Opinie o OGRODY ZDROWIA w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy OGRODY ZDROWIA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w OGRODY ZDROWIA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OGRODY ZDROWIA w Legnica

Paulina Nowy wpis

Czy ma ktoś do tej firmy nr bo chciała bym zamówić od nich kremy

wiki

Ja od trzech miesięcy nie mogę doprosić się o zwrot pieniędzy za poduszkę do masażu. Tak nie postępuje szanująca się firma.

itam 33
@wiki

Jestem ciekawa czy odzyskała Pani pieniądze? J a już miesiąc czekam na zwrot pieniędzy za matę masująca

Maria 60
@itam 33

To nie wiem czy doczeka się Pani bo ja czekam już około 2 lata. Moja sprawa trafiła do Rzecznika Konsumentów, mam sądowy Nakaz zapłaty i nic. Pozostaje już tylko komornik.

Anna Nowy wpis
@Maria 60

Witam. Komornik też nie pomoże, firma już nie istnieje, jest niewypłacalna, ma długi. Podobnie miałam sprawę przez Rzecznika Praw Konsumenta, nakaz sądowy, niby zajęcie komornicze...i reakcja komornika - z pustego Salomon nie naleje. To takie moje podsumowanie, Tylko gdzie dochodzić prawdy, szary obywatel może być więc oszukiwany przez niby firmy. Pozdrawiam

Cezary Nowy wpis

Dobra firma jako pracodawca więc dobrze się pracuje, to tak w skrócie.

Cezary Nowy wpis

To jest forum pracownicze a reklamacje kieruje się na adres firmy!! Słyszałem, że dobrze pracuje się a potrzebni są ludzie?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie OGRODY ZDROWIA? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Zainteresowana

Jaki jest powód tej ciszy? Dobra praca ??

Anula

Zakupiłam krem winogrono & kasztanowiec i jestem bardzo zadowolona. Skóra atłasowa, krem doskonale się wchłania jednocześnie zabezpieczając ją przed wysuszeniem na cały dzień. Będę zamawiać kolejne kremy. Jeśli są tak dobre jak ten pewnie pozostanę na dłużej przy nich. Pani prelegentka świetna. Miła, przekazująca posiadaną wiedzę zrozumiale. polecam skorzystanie z produktów tej firmy.

ula

zakupiłam maszynę masującą,jeden krem i jestem baaaardzo zadowolona!!! Bardzo miła para prowadząca--nikt nikogo nie zmuszał do jakichkolwiek zakupów.Po otrzymaniu wyników badań mozna było sobie wyjść lub posiedzieć do końca i posłuchać.Oszczerstwa i nie miłe opinie o prowadzących proszę zachować dla siebie.Nikt nikomu na siłę niczego nie wciskał a jedna czy druga babcia,jak wejdzie do apteki to też wychodzi z torbą pełna niepotrzebnych leków--trucizny!!!!! Ale do farmaceutów nikt nie ma pretensji bo "UCZCIWIE" wciskaj kit o dobrych działaniach leków i pseudo leków.

ula

zakupiłam maszynę masującą,jeden krem i jestem baaaardzo zadowolona!!! Bardzo miła para prowadząca--nikt nikogo nie zmuszał do jakichkolwiek zakupów.Po otrzymaniu wyników badań mozna było sobie wyjść lub posiedzieć do końca i posłuchać.Oszczerstwa i nie miłe opinie o prowadzących proszę zachować dla siebie.Nikt nikomu na siłę niczego nie wciskał a jedna czy druga babcia,jak wejdzie do apteki to też wychodzi z torbą pełna niepotrzebnych leków--trucizny!!!!! Ale do farmaceutów nikt nie ma pretensji bo "UCZCIWIE" wciskaja kit o dobrych działaniach leków i pseudo leków.

kkkk

Kilku prostackich cwaniaczków, którzy chcą za wielką kasę wyleczyć zdesperowanych, naiwnych chorych z wszelkich nieuleczalnych chorób, po prostu zasługują na Nobla w dziedzinie medycyny. A tak serio to powinni już dawno w pierdlu siedzieć za takie numery, no ale to jest Polska, niestety.

irys

Jak usuwa wpisy to czegoś się boją. Wobec tego nie idę na badania,

xxx

Firma zajmująca się sprzedażą urządzeń masujących zatrudni prelegentów na pokazy zorganizowane. Gwarantujemy dobrą płacę i przyjazna atmosferę. Zainteresowanych prosimy o kontakt [usunięte przez moderatora]

To ja poprosze o kontakt na mail [usunięte przez moderatora] bo tez mam niedziałający sprzęt....

hej, z tym niedziałającym sprzętem... jak podasz jakis namiar to dam ci znac co robic ;)

To chyba prawda że firma upadła. Mam prośbę do wszystkich potęcjalnych klientów tej firmy aby nic nie kupować. Mam fatalne doświadczenie, zakupiłem towar który po pewnym czasie przestał działać. Wysłałem emaila na adres firmy z zapytaniem gdzie mam się zgłosić aby naprawić to uszkodzone urządzenie ale do tej pory nie dostałem odpowiedzi. To jednak prawda, że towary kupione niejedno krotnie za duże pieniądze u tego typu firm jest ryzykiem.

xxx

Ludzie po co się zniżacie do ich poziomu!!!!żałosne są te wpisy.

julinka

chyba nie wiesz o czym i o kim piszesz, bo nic tu się nie zgadza.

anonim - 2009-06-17 18:40:48Dodaj opinie o OGRODY ZDROWIA - LEGNICA. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.znam ta bande.pacowali najpierw w takiej firmie GENEVA.okradli swojego szefa z pomyslu prowadzenia takiej firmy.nawciskali kitu ludziom i zabrali cala ekipe do siebie.jezeli mowa o (usunięte przez administratora)k to kawal drania z niej jest.rzadzila nami w genevie udawala wielka szefowa telemarketingu.(usunięte przez administratora)nas do szefostwa uwazajcie na nia

k

jeżeli pasterz byłby choć odrobinę mądry to nawet z głupią trzodą dałby sobie radę

mon.

Co z tego.że dziewczyny umawiają spotkania "wyślę zaproszenie a Pani się zastanowi",wszyscy tak robią żeby mieć wynik na godzinę,śmiejemy się,gadamy a jak idzie(usunięte przez administratora)to pięknie się mówi ze wzorem rozmowy oczywiście.Firma pada słyszałam jak dziewczyny w sekretariacie mówiły,że ciężko jest ze sprzedażą i nie wiadomo czy będzie wypłata.Przenoszą się do jakieś willi,bo nie mają kasy,powysyłali ulotki do klientów i myślą,że będą przychodzić na spotkania he,he.To i tak cud,że z tych umówionych spotkań ktoś przychodzi,same babcie he,he,jeśli chodzi o sikanie to polecam pampersy,bo nie wolno chodzić do toalety!!!!!,ale na papieroska to latają co chwilę (usunięte przez administratora)awet nie wie ile czasu się czeka na wymianę książek,jak ma drugą zmianę a (usunięte przez administratora) jeszcze nie ma.Nie polecam tej pracy nikomu!!!

mała

Dziewczyny na zwolnieniach lekarskich,nie wracajcie ,bo nie ma po co.Najbardziej mnie cieszy,że pokojowa jest do zwolnienia.!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o OGRODY ZDROWIA - Legnica

• Jak się pracuje w OGRODY ZDROWIA?

Zobacz opinie na temat firmy OGRODY ZDROWIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OGRODY ZDROWIA?

OGRODY ZDROWIA