Pol-steel

Opinie o Pol-steel

burka
użytkownik zarejestrowany

każdy ma prawo pracować @kondzio, Ukraińcy także. Podaj jeszcze jakiś powód dlaczego nie polecasz Pol-steel

kondzio

rowniez nie polecam ilosc ukraincow mowi sama za siebie

matek

Nie polecam traktuja pracownika jak smiecia... harowac zapieprzac ... wyzysk, tylko kasa na czazs jest wieele innych firm tego typu z lepszymi warunkami

Goofy

Wlasnie zakonczylem przygode w tej firmie.... Jest masakra. Wyplaty ok sa na czas. Tylko godziny pracy po 32godzinach pracy gdzie ludzie mdleja i bhp nic z tym nie robi?

i spory procent pracowników to nielegalne zatrudnienie. trzeba podesłać inspekcję pracy bo tak nie może być

Jestem bardzo zadowolony z pracy w tej firmie. Wypłata równo co miesiąc, co prawda trochę ciężko, ale do wszystkiego da się powoli przyzwyczaić polecam.

Zostaw opinię o Pol-steel - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol-steel