QAH
2 19 27 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w QAH?

zzz Nowy wpis

Firma jest dobrym pracodawcą. Podpowiedzcie czy rekrutują aktualnie?

Mw Nowy wpis

Brałam udział w rekrutacji (dwa etapy). W efekcie nie zostałam przyjęta, nie mniej jednak nie uważam aby to był powód do negatywnej oceny firmy. Podczas dwóch spotkań dalo się zauważyć pozytywną energię w firmie, otwartość rekruterów. Firma wydaje się godna polecenia, z perspektywami.

TakNie1
Zuzanna

@pisarz w takim razie może warto było dopytać/ zadzwonić skoro to była dla Ciebie taka ważna informacja. Aspekty to staż pracy, doświadczenie, wykształcenie, firmy w jakich zdobywałeś to doświadczenie i zakres obowiązków, aparycja i można tak wymieniać bez końca.

Pisarz
@Zuzanna

@Zuzanna Oczywiście, że dopytywałem i Pani powiedziała mi, że nie wie, czemu tak się stało i stwierdziła, że został wybrany ktoś z większym doświadczeniem, chociaż na rekrutacji mówili, że doswiadczenie nie ma znaczenia :/ nawet jeśli to, to ja i tak mam kilkuletnie. Podobnie z wykształceniem, pełne wyższe. Tym bardziej ich odpowiedź wydaje się śmieszna i wymijająca.

Pisarz Nowy wpis
@Zuzanna

@Zuzanna to może podasz mi profil idealnego kandydata? Odnoszę wrażenie, że tam pracujesz, bo jesteś bardzo aktywna na tym forum, zwłaszcza jeśli ktoś niepochlebnie wyraża się o QAH.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zuzanna

@pisarz czy uważasz, że powinieneś dostać dokładną informację, dlaczego Twoja aplikacja została odrzucona? Dużo firm w ogóle nie daje odpowiedzi zwrotnej, a Ty jednak ją dostałeś. Myślę, że to mogło od wielu aspektów zależeć i raczej nie powinno to być powodem negatywnej oceny firmy QAH.

pisarz
@Zuzanna

QZuzanna Solidne firmy udzielają tego typu informacji kandydatom i nie ma w tym nic dziwnego. Od jakich aspektów twoim zdaniem mogło to zależeć?

Tak13Nie

pisarz

Niestety, ale ludzie pracujący w firmie są niesłowni. Powiedziano nam, że dostaniemy informacje o wynikach rekrutacji trzy dni po, w rzeczywistości na telefon czekaliśmy ponad tydzień! Niestety, nie otrzymałem żadnego wytłumaczenia, dlaczego nie zostałem przyjęty. Może wzięli kogoś, kto miał mniejsze wymagania finansowe....

Toł

Jest tragicznie.

Tak6Nie
Zainteresowana

Jak wygląda praca tutaj? Chodzi o dział marketingu.

Zuzanna

@nick wspominasz o dużej rotacji w QAH. Co masz na myśli? Jaką ona ma skalę? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach z pracy w firmie. Na jakim stanowisku częste są nadgodziny?

nick

duża rotacja, zarobki średnie a nadgodziny to normalna rzecz

Tak1Nie

caffe

@ Zadowolona - az miło czytać takie opinie, naprawde :)

Tak5Nie

No to źle słyszałaś :)

qah

Takie oferty pojawia sie u nich non stop bo wola zatrudnic kogos na probe, zaplacic nizsza stawke, rozwiazac umowe i wziac nowa osobe. Takie ciecie kosztow :)) Ale nie polecam, atmosfera jest tragiczna, patrza na rece i czekaja na kazde Twoje potkniecie ;)

Tak1Nie

Zadowolona

Świetna atmosfera, ludzie bomba, zero stresu w relacjach i bardzo fajne przyjęcie do zespołu, a do tego sprawiedliwy szef, z którym można pogadać...to coś nowego dla mnie...

Tak7Nie

XXX

Taki, co masz na mysli?

gosc

Na rozmowie nikt umowy nikomu nie pokazuje a w każdej chwili można ją zerwać, więc komentarz bez sensu :)

x

Byłam/yłem na rozmowie - powiem krótko, zanim zechcecie wspołpracować z tą firma bo jest to wspołpraca (zatrudniaja na umowe zlecenie) radze przeczytać uważdnie umowę :-) a wtedy dopiero sie przekonacie co to za firma. Jak podpiszesz umowę to tak jak bys - podpisał/a weksel na siebie , i pakt z diabłem w jednym. Decyzja naleźy do Was. Nie polecam chyba że ktoś naprawdę jest desperatem

Tak6Nie

Dr.No

Smieszna mała firemka ,nieczytelna oferta pracy napisana małymi literami, do tego nie ma informacji co firma oferuje w zamian . Na idealnego kandydata trzeba umieć lepiej sprecyzować ofertę.

Tak4Nie

6zl na reke

xxx

jakie zarobki i czy duża rotacja?>

gosc

Ta firma nie ma nic wspólnego z zatrudnianiem farmaceutów, nie wiem kim jesteś randon, ale chyba to jakaś pomyłka :)

Tak2Nie

gosc

Niby nie ma sprzedaży, ale jednak parcie na wynik mocne. Dzwoni się do lekarzy, więc przy prawie każdym połączeniu trzeba się liczyć z chamskimi wyzwiskami.

matylda007

Witam, czy można uzyskać jakie informacje o tej firmie? Głównie interesuje mnie opinia o pracy jako call center. Dziękuję za odpowiedzi.

Tak7Nie

zainteresowany

Hej idę na rozmowę kwalifikacyjną do tej firmy, czy ktoś ma wiedzę na jej temat. Jaka atmosfera, zarobki, ludzie, szef?

Tak21Nie

Zostaw opinię o QAH - Łódź

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie