Opinie o T.G. Meblopol w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy T.G. Meblopol. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w T.G. Meblopol na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T.G. Meblopol w Poznań

nie beczcie

We wszystkim jest dodatkowo jakieś niedozwolone go...o każdy robi byle szybciej i więcej żeby zgarnąć kokosy,to co jesz codziennie też jes z dodatkiem rolnik zasadził owies dal chemikali wyrosło dał te, do Pyrek urosły wielkie,później dal na handel smaczne było? A kotlecik kurka czy inne mięsko dobre?z witaminami z chin anaboliki i inne szybkie żeby świnki rosły pomysł o tym jak w weekend będziesz robił grila

ja też

Klej zawiera substancje rakotwórcze, też rewelacja. Zanim rak zacznie zabijać to już po meblopolu słuch zaginie. Zgadzam się że nie ma o czym mówić tylko się dziwię że informacja o tych substancjach nie znalazła się w gazetce z klejem. To by na pewno podniosło sprzedaż. Któż by nie chciał używać kleju o takich właściwościach? Chyba tylko wariat.

sprzedawcy

Kiedyś szukali sprzedawcy do meblowego ktoś coś wie w temacie?kto tam pracuje na Bogusławskiego

james

prosba o konkrety zwiazane ze stanowiskiem doradcy technicznego

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie T.G. Meblopol? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
technik

Nie polecam, obiecanki cacanki.(usunięte przez administratora)

bond

James ,zapewne własny klej rozpuszczalnik oto zebys im całego nie wywachal bo nie lubieja konkurencji jak my we w Śremie Ady ino robót y być i git majonez

james

prosba o informacje dotyczace stanowiska doradca techniczny w grupie kleje w przemysle meblarskim i drzewnym - jak podstawa, jakie premie ( czy sa w ogole osiagalne), jakie narzedzia pracy

mmmm...

Kolego, problem polega na tym, że nowa wierchuszka:po pierwsze nie założyła tego biznesu, a doprowadza do upadku firmy, jak tak dalej będzie tg szlak trafi. Nie przemyślane zakupy ton np. kleju( o marnych parametrach, ponadto szkodliwego dla zdrowia) nie służy firmie. A za wszystko wini się pracownika. Ta firma to porażka. Jak wiele razy wspomniano pracowników traktuje się jako zło konieczne. Zero logiki, nowoczesności w zarządzaniu itd Nie polecam. Skojarzenie-"Instytut głupich kroków"MP.

lulu

(usunięte przez administratora)Nie potrafisz pracować dla kogoś masz inne pomysły?nie masz jaj by otworzyć własny biznes?to milcz i nie obrażaj pracodawcy lub zmień ja na wg ciebie lepsza.chyba ze nie potrafisz i nikt cię nie chce ?

nie podoba sie nie pracuj

nie podoba sie nie pracuj

jasiek

bolek - 2013-06-13 01:16:47 Każda mądra firma ma mądrych szefów. W tg brakuje pomysłu na przyszłość. Jak długo traktować będą dobrych pracowników jak zło konieczne tak długo będą mieli rękę w nocniku (usunięte przez administratora) Nie polecam tej firmy to (usunięte przez administratora)a ta jest nie mądra i ma nie mądrych roboli :)

janek

Po co szkolić nieróbstwo?skoro i tak tam każdy przychodzi odtrabic 8 h ekipa była ale się rozeszła w polskich meblach

bolek

Każda mądra firma ma mądrych szefów. W tg brakuje pomysłu na przyszłość. Jak długo traktować będą dobrych pracowników jak zło konieczne tak długo będą mieli rękę w nocniku(usunięte przez administratora)Nie polecam tej firmy to (usunięte przez administratora)

siala lala

Co ty gadasz po to uczy się w szkole żeby wiedzieć co i jak po to ma praktyki żeby wiedzieć co i gdzie jak ty kończysz liceum bez profilu to możesz iść na szkolenie ja po handlowej a w trakcie były kursy i praktyki zawodowe nawet 1 miesiąc za normalne wynagrodzenie w firmach a później egzamin i to ile lat temu.pozatym szkolenia SS jak w każdej ale może ty jestes tam pomijany ja w tej firmie pracowałem mniej niż rok i byłem na jednym wyjeździe na szkolenie i miałem 4 w miejscu pracy.przedeeszystkim nie inwestuje się w pracownika bo jak się mu zrobi uprawnienia za tysaice złotych to zmienia na inna lepiej płatna.sam osobiście tak zrobiłem i pracodawca stracił na mnie parę tysiaczkow choć juz nie w branży handlowej a innych uslugach.dlatego nie robią szkoleń.

R_O

W tej firmie nie stosuje się szkoleń pracowników. Masz już wszystko umieć po przeczytaniu kilku materiałów. Przynajmniej takie mniemanie ma "góra". Ciekawe kiedy zauważą, że długo trwa wyuczenie dobrego pracownika i nie można każdego zastąpić kimś z ulicy...

handlowiec

obywatel poseł godson - 2013-05-28 14:30:21 Nie podoba się praca nie pracuj:)Skoro salony meblowe czynne w niedziele to urzędy oto też powinny być tak otwarte

obywatel poseł godson

Nie podoba się praca nie pracuj:)

abc

xyz - 2013-05-23 23:32:25 abc - 2013-05-23 21:47:50 Xyz to co ty tam jeszcze robisz?jak ci źle to się zwolnić trzeba tyle a nie narzekać na prezesa którym ty nigdy nie zostaniesz.Sorry gdzie jest napisane że nadal siedze w tym padole ja poprostu opisuje co widziałem.;-)Czyli gdzie pracowałeś w salonie meblowym?

xyz

R_O

zniknęli ci co potrafili myśleć a ich tok myślenia nie jest zgodny z wizją Prezesa. Na ich miejsce przyszli przydupasy i znajomki co mają zerowe pojęcie o branży! Firma tym bardziej chyli się ku upadkowi!

Zostaw merytoryczną opinię o T.G. Meblopol - Poznań

• Jak się pracuje w T.G. Meblopol?

Zobacz opinie na temat firmy T.G. Meblopol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w T.G. Meblopol?

T.G. Meblopol
1.6/5 Na podstawie 209 ocen.
  • Bogusławskiego 11
    60-214 Poznań