villa estera

Reguły

Opinie o villa estera

Pracowałam tu od początku. Poprzednia opinia jest z pewnością napiana przez męża właścicielki ( usunięte przez administratora ) który robi tak na wiekszosci portali. Bardzo duzy stres w pracy - choc przyznam pensje na czas - ale trzeba zawsze walczyc o kazda złotowke. tak wiec uwazajcie aplikujac, bo mozecie byc rozczarowani. Typowy biznes rodzinny - 4 szefow, i kazdy ma cos do dodadania od siebie. nie mialam zadnego zalu odchodzic.

Zostaw opinię o villa estera - Reguły

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie villa estera