QAH

Łódź

Opinie o QAH

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

@nick wspominasz o dużej rotacji w QAH. Co masz na myśli? Jaką ona ma skalę? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach z pracy w firmie. Na jakim stanowisku częste są nadgodziny?

nick

duża rotacja, zarobki średnie a nadgodziny to normalna rzecz

caffe
użytkownik zarejestrowany

@ Zadowolona - az miło czytać takie opinie, naprawde :)

No to źle słyszałaś :)

qah

Takie oferty pojawia sie u nich non stop bo wola zatrudnic kogos na probe, zaplacic nizsza stawke, rozwiazac umowe i wziac nowa osobe. Takie ciecie kosztow :)) Ale nie polecam, atmosfera jest tragiczna, patrza na rece i czekaja na kazde Twoje potkniecie ;)

Zadowolona

Świetna atmosfera, ludzie bomba, zero stresu w relacjach i bardzo fajne przyjęcie do zespołu, a do tego sprawiedliwy szef, z którym można pogadać...to coś nowego dla mnie...

XXX

Taki, co masz na mysli?

gosc

Na rozmowie nikt umowy nikomu nie pokazuje a w każdej chwili można ją zerwać, więc komentarz bez sensu :)

x

Byłam/yłem na rozmowie - powiem krótko, zanim zechcecie wspołpracować z tą firma bo jest to wspołpraca (zatrudniaja na umowe zlecenie) radze przeczytać uważdnie umowę :-) a wtedy dopiero sie przekonacie co to za firma. Jak podpiszesz umowę to tak jak bys - podpisał/a weksel na siebie , i pakt z diabłem w jednym. Decyzja naleźy do Was. Nie polecam chyba że ktoś naprawdę jest desperatem

Dr.No

Smieszna mała firemka ,nieczytelna oferta pracy napisana małymi literami, do tego nie ma informacji co firma oferuje w zamian . Na idealnego kandydata trzeba umieć lepiej sprecyzować ofertę.

6zl na reke

xxx

jakie zarobki i czy duża rotacja?>

gosc

Ta firma nie ma nic wspólnego z zatrudnianiem farmaceutów, nie wiem kim jesteś randon, ale chyba to jakaś pomyłka :)

gosc

Niby nie ma sprzedaży, ale jednak parcie na wynik mocne. Dzwoni się do lekarzy, więc przy prawie każdym połączeniu trzeba się liczyć z chamskimi wyzwiskami.

matylda007

Witam, czy można uzyskać jakie informacje o tej firmie? Głównie interesuje mnie opinia o pracy jako call center. Dziękuję za odpowiedzi.

zainteresowany

Hej idę na rozmowę kwalifikacyjną do tej firmy, czy ktoś ma wiedzę na jej temat. Jaka atmosfera, zarobki, ludzie, szef?

Zostaw opinię o QAH - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie QAH