WORK WONDERS

Gdańsk

Opinie o WORK WONDERS

Karolina

Co słychać w firmie? Czy warto korzystać z oferty agencji? Tak dawno nikt nie pisał , nie wiem co sądzić!

mig

Umowa o pracę jest więc człowiek nie musi się o nic martwić @kaka, tym bardziej, że no pieniądze są w terminie.

oszukani

W olsztyńskim Transcomie też nie wypłacili za grudzień. Zero kontaktu, telefony milczą. Firma Transcom, dla której Work Wonders zatrudniał pracowników, twierdzi, że to wyjaśnia, a tak naprawdę chyba umywa ręce, bo wg nich Transcom wywiązal się z umowy, a to że konsulanci zostali bez kasy to juz trzeba wyjasnic z agencją. Tylko gdzie ich szukać...

rafff

To jest sciema. Nie wypłacił kasy za grudzień , oddziały po likwidowane Warszawa nie odbiera.. Szukamy ludzi którzy też zostali oszukani przez work wonders.. Mój tel ( usunięte przez administratora )

marian

Witam. Pracowałem akurat przez to firmę właśnie przy tych torach. Wypłata na czas tylko trzeba długo czekać, bo płaco dopiero po poerwszym miesiacu w ciagu drugiego ale zawsze ok.

gość

nie wypłacili wynagrodzenia - oszuści

Zawiedziona....

Panie z Work Wonders oddział w Gdańsku są niekompetentne. Na rozmowie kwalifikacyjnej słyszysz tylko pytania \"a dlaczego\" (a dlaczego studiujesz, a dlaczego ten kierunek, a dlaczego akurat ten a nie inny, a dlaczego pani podoba się ten kierunek, a co na studiach jest najtrudniejsze, a dlaczego akurat to.....)- w życiu nie byłam na takiej beznadziejnej rozmowie, Pani rekruterka siedzi za biurkiem z kartką papieru i czyta pytania- beznadzieja... To ma być rozmowa kwalifikacyjna, czy ankieta, która ta pani musi wypełniać, bo rozmowa jest na poziomie pytanie- odpowiedź.... potem dzwonią do Ciebie ze \"niby\" przeszło się pierwszy etap rekrutacji i zapraszają na drugi etap, następnie dzwonią, że ten termin został odwołany i mówią, że skontaktują się z Tobą w przyszłym tygodniu w celu ustalenia terminu i po tym telefonie kontakt się urywa. A co najlepsze ogłoszenie w sprawie danej pracy po tygodniu jest co dziennie od nowa aktualizowane. Nie rozumiem zasady działania tej firmy ( a dokładniej tych dwóch pań siedzących w biurze i udających, że wiedzą co robią).... z ręką na sercu nie polecam tego pośrednictwa pracy ze względu ta niekompetentną obsługę, nie wiedząca na czym polega ich praca....

Zostaw opinię o WORK WONDERS - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WORK WONDERS