DSPQ Sp z o.o.

Opinie o DSPQ Sp z o.o.

zorro

Kanciarze jakich malo!!! Wlasciciele nieslowni, opoznienia w wyplacie, problemy z placeniem skladek, etc. etc. Szczerze nie polecam, z daleka od takich "pseudo-biznesmenow"

Jeśli ktoś lubi pracę na zasadzie zaczepiania klientów w centrach handlowych i jest dobrym sprzedawca potrafiącym sprzedać za 1000zł / dzień kosmetyków, oraz ma mocne nogi to proszę bardzo. Umowa jest na etat,badania, wypłata do 10tego( niekoniecznie co do grosza). No i bardzo przydatny angielski w stopniu ,,do dogadania się\"

Zostaw opinię o DSPQ Sp z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DSPQ Sp z o.o.