Opinie o THS TECHNIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Knurów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie THS TECHNIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie THS TECHNIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o THS TECHNIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Knurów

Wiola Nowy wpis

W jaki sposób specjalista ds. zaopatrzenia będzie sprawdzany na rozmowie? w ofercie piszą, że trzeba być biegłym w MS Office ale też znać się ma Comarchu. Zastanawiam się czy nie dają jakiegoś zadania?

Zastanawiam nad stanowiskiem Magazynier - pakowanie paczek Głownie ze względu na godziny pracy. Opinie widzę bardzo słabe.Tak więc ktoś coś napisze czy warto ??

geels Nowy wpis
@Zainteresowany

godziny pracy to jedyne, co w tej firmie może byc na plus. tragiczne warunki miejsca pracy i mydlenie oczu o podwyzkach i premiach, z niczym to sie nie pokrywa z tym co oferują na olx

zaintersowany Nowy wpis
@geels

Dzięki za info ! Dla mnie jest typ firmy, którą należy unikać. Może w jakimś kraju 3-go świata to by przeszło, ale nie w Polsce w 21 wieku. (usunięte przez administratora)i manipulatorzy !!!

Interesuje mnie praca jako amazon sales specialist. Z góry przyznam, że o zarobki mi chodzi, bo piszą ze od 12 700 do 15 600 zł się zarabia. nie mam jednak wymaganego doświadczenia, bo piszą o 3ech latach. mimo wszystko opowiecie jak w praktyce praca wychodzi? zastanawiam się czy warto byłoby nabic sobie staż gdzieś indziej by tu przyjść

Amanda

A ta praca do której teraz jeden Pan nawiązał w kontekście pakowania paczek też dla kobiet byłaby dostępna? Sama z ciekawości opinie poczytam. Jak dużo kobiet ogólnie się zatrudnia i na dzień dzisiejszy jaka jest atmosfera? komentarze są dawne

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie THS Tomasz Serwatka. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Specjalista ds. zaopatrzenia?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace

Specjalista ds. zaopatrzenia? Taka oferta widniała jakiś czas temu na takiej stronie. tutaj aktualnych opinii nie widzę a po prostu chce się zorientować za zarobkami. podano wtedy kwoty od 5,5 do 8,5 tys. jaki macie co do nich stosunek? Łatwo można wyrobić ten górny próg?

Robek

Firma to jakaś kpina, po pierwsze nie ma co wierzyć w to co jest wpisane w ogłoszeniu odnośnie wynagrodzenia bo to kłamstwo. Po drugie jeśli chodzi o magazyn w Knurowie to warunki pracy tragedia, jak jakiś (usunięte przez administratora) albo przytułek dla bezdomnych, zimno przede wszystkim. Szef mydli oczy jakimiś premiami, wyjazdami firmowymi itp ale w to też bym nie wierzył. Omijać szerokim łukiem bo jak to u prywaciarza- wymagania ogromne a w zamian niewiele.

Patryk
@Robek

Witam. Opinia wystawiona pewnie przez wspaniałego pracownika,który po równym miesiącu poszedł sobie na L-4. Po powrocie stwierdził, że praca mu nie odpowiada. Oczywiście pracownik ma prawo stwierdzić, że warunki mu nie odpowiadają. Lecz do tego służy dwutygodniowy okres próbny, by dana osoba wyrobiła sobie zadanie na temat warunków i określiła się czy jej to odpowiada czy nie. Rozmowy rekrutacyjne właśnie też z tego powodu są przeprowadzane na magazynie, w miejscu pracy. Co do wyjazdów i premii, pozwolę sobie temat przemilczeć, ponieważ dla mnie jest niepoważne, by osoba pracująca niecały miesiąc oczekiwała premii i jakiegoś wyjazdu firmowego. Co do ogromnych wymagań...........jeżeli ktoś oczekuje podziękowań za samo przyjście przyjście do pracy, to przyznaję się bez bicia: nie spełniłem tego wymagania. Pozdrawiam

Prawda
@Robek

Wszystko co jest w ofercie podane, nie prawa. Od stawki ale i warunki. Uciekac

Sylwia

Hejka, wiecie jaka jest kasa na pozycji Specjalista ds. obsługi klienta - j. francuski? Rok temu było ogłoszenie z widełkami 5000 - 9005 zł brutto. A czy od tego czasu była jakaś podwyżka inflacyjna na tym stanowisku?

Dastin

Nie jestem pracownikiem tej firmy, ale miałem przyjemność prowadzić dla nich atrakcję podczas wyjazdu integracyjnego. Bardzo zgrana ekipa, zadowoleni z pracy i warunków, które tam panują. O pieniądze nie pytałem z oczywistych względów. Ogólnie rzadko zdarzają się nam tak przyjemne, zorganizowane grupy - na tej podstawie mogę stwierdzić, że atmosfera panująca w pracy na pewno jest dobra.

Czy nowo zatrudnione osoby w THS Tomasz Serwatka otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Coś takiego

Byłam na rozmowie od razu nie zgadzała się napisana w ofercie stawka zaoferowano mi 3000 netto co jest daleko od oferty. Po drugie, miałam tam przyjść na próbę na 2 dni nie płacone żeby stwierdzić czy się nadaje. Zgubiony czas bo informacje błędne i warunki pracy. Rozmowa trwała ponad godzinę , ja znam perfekcyjnie francuski i zdecydowałam że taka praca nie jest warta czasu.

@Coś takiego

Szanowna Pani, Aplikowała Pani na stanowisko sprzedażowe, być może poza umiejętnościami językowymi, nie ma Pani doświadczenia w sprzedaży, w przeciwnym razie miałaby Pani rozeznanie, iż na takich stanowiskach oprócz podstawy jest również premia za wypracowany obrót, więc jak najbardziej podany w ogłoszeniu zakres jest realny. Jeśli komuś zaproponowany jest dzień próbny, to jest jak najbardziej płatny, nie była na nim Pani, więc skąd przytaczana wiedza? Firmie zależy, na długofalowej współpracy z pracownikami, a ponieważ w pracy spędzamy 8H, ważna jest dobra atmosfera. Taki dzień pozwala sprawdzić obydwu stronom czy przypadną sobie do gustu. Mam nadzieję ze znalazła Pani satysfakcjonującą i dobrze płatną pracę.

szukamroboty

Na PUP Gliwice pojawiła się oferta na magazyniera w tejże firmie stawka 3400 brutto prawda to sądząc po komentarzach wątpię ? Nazwa stanowiska: Magazynier Nazwa zawodu: Magazynier Kod zawodu: 432103 Identyfikator oferty: StPr/19/0461 INFORMACJE DOTYCZĄCE ZGŁASZANEGO MIEJSCA PRACY Liczba wolnych miejsc pracy: 3 Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony Wymiar czasu pracy: Pełny etat Data rozpoczęcia pracy: 2019-02-11 Zmianowość: jedna zmiana Miejsce wykonywania pracy: 44-194 Knurów, ul. - System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną Minimalne wynagrodzenie brutto: 3400.00 Maksymalne wynagrodzenie brutto: 3400.00 Liczba godzin pracy w tygodniu: 40 Praca w wolne dni: NIE Zapewnienie zakwaterowania: NIE

Robek
@szukamroboty

Od pół roku szukają bo jak to prywaciarz, (usunięte przez administratora) daje A wymaga, nie dostaniesz tej kasy co w ogłoszeniu tylko 2-2,2 na rękę i mydlenie oczu. W dodatku warunki gorsze jak dla zwierząt. Pozdro

Bubu

Miech to aż za dużo tam hahahahaha

Arq

Popieram opinie Robka, wystarczy wspomnieć że w ogłoszeniu na olx było napisane wynagrodzenie w wysokości 3300-4100 brutto a już na rozmowie o pracę okazuje się że takich zarobków nikt nigdy w tej firmie a już na pewno nie ktoś kto pakuje paczki nie widział, także sory ale szanujmy swój czas i nie róbmy ludzi w ch... takim czymś tylko mówi się jak jest. Ale do bani firma czymś musi przyciągnąć więc kłamstwo to najkrótsza droga. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o THS TECHNIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Knurów

• Jak się pracuje w THS TECHNIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy THS TECHNIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

THS TECHNIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

THS TECHNIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ