BUS Biuro Usług Spedycyjnych sp. j.

Adres: Białobrzeska 11 lok. 46, 02-379 Warszawa

NIP: 5220201074 KRS: 0000011770

BUS Biuro Usług Spedycyjnych sp. j.

Opinie o BUS Biuro Usług Spedycyjnych sp. j.

Iwona

Czy w obecnym czasie coś się zmieniło, jeśli chodzi o sytuację BUS Biuro Usług Spedycyjnych na rynku? Czy firma prowadzi obecnie rekrutacje? Na jakie stanowiska? W jaki sposób przebiega rekrutacja oraz w jak sprawdzane są umiejętności oraz predyspozycje kandydatów? Wszystkie informacje na temat obecnych ofert pracy, przebiegu rekrutacji będą istotne dla osób, które chcą wysłać swoje CV albo w najbliższym czasie idą na rozmowę o pracę do firmy.

Zbyszek

Witam, znalazłem dość interesującą ofertę pracy na stanowisku Kierowca w transporcie międzynarodowym w firmie BUS Biuro Usług Spedycyjnych sp. j., niestety nie piszą nic o oferowanych warunkach zatrudnienia. Może obecni pracownicy podzielą się informacją na temat warunków?

Zostaw opinię o BUS Biuro Usług Spedycyjnych sp. j. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUS Biuro Usług Spedycyjnych sp. j.