Ceramika Paradyż sp. z o.o.

Opinie o Ceramika Paradyż sp. z o.o.

Fyd

Na jakie rodzaje umów można tutaj liczyć?

dididi
@Fyd

Ogólnie umowa o pracę ale zależy od stanowiska i stażu pracy na ile się podpisuje. Bo np. w biurze masz najpierw okres próbny a potem umowę na 9 msc. O jaki dział pytasz, to może bardziej pomogę.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Ceramika Paradyż sp. z o.o.?

Olaf

Firma jest bardzo dobrze przygotowana do prowadzenia rekrutacji na większą część stanowisk.. A wygląda to tak: 1. Zamieszczenie informacji o zapotrzebowaniu na pracownika, wakacie. Przeważnie z wykorzystaniem strony internetowej, portali zwiazanych z poszukiwaniem pracy oraz social media. 2. Zebranie i analiza wstępna zgloszeń kandydatów. 3. Kontakt telefoniczny w celu umowienia pierwszej rozmowy rekrutacyjnej. Pierszawsza rozmowa z wybranymi kandydatami odbywa sie przez telefon. 4. Kolejny etap to rozmowa w siedzibie firmy. Rozmowa odbywa się juz przy współudziale przyszłego przełożonego. Do drugiego etapu trafiają kandydaci którzy przeszli pozytywnie pierwszą rozmowę. 5. Kandydat maksymalnie do 14 dni otrzymuje informacje zwrotną. W przypadku pozytywnego wyniku prezentuje sie przyszłemu kandydatowi pełną ofertę zatrudnienia. Firma bardzo solidna, dająca dużo wyzwań i satysfakcji. Stabilny i pewny pracodawca istniejący juz na rynku od 31 lat. Polecam.

Zapytanie
@Olaf

Właśnie też chce startować i mam pytanie, jakies dodatki, premie itp. przewidują? w ofercie jest ale chciałbym dopytać, a nie mogłem tu tego znaleźć.

Terry

Słyszałam, że firma ma sporo niezłych benefitów? Ile w tym prawdy?

Karlaj
@Terry

trochę tego jest

Terry
@Karlaj

Mozesz wymienic jakis konkret?

@Terry

A chociażby karta przedpłacona co kwartał i tu nawet 1800zł wchodzi no i jeszcze paczki dla dzieciaczków na święta i ekstra pieniądze. Do tego wszystkiego wczasy pod gruszą i dofinansowanie do języków. No ale to nie wszystko bo jest jeszcze tego trochę.

Raya

jakego to typu karta, można z niej korzystać w zwykłych sklepach?

:P

550 a nie 1800 :P

Ex kandydat
@:P

550 kwartalnie czyli 180 miesięcznie? haha żenua

Odp
@Ex kandydat

A pokaż gdzie masz kartę firmową i kasę extra wpłacaną przez pracodawcę? Oprócz wysokiego wynagrodzenia płaconego co miesiąc? Sam jesteś żenua że swoimi komentarzami.

Lotr
@Ex kandydat

Co w tym niby żenującego? Bo chyba tylko twój wpis póki co...

B1

Cześć, Pytanie co do warunków pracy w dziale handlowym na stanowisku Przedstawiciela Handlowego. - Jaka podstawa zazwyczaj? - auto użytku prywatnego? - atmosfera? - plany realne / ambitne? - ciśnienie? Dzięki za odpowiedź.

Frixy
@B1

Nie orientuje się aż tak dobrze w dziale handlowym, bo niestety pracuje w zupełnie innym, ale z tego co wiem, atmosfera jak najbardziej pozytywna, ludzie są pomocni i otwarci, a firma serio ciagle sie rozwija, zleceń przybywa, więc twoja ambicja na pewno sie nie zawiedzie. Ciśnienie? Wiadomo, że swoje trzeba zrobić, jak jest czas na gadkę, jest gadka, a jak trzeba zasuwać, wtedy trzeba. Myślę, że podobnie jak w wielu pracach, a reszty dowiesz już na rozmowie, jakbys aplikował.

mobile
@B1

dział handlowy okej ale przecież przedstawiciel handlowy to i tak raczej dość samodzielne stanowisko

mobile
@B1

co do kasy to zależy czy masz doświadczenie i jak dużo i do tego zaproponują myślę że całkiem adekwatne zarobki

Zorientowany
@Frixy

Ja sie dowiadywalem. Podstawa mniej niz 4000 na reke plus premia Premia jest na uda - raz sie uda a raz sie nie uda. Auto jest i do tego paliwa nie rozlicza nikt tylko spalanie trzeba ogarniac i uzywasz jak swoje Kiero sa fajni i normalni. Dyro to taka (usunięte przez administratora)prezesa ogolnie i tak nie ogarnia niczego czyli niegrozny. Plany masz rozpisane ale wplyw niewielki. Pilnujesz ekspozycji. Jest towar i (usunięte przez administratora)to jest plan jak nie ma to nie ma. Cisnienie bylo dwa lata wstecz teraz juz jest normalnie. Jak sam nie odejdziesz to nikt cie nie wywali. Robota fajna i dlatego tutaj sie pracuje po nascie lat no i zespoly sa zgrane i pomagaja sobie.

Wiem
@mobile

w zasadzie nie ma pracodawcy, ktory nie popatrzylby na doswiadczenie swojego pracownika, a jakby nie patrzeć, doświadczenie najbardziej sie liczy ze wszystkiego, wiec jeśli je masz myślę, że z zarobkami nie bedzie problemu

Pracownik Biurowy

Bardzo dobrze prowadzona rekrutacja. Za każdym razem otrzymywałem informację zwrotną.

Pytania dotyczyły przede wszystkim mojego doświadczenia i problemów do rozwiązania

Kandy

Strasznie dużo to dyskutujecie i widzę sporo sprzecznych spostrzeżeń. Szkoda, że tak chaotycznie, bo kandydaci (jak ja na ten przykład) mają małe pole do wyciągnięcia jakiś przydatnych informacji nie będących personalnymi przepychankami...

@Kandy

Czytaj uważnie, to się dokopiesz do sensownych informacji

@Kandy

Ale musisz włączyć filtrowanie ;)

Arry
@Kandy

czasem, jak wchodzę i widze posty, gdzie jest zero odpowiedzi na pytania albo treści kompletnie bez sensu, az nie chce mi sie czytac dalej

Roy
@Kandy

już wole zadzwonic bezpośrednio do firmy i wypytać o wszystko przez telefon, dramat normalnie

Mitty
@Kandy

no ale cóż poradzić? fora internetowe naszych czasów

celler
@Roy

to dzwon i jaki problem. albo najlepiej idz na rozmowe to ci wszystko powiedza

Firma szuka Managera ds. sieci handlowych. Mam kilka pytań. Jak kształtują się zarobki na tym stanowisku ? Czy zakładane budżety są do zrealizowania ? Ile osób pracuje w dziale handlowym ? Jak wygląda system raportowania ? Czy system premiowy jest jasno określony ? Jaka jest atmosfera pracy w dziale handlowym ? Jakie jest kierownictwo ?

Odp
@Zainteresowany

Nie sądzisz, że najprościej skontaktować się z HR ? Spodziewasz się rozmowy o wynagrodzeniu, zasadach obowiązujących w handlu, systemach raportowania, systemach premiowych na forum ? Tutaj chcesz uzyskać miarodajne informacje, na podstawie których będziesz podejmować decyzje o aplikowaniu ? Conajmniej dziwne.

Hahaha
@Odp

Ale się spiąłeś. A co w kadrach mu powiedzą prawdę że szef beznadziejny że kasa jest śmieszna że gpsy w autach monitorowane i przyzwalanie się że wyjechało się 5 minut po ósmej? CP to już nie ten pracodawca co kiedyś. Kultura pracy skończyla się kilka lat temu. Teraz to tylko slogany na zewnątrz że super team a to tylko paraliżteam. Ja nie polecam na ten czas. Za 1,5 roku zmieni się gòra to może firma znów będzie dobrym pracodawcą

@Hahaha

Brednie piszesz i siejesz ferment. O to wlasnie chodzi, że tutaj jest forum dla byłych pracowników, którym się wydawało że są mistrzami świata, a później życie ich brutalnie zweryfikowało. I teraz taki mistrz widzi, że jednak trzeba pracować, bo samo gwiazdorzenie nie wystarcza. Praca jest jak praca. Musisz robić swoje. Nikt nie czepia się ani 5 minut ani godziny. Ważne, aby robota była zrobiona. Wynagrodzenia takie jak w rynku, dobre systemy premiowe i możesz liczyć na wsparcie przełożonych. Szef to człowiek handlowy więc wie o co chodzi i nikogo nie zostawił bez pomocy jak potrzebna. W firmie dużo zmian porządkujących się odbyło i wyniki też się pojawiły. Fajny system komunikacji, wiesz co się dzieje i gdzie jesteś. Oczywiście są i tacy, którym zmiany się nie podobają. Ale skoro są na lepsze i są z tego wyniki, to znaczy że warto być w drużynie i w końcu moc się czegoś nauczyć. Z mojego punktu widzenia jest dużo lepiej i entuzjazm zastąpił ubiegłoroczny marazm. Wskakuj do HR.

Zyta
@Hahaha

Nie rozumiem - piszesz że kilka lat temu skończyła się kultura pracy w Paradyżu dopiero teraz ? GPS ma cała firma jak zresztą większość dużych flot od specjalisty do Dyrektora . Wystarczy robić swoje i pracować w godzinach pracy , nic więcej. Nie polecasz ponieważ jak się domyślam nie pracujesz ! Ja pracuję i nigdy nie miałam takich spostrzeżeń jak Twoje - JA POLECAM dla każdego kto ma determinację , pomysły i chce pracować .

Fero
@Zyta

Zaraz zostaniesz wrogiem publicznym numer jeden, bo śmiałaś napisać, że polecasz firmę ;) Sam tak miałem, rzucają się jak hieny i narzucają swoje zdanie. Ja tam myślę jak ty w tej kwestii.

@Fero

Ja tez tak uważam bo ci co hejtuja juz nie pracuja. Pozbywamy sie smieci i nierobow to potem wypisuja. To ze zmiany sa dobre to wlasnie widac w sieciach bo skonczyly sie czasy gwiazdorow nierobow i mamy ludzi handlu i dlatego mamy sukcesy. Paradyzteam rzadzi.

Szeregowy

Jesteś bardzo nie fair. Nikt u nas takich słów nie uzywa. Nie musimy się ze wszystkimi zgadzać, ale nikogo nie obrażamy nierobami itp. Idź sobie. Nie chcemy się z tobą bawić. Jesteś fujjjj.

Szeregowy

I teraz wyszły twoje prawdziwe intencje. Hejtujes, podpuszczasz aby ludzie na forum gryźli się między sobą. Nie masz odwagi w normalnym życiu, a tutaj chowasz się i szczujesz na siebie ludzi. fujjj.

Tom
@Szeregowy

Dajcie spokój. Jaki macie cel w kłóceniu się jak dzieciaki w przedszkolu?

Kandy
@Odp

Ale chyba po to jest to forum nie?

Haha

W Ceramice nikt się nie kłóci ?. Dobrze wiedzieć !. Ciągle robienie za plecami u przełożonych i do innych pracowników to mocna strona większości załogi.

Mów o sobie.

@Haha

To, że to jest twoja mocna strona, nie znaczy, że innych również. A poparciem tej teorii jest dokładnie twój powyższy komentarz, gdzie sam piszesz o innych. Widać, że masz wprawę w obrabianiu.

Opel

Mam pytanie. Nie pracuje już w Cp 5 lat. Jak wygląda teraz praca na chl? Są nadgodziny, nowe kierownictwo, normy do wyrobienia?

Toyota
@Opel

Teraz wszystkim co wracaja proponuja posade dyrektora.

Opel
@Toyota

Nie doczekałem się konkretnej odpowiedzi

...
@Opel

patrząc na tendencję osób komentujących, to nie wiem czy się doczekasz niestety

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Ceramika Paradyż sp. z o.o.?

(L)

Slabo ????

@(L)

Po co kłamiesz jak nie wiesz. Każdy nowy pracownik otrzymuje wynagrodzenie adekwatne do swoich kompetencji. Mediana jest w gornej granicy. Sam dział handlu jest najlepiej opłacanym działem w branży i jest to potwierdzone. Proszę zobaczyć ile pracowników z konkurencji się zgłasza. Wszyscy chcą być częścią #ParadyzTeam

C
@?

A mówisz o powracających pracownikach których ściąga Prezes od konkurencji. No tak to mają oni dobrze.

@C

A propos powracających to wiadomo na jakie stanowisko we wrześniu przyjdzie Tomek? Bo na korytarzu mowią o stolku dyrektora sprzedazy na inwestycjach.

Janusz
@?

A możesz mi powiedzieć czy w Ceramice Paradyż są też poszukiwane osoby bez doświadczenia? I jeśli tak, to ile można dostać na początku pracy w tej firmie? Jakie są wymagania względem takich pracowników i czy można tu też liczyć na jakieś szkolenia podnoszące kompetencje?

@?

Co dokładnie jest brane pod uwagę przy ustalaniu początkowej stawki? Jakie są możliwe widełki pensji do uzyskania w firmie? Chciałabym się po prostu zorientować. Czy po jakimś okresie pracy stawka dla pracownika rośnie?

slabe

Wszyscy są w ekipie Paradyż Team. cała firma. Slabej jakości prowokacja.

A z czego Ci to wyszło?

(L)
@?

Klamstwo?po 10 latach pracy moge cos powiedziec.jak na prace w systemie 4 brygadowym moneta biedna wrecz smieszna porownywalna do pracy w systemie jednozmianowym od poniedzialku do piatku.milego dnia wszystkim

ciekawy
@(L)

A może jednak podasz kwoty z paska ? Bo to co piszesz jeszcze nic nie mówi.

elo

jaki system pracy na produkcji? 4brygadówka?

@elo

tak jest tutaj czterobrygadówka a co?

elo
@..

po prostu chcę znać system pod katem ewentualnej przyszłej pracy...mam się z tego tłumaczyć?

Ciekawy?

Ile dyrektorów przypada na 1 m2 biura w Ceramika Paradyz sp. z o.o.?

G
@Ciekawy?

Jeszcze kilku się zmieści

Buhahaha
@G

Juz pokoi brakuje ale damy rade. Dajcie nam czlowieka zrobimy z niego dyrektora.

Śmiech na sali

I widzisz klamiesz. Nie jesteś żaden pracownik, bo gdybyś był, to byłbyś na spotkaniu. Bo byli wszyscy od dołu do góry. Ale ty nie wiesz, bo nie jesteś pracownikiem, a podszywasz się i udajesz, bo siedzisz i lejesz ferment. I to jest okropne, że usiłujesz pluć na firmę i ludzi, którzy nie są ci nic winni.

@Śmiech na sali

Jakoś nie przypominam sobie aby osoby z produkcji i magazynów byli zaproszeni na imprezę więc raczej nie wszyscy .

Śmiech na sali

Nie jesteś ani z produkcji ani z magazynów. Ani z Ceramika Paradyż. Nie pracujesz już tu.

Co?
@Śmiech na sali

Czy to groźba zwolnienia zwolnienia z pracy?

@Co?

To stwierdzenie, że podszywasz się pod pracownika magazynu lub produkcji i lejesz hejt. Nie masz odwagi wyrazić swojej opinii otwarcie i jak szczur wlewasz tutaj swoje dziwne komentarze usiłując skłócić ludzi pomiędzy sobą. Twoje czasy już minęły. Nigdy nie pracowałeś na magazynie ani na produkcji. Gdy tu byłeś los pracowników nie interesował cie. Twoje wpisy jasno wskazują kim jesteś. To proste jak cep.

Gg

Oj szczekasz tarzasz się w tej nienawiści i żóci nie szanując tych co wcześniej coś budowali. Bez tych ludzi nie miałbyś do czego wraca. I chyba Ty masz problem dwubiegunowości biegając między konkurentami i w zależności gdzie jestec obrażając drugiego byłego pracodawcę. A teraz mienisz się wielkim patriota CP. Dwubiegunowość jak nic.

Do hejterów CP
@Gg

Jest taka bajka o ośle, tygrysie i lwie. Osioł twierdzi, że trawa jest niebieska i to jest właśnie do wszystkich hejterów- jesteście jak ten osioł. Tygrys sprzeciwał się i szukał rozstrzygnięcia u Lwa. Ludzie broniący tutaj CP przed atakami osłów są jak Tygrysy. I do was Tygrysy jest ten morał: "Odważna, inteligentna istota jak ty nie może tracić czasu na kłótnie z osłem" Najgorszą stratą czasu jest kłotnia z głupcem i fanatykiem, któremu nie zależy na prawdzie ani rzeczywistości, a jedynie na zwycięstwie swoich przekonań i złudzeń. Nigdy nie marnuj czasu na dyskusje, które nie mają sensu. Są ludzie, którzy mimo przedstawionych im dowodów nie mają zdolności zrozumienia i inni, którzy są zaślepieni przez ego, nienawiść i urazę, a jedyną rzeczą, której chcą, to mieć rację, nawet jeśli jej nie mają. Kiedy ignorancja krzyczy, inteligencja milczy.

Janusz

Widzę że sporo tu pracowników na forum. Może w takim razie dowiem się czy w Paradyżu obecnie warto się zatrudniać i czy osoby bez doświadczenia mają tu w ogóle czego szukać? Jakie mogą tu pełnić funkcje?:P

???
@Janusz

Co nie mozesz zadzwonic do dzialu hr? Kontakt masz na stronie. Kolejny z tania podpucha zeby hejt lac na Paradyz.

@???

A od kiedy dział HR powie prawdę jak wygląda sytuacja w firmie. ? Zależy do działu i tego jakie masz oczekiwania. Na co potrafisz się godzić a czego nie akceptujesz.

Nikt z nich nie pasuje do powrotu. Ja naliczylam lacznie 4 dawnych dyrektorow co byli u dystrybutorow. Dwaj co w opocznie maja sie tam za dobrze zeby wracac ten co we wroclawiu to juz jakis czas tam go nie ma i podobno jest gdzies dyrektorem i czwarty tez w opocznie to za swieza sprawa na powrot. Obstawiam powrot z konkurencji.

M.

Widać że jak dobry szef to dobrzy menadżerowie też wracają. To cieszy że działa bo za tym będą kolejne wyniki. Tajemnica czy nie ale mam swój typ i liczę że to sie sprawdzi. Jestesmy głodni sukcesu - Paradyż great again!

Michal
@M.

Mam dla ciebie zle wiesci bo nikt nie wraca.

Już wiadomo kto wraca. Jutro ogłoszą oficjalnie..... Wraca Kryzys????

?

Budowy ida pelna para. Salony lazienkowe pozostaja otwarte. Rynek rosnie. Najlpepszy design w kraju. Nagrody. Rozpoznawalnosc. Czy to przymiarki do wyjasnienia braku sprzedazy w marcu?

Ciekawy

Co sie dzieje ze kolejny bardzo dobry menager odchodzi z inwestycji?

Oby nie

Ten czlowiek chcial zniszczyc inwestycje. Wszyscy pamietaja podnoszone plany czy chore kontrole zamowien i wyplaconych prowizji. Niech siedzi gdzie siedzi i niech nigdy nie wraca.

Powrociki

Pewnie zaraz zląduje stary nowy od inwestycji….

Ewelina

Hej :) Przeglądałam sobie oferty pracy Ceramiki Paradyż i trafiłam na informacje, że firma zapewnia specjalny program wsparcia w procesie adaptacji zawodowej. Czy moglibyście napisać mi na czym on polega? Jak wyglądają początki zatrudnienia w firmie i ile trwa cały okres wdrażania nowego pracownika w obowiązki? Mnie akurat interesuje stanowisko operatora.

Zapraszamy
@Ewelina

Ceramika Paradyż jest na pierwszym miejscu firm budowlanych pośród najlepszych pracodawców w Polsce. Zapraszam do lektury rankingu Forbes. Świadczą o tym powroty naszych pracowników którzy szukali sukcesów u innych pracodawców jednak bardzo szybko przekonują się że One Team jest jeden. Odwaga, szacunek, otwartość, troska oto co przyświeca naszemu sukcesowi. Trzonem naszej firmy jest Prezes który jest nie tylko doskonałym menadżerem ale i wizjonerem. Buduje on firmę mając u boku bardzo starannie dobraną kadrę najlepszych menadżerów w Polsce. Gwarancja sukcesu to ludzie. Zapraszamy do zespołu.

Dumna
@Zapraszamy

Ja również od pewnego czasu jestem członkiem #ParadyżTeam. Do tej pory śledziłam firmę z perspektywy klienta i napiszę wam jedno – to wiele znaczy odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Jako klient postrzegałam firmę jako skostniałą z bardzo zachowawczym designem i handlem który boi się klientów i unika kontaktów z nimi. Dobrze jeden klient określił że wcześniej menadżerowi chowali się po pokojach i tylko czekali na wypłatę. Zasiedzeni pracownicy stracili ikrę i chęć do zmian. Jeden człowiek zmienił kierunek i postrzeganie firmy. Pozostałe zmiany personalne przywołały wolę walki. Dzięki temu mamy projekt 52 zakończony sukcesem i najładniejsze kolekcje w rynku. Mamy zespół handlowy który świadczy jakość obsługi klienta na najwyższym poziomie i przede wszystkim odnosimy sukces w rynku i zdeklasyfikowaliśmy konkurencję. #ZmianySąPiękne a ja jestem dumna z bycia częścią tych zmian.

Hmm
@Zapraszamy

Propaganda sukcesu na zewnątrz. Szkoda, że w środku nie jest tak różowo. Rynek popatrzy jak długo ten koncert jeszcze potrwa. Trzeba popatrzec za kimś bardziej wiarygodnym.

@Hmm

Wewnątrz jest jeszcze lepiej niż więc na zewnątrz. Ale tego nie wiesz, bo cie już nie ma i nikt z tobą nie gada. Więc zajmij się już sobą i nam.daj spokój. Twoja obecność tutaj nic dobrego nie wniosla i nie zostawiła.

Ha ha ha
@ha ha ha

A skąd wiesz ze nic nie wniosła? Skoro jeszcze jestem

vvvvvv
@Hmm

Czekalem az kundle zaczna ujadac. Co zazdroscicie ze firma zaczela sie rozwijac? Biegaliscie po firmie i wykrzykiwaliscie jacy wielcy z was menadzerowie a przyszedl tylko jeden czlowiek i postawil firme na nogi. Co bylo za was? Siedzieliscie zamknieci w pokojach i tylko zeby kolejny miesiac przeszedl bo wyplata. Ale wszyscy sie na was poznali i was nie ma. I co jak tam wasze kariery? Siedzi jeden z drugim w domu i czeka na cokolwiek a my mamy wzrosty i plany a wczesniej sie nie dalo. I co i jednak sie dalo. Wystarczyl jeden czlowiek dzieki ktoremu mamy i wzornictwo i sprzedaz i odstajemy od rynku. Na export nie mieliscie pomyslu a my teraz odnosimy sukces. Nikt wczesniej nie umial sprzedac w Niemczech bo nawet konkurencja nie dala rady a my mamy to. W kraju plany co miesiac i kolejny krok przed nami bo juz niedlugo zobaczycie nas w rynku kamieniarskim. Mamy najlepszego specjaliste w branzy i to jest kolejny skok ktorym odstawiay konkurencje. W firmie atmosfera tez jak nigdy dotad. Mamy team a nie przestraszonych ludzi ktorzy patrzyli na szefow bez pomyslow. Pracownicy zarabiaja wiecej i wszyscy razem sa czescia sukcesu. Firma stala sie rodzina i przed nami super integracja. Jeden czlowiek ktory zjednal ludzi w firmie i pociagnal do sukcesu. A wy co zrobiliscie dobrego dla firmy? Zajmijcie sie swoimi pseudo karierami wy pseudo mendzerowie a od nas to wara. Psy powinny byc w budzie gdzie ich miejsce.

Oj
@vvvvvv

Pamiętaj że te wszystkie sukcesy z rynkiem Niemiecki, kamieniarskim, wzornictwem powstały jeszcze za czasów poprzedniego prezesa. Teraz jest spijanie sukcesów po poprzedniku.

@Oj

Szkoda, że nie było widać tych sukcesów w ubiegłym roku, a tylko zamęt w firmie i na rynku. Wiemy jakie piwo spija cała firma po poprzednim prezesie. Obrosły one w legendy niestety smutne to ale prawdziwe. Wszyscy to doskonałe pamiętamy. Wszechobecny chaos jaki panował.

Uuu
@ha ha ha

Kłamiesz i dobrze o tym wiesz. A może jesteś ta osoba która z podkulonym ogonem powróciła do firmy i teraz puszy aby pokazać jak jestem wielki ale tylko w słowach a nie działaniach

Gg

Chyba ty masz problem z trzeźwym spojrzeniem jak wygląda rzeczywistość

@Gg

I wszystko jasne. To było proste.

ktos
@Uuu

A ty jesteś osobą, która chwali się wynikami swoich poprzedników w TK ? Chłopaki zrobili robote, która procentuje i odeszli, a ty z podkulonym ogonem wziąłes co ci dawali, a teraz chwalisz się ze firmę po miesiącu rozkręciłeś? I tutaj ujadasz jak kundelek bo.cie kopneli ? Zenada wszyscy leją ze śmiechu. A najbardziej w TK maja zabawę z pajacyka.

:)))
@ktos

Zajmij sie lepiej sprzedaza bo slabo to wyglada. Chyba nie zawalisz winy na brak towaru jak tyle palet zalega na placu. GoWork zostaw dla tych co mają cos do powiedzenia.

Murem za Paradyż
@:)))

Koleś spadaj na swoją stronę siac ferment. Twoje czasy już dzięki opatrzności minęły. Skończył się ferment, gwiazdorzenie i chaos. Pracujemy sobie spokojnie i Kroczek za kroczkiem. do przodu. W końcu jest normalnie i radośnie w pracy. idź do siebie pajacyku w czerwonych portkach . Twój czas tam się już kończy również, i tam też nikt za toba nie uroni jednej łzy. :- :-) :-)

@Murem za Paradyż

Co tu sie od janie pawla? Nowi wmawiaja ze jest dobrze a jest tak samo kiepsko jak bylo. Starzy udaja ze im jest dobrze teraz. Nowi wmawiaja ze starzy maja dobrze bo to nowi zrobili dobrze i odeszli. Ale starzy nie beda dlugo bo jednak nie jest dobrze. Czy ktos to ogarnia? Ci stamtad ida tu a stad cv ida tam. Co za brazylijska telenowela.

@?

Józek. Daj spokój. Tłumacz Google nie ogarnia ha, ha ,ha, ha.

zzxzx
@Murem za Paradyż

Jeszcze nikt nie stał się wielki przez pokazywanie, jak małym jest ktoś inny. ~ Irvin Himmel

@zzxzx

Jeszcze nikt nie stał się Kimś poprzez pisanie kolumni na gowork.. sprawdz sobie na Google co to znaczy

Hai hau
@x

Uściślając pisze się KALUMNIE. Zamiast google polecam zajrzeć do słownika ortograficznego. Nie używaj słów których nawet nie umiesz poprawnie zapisać.

@Hai hau

hau, hau :-)

@Hai hau

Najważniejsze, że ustaliliśmy ponad wszelką wątpliwość, że jesteś karzełkiem w czerwonych portkach. Reszta bez znaczenia ha, ha, ha, ha.

?

Kolejny dzban. Nie podoba się to się zwolnij. Dostajesz regularnie wyplate? To w czym problem?

Zaniepolojony

Ostatnio w administracji zauwazam brak zasad bezpieczenstwa i podstawowego poszanowania rezimu sanitarnego. Wracamy do biur i jest wszystkich duzo i tym samym latwo o rozwoj COVID19. Wnosze o wprowadzenie obowiazku noszenia maseczek przez osoby nieszczepione na terenie firmy tak jak to robia w innych firmach. Ufam ze zarzad zadba o zdrowie i bezpieczenstwo wszystkich pracownikow.

spokojna
@Zaniepolojony

Jeśli jesteś niezaszczepiony, powinieneś nosić maseczkę. Zaszczepieni nie muszą.

Covid
@spokojna

Nieszczepieni powinni byc zwolnieni z pracy. Chca pracowac i byc czlonkiem the best team ever to niech sie szczepia. Tak to widze.

@Covid

Co to za dzban takie miernej jakości podpuchy robi. To nie było pytanie.

Polecacie się z nimi wiązać ? Pozdrawiam

@Michał

Teraz zdecydowanie tak. Jest bardzo fajne otwarcie na nowe zasady pracy. Można sie wiele dobrego nauczyć.

Tak
@Michał

One Team One Dream One Paradyz - firma tylko dla najlepszych.

Jprdl
@Michał

Daj sobie spokój. Może i na początku wydaje się fajnie, ale po czasie widać, że bardzo dużo rzeczy w tej firmie niestety "nie gra"

@Jprdl

A znasz taka firmę gdzie wszystko gra ? Gdzie można siedzieć w domu, nic nie robić brać kasę i narzekać na swoją firmę.? Jak znasz, to idź tam.

Obroncasieznalazl
@Ciekawy

Gdzie można siedzieć w domu i brać kasę za nic nie robienie?. Pytanie padło to padła także odpowiedź. Bardzo dużo rzeczy w Ceramice nie jest takie jakie być powinno i to jest prawda.

JASNE
@Ciekawy

Lepiej jak tutaj nigdzie nie bedzie. Sprzedaz leci w dol i gratulujemy sukcesu ze nie jest jeszcze gorzej. Handel jezdzi coraz lepszymi autami a coraz mniej sprzedaje. Takie cuda tylko w cp.

ha, ha, ha
@JASNE

Masz nieaktualne informacje. Takie z ubiegłego roku :-) Pomyliły ci się firmy.

JASNE
@ha, ha, ha

Otworz excela za luty. Smiejesz sie z glupoty czy bezradnosci?

Bardzo intrygujace.
@JASNE

Wyjaśnij mi coś. Jestes pracownikiem firmy. Firma płaci ci wynagrodzenie, regularnie, co miesiac. Wcale nie jakieś marne pieniądze skoro nadal nie znalazłeś nic lepszego i tutaj jestes. Zgaduje, że siedzisz w biurze, lub na home office przy słuzbowym komputerze. I w godzinach pracy, za które płaci ci firma - siedzisz i plujesz na swojego pracodawce, (usunięte przez administratora), w którym siedzisz ? Czy czegoś nie zrozumialem ? Kim trzeba być, aby takie rzeczy robic ? wyjaśnisz ?

@Bardzo intrygujace.

W punkt.

lhc

Taaa! A sprzedaż w ostatnich miesiącach ponad 100%

prawda
@lhc

A właśnie tak. A nawet więcej:-).

Dumni
@prawda

Ciężka praca dyrektora kraju i zaangażowanie eksportu - Paradyz great again. Zmiany sa piękne i skuteczne. Nowa krew, nowa energia i mamy wyniki. Brawo Paradyż. Nie ma miejsca na nieudaczników - jesteśmy najlepsi. Nieudacznikow pożegnaliśmy i mamy the best team ever pod dowództwem the best szefa ever.

Edmund
@Dumni

Paradyz to znaczy sukces. Wyniki i szacunek. Paradyz to potega. Wielki Wodzu prowadź.

Marco Twainy spod Lubochni
@Edmund

Lepiej jest się nie odzywać wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości...

zorientowany
@Marco Twainy spod Lubochni

Sam wypuściłeś szczura podszywając się pod Edmunda i sam skomentowałeś swój własny wpis widząc, że wszyscy olali tą (usunięte przez administratora) prowokacje i podpuche ? Nie pytam. Stwierdzam. Strasznie płytkie i dziecinne zagrywki.

zorientowany

A więc miałem rację. Nie masz odwagi własnym imieniem i myslisz, że nikt nie wie kto te głupoty wypisuje. I co za tekst brzuchatego dziadka "wyluzuj gume". Jakieś lata 80 te. Koszmar jak nisko mozna upaść.

@Jprdl

A co takiego ''nie gra'' w Paradyżu? Napiszesz na ten temat coś więcej? Zastanawiam się o co dokładnie może chodzić..

jasne
@Ewelina

dużo rzeczy. Raz, że pracownicy wobec siebie są źle nastawieni, są zazdrośni o wszystko, człowiek o złotówkę tutaj Cię zadziobię, ciągłe kopanie pod sobą dołków nawzajem i kombinowanie jak życie uprzykrzyć Dwa, przełożeni, no dużo tłumaczyć nie trzeba. Uważają, że wiele spraw ich nie dotyczy, a jedyne co ich interesuje to to żeby normy i wyniki były jak najwyższe.

Dla ciekawych, czy warto

(usunięte przez administratora) Paradyż jest na pierwszym miejscu firm budowalnych pośród najlepszych pracodawców w Polsce. Dla hejterów cytat: z artykułu "Firmy nie były w stanie wpłynąć na ocenę uzyskaną w rankingu, ponieważ nie można było np. zgłosić swojego udziału poprzez zamówienie usługi płatnego audytu. Gwarantowało to całkowitą niezależność wyników badania. Podstawą badania była lista około 1800 pracodawców zatrudniających na terenie Polski co najmniej 250 pracowników." i tyle w temacie, czy warto.

nick

Firma poszukuje pracowników na stanowisko magazynowy-wózkowy, czy ktoś mógłby się podzielić opinią ? Czy warto aplikować ? Jak z czasem pracy i warunkami zatrudnienia ?

Że zapytam

A tam w Exporcie Zachód to w ogóle ktoś jeszcze został czy już wszyscy wybyli ?

Bez obaw
@Że zapytam

Handel ogolem czeka duzo zmian a to tez zasilanie i wymiana w szeregach osobami doswiadczonymi i skutecznymi. Rotacja i nadchodzaca zmiana to odwazny krok do sukcesu calej firmy. Jako lider firma nie moze bac sie odwaznych decyzji bo sukces jest w zasiegu reki.

Że zapytam
@Bez obaw

To takich zespołów i sukcesów nie buduje się latami tylko ot tak pstryka się paluszkami i jest wynik? Spoko

Odpowiem
@Że zapytam

Zasiedzenie w firmie to z czasem wypalenie, brak pomyslow, sztampowosc. Lepiej niech taka osoba pozna cos nowego, pozna inne mozliwosci i niech wroci pelna pomyslow i checi do realizacji celow. Jeden taki powrot juz byl, kolejny niedlugo. Nikt sie nie zamyka na dobrych doswiadczonych pracownikow.

@Odpowiem

Wiadomo juz kto wraca i za kogo?

Odpowiedź
@?

Wracają dobrzy za złych. Wystarczy ?

Wspaniale
@Odpowiedź

To wspaniałe wieści bo jak narazie wymieniano dobrych na złych a wyniki mówią za siebie.

Killer
@Że zapytam

Wrócił stary, którego zwolnili za brak wyników. Komedia... Byle było tak jak było, czyli zjazd w dół. Syndyk masy upadłościowej puka do drzwi.

antykiller
@Killer

Pogonili cie nierobie do roboty, czy właśnie wywalili z roboty i lejesz jadem ? Jeszcze długo nie będzie takich wyników jak za czasów tego starego było.

@Killer

Ale się kundle zerwały z łańcuchów i ujadają. Skończyło się opierdalanie. Trza się brać do roboty. Psy szczekają. Karawana pojedzie dalej. Próżniakom i lawirantom mówimy - idź swoją drogą. Ujadanie tłustych brzuchów znad pelnej michy za robienie szumu wokół siebie i spadki wynikow skonczylo sie . Ha ha ha ha. Do roboty trza się wziąść - w innych miejscach tak dobrze za nic nie robienie nie płacą. Nie ma wyników, nie ma michy. (usunięte przez administratora) się skończyło.

Tyryry
@?

No jest juz jeden typ ale pytanie czy w marcu czy kwietniu no i na czyje miejsce

Proste
@Tyryry

Otworz tabele z wynikami i masz odp. za kogo. Wodz zapowiedzial ze wyniki sa jedyna ocena a on slowa dotrzymuje bezwzglednie

To juz pewne?

Zxc

Firma zamiast odgrzewac kotlety to powinna zainteresowac sie i pociagnac do odpowiedzialnosci za wykorzystywanie wiedzy wyniesionej z firmy. Dlaczego ktos zostawia numer telefonu takim osobom? Firma potem sie zastanawia dlaczego wylatuje z kontraktow. Czy ktos o tym mysli?

Zaiteresowny

Czy praca na stanowisku Mechanik się opłaca tzn. czy dużo pracy i czy godna płaca ile mniej więcej da się zrobić.

ironicznie
@Zaiteresowny

tak, bardzo się opłaca. Z pensji spokojnie odłożysz niezłą sumkę i na życie Ci wystarczy. W robocie też totalny luz, przez 8h nudzimy się przez większość czasu bo nie ma co robić. Śmiało idź

@ironicznie

I po co ta ironia? Handel nie sprzedaje to produkcja stoi. Liczylismy na cud od 1 grudnia a tu lipton drugi miesiac.

Popieram

Kazda zmiana potrzebuje czasu. Zmiana sposobu dystrybucji i powrot ludzi ktorzy u konkurencji nabrali doswiadczenia to gwarancja sukcesu ale jednocześnie czas. Jestesmy glodni sukcesu dlatego wszystkie rece na poklad.

ciekawy

A dlaczego tatuaz ?

Niekolega

Były pracowniku- daj spokój- nawet tak nie wypada. Wszyscy widzą jaką gwiazdą byłeś. Posiedziśz tam gdzie poszedłeś pół roku i też cie wywalą. I zostanie smród i nić więcej.

x

że też takie bałwany godzą po świecie i jeszcze mają dostęp do Internetu. To dopiero gwiazda się odezwala . (usunięte przez administratora)

Szok
@x

Gosc zapytal sie o stanowisko mechanika a tu panowie menadzery w odpowiedzi obrzucily sie blotem. To duzo mowi o firmie i relacjach tam panujacych. Nie moze byc dobrze w firmie w ktorej ludzie nawzajem tak sie traktuja. Podobno macie wartosci firmy? Boje sie zapytac jakie.

Tojeszczenic
@Szok

W całej firmie tak jest niestety, tutaj nie ma dobrych relacji. Każdy kombinuje jak napsuć drugiemu i nic więcej.

haha

No nie do końca, to właśnie wśród pracowników tkwi główny problem.

Toprawda
@haha

Niestety jest spore grono, które tylko psuje.

kleopatra

Ja już na wolności. Skończyły się czasy gdy szef chodził z życzeniami świątecznymi. Dzień dobry to też przypadek mnie na rozstanie nawet pocałuj w (usunięte przez administratora) nie powiedzieli po bardzo bardzo wielu latach pracy to jedyny zakład za którym nie tęsknię. No cóż wykształcenie kultury nie daje.matka zawsze powiadała zachowuj się byle jak ale się zachowuj szefostwo (pewnie o tym nie wie) ba a kierownicy o tym zapomnieli. A szkoda. Na szacunek trzeba sobie zapracować.

Salvador
@kleopatra

W Tomaszowie jest rekrutacja na grafika? Proszę o jakąś opinię/radę w tym temacie.

@kleopatra

Nikt za tą firmą tęsknić nie będzie. Niech te życzenia sobie wsadza... To przed nimi trzeba się nisko kłaniać i mówić grzecznie "dzień dobry" bo inaczej patrza z ukosa i zaczynają się problemy...

@Haha

Siejesz ferment. To nie jest prawda.

@pracownik

Jasne, jasne

Zostaw merytoryczną opinię o Ceramika Paradyż sp. z o.o. - Opoczno

• Jak się pracuje w Ceramika Paradyż sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ceramika Paradyż sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ceramika Paradyż sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 9 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ceramika Paradyż sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ceramika Paradyż sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ceramika Paradyż sp. z o.o.