracownicy.

Czy w Celsa "Huta Ostrowiec" zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Tak. W ramach programu elektrostart. Potem przez agencję na dwa lata a potem może Celsa.

Jestem byłym pracownikiem huty z oddziału Szczecin co tam się dzieje jest to masakra (usunięte przez administratora)w stosunku do pracowników przez kierownika placu pana B nie zna się totalnie na niczym tym bardziej na kierowaniu ludźmi żuca się i mondruje jak by wszystkie rozumy pozjadal KLAMSTWO tam jest na porządku dziennym wszystko tuszyuja i ukrywają przed kadra zmuszają do pracy na zepsutym sprzęcie nie te czasy i zarobki też do marne na premie nie ma co liczyć swoich błędów nie widzą ciągłych spuznian a odgryzają się na innych jak drużyna źle gra to zmienia się trenera kadra kierownicza tam się do niczego nie nadaje (usunięte przez administratora)reszta mówi za siebie pozdrawiam to czytających i niech wam to da do namysłu

Dawid
@Gość

Zgłaszam ten Post do usunięcia, jestem byłym kierowcą CHO o. Szczecin. Odszedłem nie zbyt dawno temu, rozszedłem się w pokojowych warunkach z Kierownictwem. Obawiam się że w tak małym środowisku (Złomowym, Odpadowym, Firm posiadających auta Hakowe) Ten post psuje moje dobre imię i śmiem domniemać że ktoś się pode mnie podszył. Pozdrawiam CIEPŁO tego człowieka co to napisał i Polecam słownik ortograficzny.

Ono

A jak wyglądaja zarobki i praca jako kierowca samochodu ciężarowego ? Macie jakieś doświadczenia

Drajwer

Praca na oddziałach należących do Bartłomieja J. których jest dyrektorem to porażka. Facet nic się nie zna a wjeżdżając na oddział robi od razu awanturę. To co odstawia ten "pan"(usunięte przez administratora) BHP jest tylko na papierze. Jeśli jest uszkodzony samochód to i tak kogoś wyślą przynajmniej na jeden kurs, a jeśli wytrzyma do piątku to jeszcze lepiej. Tylko później są problemy z holowaniem bo nie płacą faktur na czas. Nie polecam!! Omijać z daleka

Rene

Za taką pracę to i 2800 za dużo.Suwnicowy zszedł z suwnicy do toalety i powrócił po godzinie.To za co płacić.

Delfin

Front office z ZWK jest na poziomie światowym.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Celsa "Huta Ostrowiec"?

angol

Co wydukasz będzie dobre, tam wszyscy na tym samym lub gorszym poziomie rozmawiają, nie ma spiny.

Zostaw merytoryczną opinię o Celsa "Huta Ostrowiec" - Ostrowiec Świętokrzyski

• Jak się pracuje w Celsa "Huta Ostrowiec"?

Zobacz opinie na temat firmy Celsa "Huta Ostrowiec" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Celsa "Huta Ostrowiec"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Celsa "Huta Ostrowiec"