Trimtab S.A

Opinie o Trimtab S.A

Brawo

Nie polecam wyzysk pracownika. Płaca marna jak na rynek IT. Można się dużo nauczyć tylko jakim kosztem?? Pracując nadprogramowo nie otrzymujesz dodatkowego wynagrodzenia. Wykonywanie telefonów służbowych z prywatynych numerów. Nie polecam jak masz inny wybór skorzystaj z niego. Brak szkoleń, dodatki multisport i luxmed dodatkowo płatne. Kto ma głowe na karku ucieka. Nie polecam.

Gość

Lepiej omijać ta firmę wielkim łukiem. Kadra zarządzająca pomiędzy prezesami a zwykłymi pracownikami to takie małe zoo. Nie zauważyłem różnicy pomiędzy nimi a małpami. Brak organizacji, terminy takie, że nigdy się nie wyrabiają, projekty na wordpressie, wszystko na szybko i bez ładu i składu. Ylumowe dostaje się jak jest kontrol.brak metodyki wytwarzania oprogramowania. Nikt do niczego nie ma dostępu zero dokumentacji. Tylko kasa ok i godziny do pewnego momentu, co z tego, że można na wcześniejsza przychodzić jak prezes robi spotkania po godzinach pracy i liczy się tylko ze sobą. Człowiek przez to traci ochotę do pracy. Ba nawet wizyta u lekarza czy dziecko w szpitalu to żaden argument do przełożenia tego spotkania. Wyzysk i tylko wyzysk, firma jak tak dalej będzie pracowników traktować wszyscy odejdą. Nie tylko liczy się kasa, ale spokój i nie trzeba martwić się po pracy, że ktoś dzwoni. Dzwonienie z własnego telefonu i po godzinach pracy to norma... Codziennie z uporem maniaka dzwonią po 19

Pup

Nie @cfg. Kasa mała dlatego uciekają. Ludzie świetni i z doświadczeniem i głową na swoim miejscu ale niestety zarządzani przez... no to tyle.

Praktiker

@dziki a skąd to możesz wiedzieć? roboty dużo, nie do przerobienia przez ludzi, zero szacunku do pracownika a o podwyżkach nie ma mowy chyba póki co. @krej to samo ciągle tylko na forum: "słyszałem", "podobno", "z tego co mi wiadomo" - ludzie przestańcie na siłę zmieniać obraz na lepszy nikt z Was pewnie tam nawet nie był kto tak pisze. ;) Dopóki nie zmieni się tzw. "zarządzanie" nie ma mowy o poprawie sytuacji! Niestety, ktoś kto chce zarządzać najpierw musi się na tym znać a nie grzać posadkę już nie raz o tym tu pisali. To bardzo psuje renomę firmy (i często samych pracowników) na rynku i jej wiarygodność bo wszystko się sypie i zalega, nie mówiąc o poycji. Szkoda. $? jak najniższe i cięcia wszędzie, powidzenia z tymi 6k na start.

SzczeryDżery

heh ile? :O 6k w tej firmie to trzeba na uszach stać, może jeszcze na umowę o pracę!? Zatrudnianie studentów "do nauki" to szczyt co mogą zaproponować i co robią, kwoty typu 6k są abstrakcją. Multisport - z WŁASNEJ kieszeni, szkoleń ŻADNYCH i to nie tylko w dziale programistów ale też w innych. Oszczędzanie na wszystkim; począwszy od tzw. "sprzętu", "licencji" a kończąc na ludziach i studentach na praktykach czy okresach próbnych! ...nawet długopisów nieraz nie ma. Smutne ale prawdziwe. Zarządzanie? - szkoda klawiatury aby o tym pisać - BRAK kompetencji ludzi "zarządzających", przez co opóźniane są projekty i płacone kary oraz co jest częstą praktyką dopłacanie do zadań Klienta bo ktoś wpisał tak a nie inaczej lub tak "zarządził" hehe. Projekty unijne to też niestety tylko respirator dla tej firmy a nie fajna zabawa i tworzenie czegoś potrzebnego czy miłego. Męczarnia i wyzysk jak w średniowieczu. Ale komu ma się $ zgadzać to się zgadza oczywiście. ;) P.S umowa o pracę? - please - to jak program: "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...". Ta praca to Rak i sortowanie ludźmi. Szkoda ludzi tylko. :/

endrju

Fajnie, że ktoś próbuje napisać coś dobrego o tej firmie - szkoda, że to ktoś komu bardzo zależy na dobrej opinii:) Szkoleń żadnych nie ma, szans na rozwój też nie (a to ma działać czy kolejny projekt unijny). Multisport wykładasz z własnej kieszeni. Oferta na programistę php wisi od lat z tym, że dwóch programistów w tym samym czasie to już tłok i sytuacja nie do opanowania przez project managera

Tiruriru

Firma tragiczna!!! Zero dbałości o podstawowe formalności związane z zatrudnieniem, wszystko na ostatnią chwilę. Brak płatności kontrahentom i nazywanie ich frajerami. Pracownicy uciekają na potęgę. Firma tylko i wyłącznie bierze kase od Unii reszta to ściema. NIE POLECAM NIKOMU TAKIEGO PRANIA MÓZGU.

Artur

Byłem na rozmowie w firmie TrimTab, tak jak piszesz spółka jest nowoczesna i widać gołym okiem profesjonalizm, rozmowa była bardzo konkretna bez żadnych ściem i mitów. Czekam na odpowiedz mam nadzieję że pozytywną :) pozdr

Kinga

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych pracą w TrimTab. Pracuję w spółce ponad 2 lata i jestem strasznie zadowolona. Firma jest bardzo nowoczesna, zapewnia szkolenia i bardzo stawia na rozwój pracownika. Krótko mówiąc polecam!

jojo

Firma zarządzana przez człowieka o mentalności, kulturze i wyglądzie kibola. Zero szacunku dla pracowników.

Super Arbuz Man

Firma ma już za sobą pierwsze przegrane procesy sądowe w sprawie niezgodnego z prawem zwolnienia pracowników.

Ten

Janie, Janie a nie Sebastian Ci na imie przypadkiem? W tamtej wypowiedzi nie bylo zawisci tylko stwierdzenie smutnego faktu. Moglo byc tak pieknie, ale praca wielu ludzi zostala zaprzepaszczona.

Jan
użytkownik zarejestrowany

Powodzenia panie TrikTab. Pewnie wielka strata, że pan tam nie pracuje na stanowisku kierowniczym, ale może jakoś sobie poradzą. Są na tym świecie istnieją osoby, które dopingują innych bez zawiści wiec powodzenia życzę.

TrikTap

Firma, juz od kilku dobrych miesięcy jest na kolanach. Jesze oddycha ale chyba tylko dzięki 'dotacjom' z Arterii. Dramat. Pozdrowienia dla Pana Sebastiana.

Zostaw opinię o Trimtab S.A - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trimtab S.A