BOOM Bardzo Oryginalna Oferta Marketingowa

Opinie o BOOM Bardzo Oryginalna Oferta Marketingowa

ja

Praca z tą firmą to totalna porażka, osoby tam pracujące w ogóle nie mają pojecia co się dzieje. Są niekompetentne, niezorganizowane. Stawki hostess ustalają z kosmosu. Jedna pracuje za 10 zl a druga za 20 zl. Pracownicy nie są szanowani, nie ma sensu bardzo się angażować gdyż i tak wiecznie będziesz dla nich zle pracował. Niekompetentni nie wiedzą jak dojechać na miejsce. Jest jak w czeskim filmie nikt nie wie o co chodzi. ODRADZAM PRACĘ W TEJ FIRMIE.

Zostaw opinię o BOOM Bardzo Oryginalna Oferta Marketingowa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BOOM Bardzo Oryginalna Oferta Marketingowa