DePTOR Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o DePTOR Sp. z o.o.

julek

Jako windykacja chyba dobrze sobie radza i prosferują? Zstanwiam sie czy nie psozukuja windykatorow bo pewnie maja wieleu dluznikow i tocza sie miedzy nimi postepowania wiec jak cos dajcie z nac z checia zloze cv

windykator

w deptorze pracuja ludzie z ecty z pania dyrektor na czele

a ha prowadzi firme pani z firmy Ecta i Esim

oszukana

także nie polecam !

pracownica

Ej ... mówisz o firmie DePTOR Sp. z o.o. - z Łodzi - windykacja .... nie wiem kiedy tam pracowałaś bo ja pracuje od początku jej istnienia i nikt nie został tam zwolniony ... ekipa od samego początku jest taka sama a atmosfera super ...... chyba wam się firmy pomieszały :)

Obecna

Miałam okazje pracować w tej firmie. Szybko dodam iż nie byly to miłe wspomnienia. ( usunięte przez administratora ) Atmosfera w firmie tragiczna. Kazdy sie boi ze wyleci, ze mu nie zapłacą. Ta firma to jedna wielka pomyłka. NIE POLECAM !! najgorsza firma w jakiej pracowalam.

coś tu nie gra

zdaje się ze pracownicy sami sobie napisali opinię :) tak to brzmi przynajmniej.

współpracownik

Firma o nieoszkalowanej opinii. Firma rzetelna, konkretna i wywiązująca się z wszelkich zobowiązań zarówno wobec klientów jak i pracowników. Profesjonalny zespół młodych ludzi, którzy wiedzą do czego zostali powołani i wykonują swoja pracę z pasją i poświęceniem. Polecam wszystkim zarówno jako kontrahenta jak i "chlebodawcę". Praca i współpraca z firmą DePTOR z Łodzi to czysta przyjemność i poczucie bezpieczeństwa. Domena firmy "Twoje pieniądze na czas" jest jak najbardziej adekwatna i zgodna z prawdą.

Zostaw opinię o DePTOR Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DePTOR Sp. z o.o.