Opinie o Bershka, Oxide w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Bershka, Oxide. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Bershka, Oxide o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bershka, Oxide w Katowice

anonime Nowy wpis

Pracowałam tam 4 miesiące, na początku wszystko wydawałoby się okej, super, zarobki mega, ustalasz se dyspozycyjność, niby wszystko spoko. HA HA HA śmieszne xd Traktowanie pracowników przez „wyższe” stanowiska porażka, poganiają cię, byłam sama na zawalonej przymierzalni to nawet wyznaczyli mi czas w ile mam to roznieść(odbieranie od klientów, z kasy, posegreguj to, odnieś na dobre miejsce) i robisz to aż nie zrobisz, a wyższe stanowiska w 3 sobie nie umia z tym poradzić :D Zabraniali nam telefony zabierać na sklep, okej zrozumiałe, ale dlaczego tylko ci nowi nie mogą a reszta ma gdzieś i jak nie maja co robić to stoja i se siedzą na insta? Koleżanka na kasie zrobiła różnice na moim koncie bo mi pomagała, na drugi dzień by wyższej osobie musiałam robić zwrot bo zarzuciła ze nie umiem. Problem bo przyjedziesz za wczas, obrażanie, jednym słowem porażka….

New Nowy wpis

Witam, chciałabym złożyć skargę na sklep bershka w Zielonej Górze, ponieważ wraz z moim narzeczonym zostaliśmy źle potraktowani przez pewną pracownice, była bardzo arogancka w stosunku do nas, kiedy oglądaliśmy rzeczy i z jednej koszulki odpadl klips posądziła nas o kradzież i wezwała ochronę, mamy nadzieję że wyciągną Państwo z tej sytuacji wnioski i osoba, która zatrudnia osoby bardziej będzie zwracała uwagę na to kogo tam zatrudnia.

Edward Nowy wpis
@New

No, to rzeczywiście przykra sytuacja, ale może to po prostu bardziej zwykłe nieporozumienie? Pracowniczka mogła źle ocenić sytuację, czasami tak się zdarza. Mam nadzieję, że nie było żadnych konsekwencji ani problemów?

Katarzyna Nowy wpis

Dalej taka zła i stresująca atmosfera jak była czy coś się zmieniło? Piszecie że zarobki dość wysokie - jak to aktualnie wygląda, ile się można spodziewać na początek? Chciałam tu złożyć CV bo mam blisko a i lubię ten sklep no ale nie spodziewałam się że tego typu praca może być tak nerwowa jak piszecie...

Tonik

Jesteście pewni, że te niezbyt dobre opinie są w pełni zasłużone? Zawsze może zdarzyć się gorszy moment w firmie.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Bershka, Oxide? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Live

Witam, Breshka Galeria Katowicka, najgorszy sklep i obsługa w Katowicach, kupiłam bluze na prezent,okazała sie rozmiar za duza, ze wzgledu na to ze nie mieszkam w Katowicach po trzech dniach z paragonem pojechałam wymienic na mniejsza pani potraktowała mnie strasznie twierdząc że bluza byla używana, nie rozumiem kto nosi za duża bluzę i pozniej wymienia, napisalam rekalmacje, jestem ciekawa jaka bedzie decyzja. Porazka nie polecam. Obsługa straszna!!!!, jedna osoba coś powie a reszta tylko przytakuje!!!!

sucharo

(usunięte przez administratora)Kasa może faktycznie jest dobra, jednak atmosfera w pracy jest straszna. Nie da się opisać jak bardzo potrafią zniszczyć człowieka w pracy. Wieczne prestensje nigdy nie ma sytuacji, że coś jest ok. Zawsze jest zle. (usunięte przez administratora)Dysponowanie urlopem pracowników jak sie kierownictwu tylko podoba. Porażka. Dziewczyny są wiecznie zestresowane, boją się.

Furkas
@sucharo

Zgodzę się, podpisuje sie pod tym rekami i nogami. Załuję że wcześniej nikt nie pokazał mi tej opinii i podjelam się tam pracy. (usunięte przez administratora), kierowniczka się wyżywa, no ogólnie dramat, szkoda pisać tutaj co się wyprawiało.

Zostaw merytoryczną opinię o Bershka, Oxide - Katowice

• Jak się pracuje w Bershka, Oxide?

Zobacz opinie na temat firmy Bershka, Oxide tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Bershka, Oxide