Jeronimo Martins Dystrybucja Lębork

Lębork

Opinie o Jeronimo Martins Dystrybucja Lębork

Słowa kojarzące się z Jeronimo Martins Dystrybucja Lębork praca bya rozwojowa. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo wysoką. Atmosfera i ludzie tam pracujący są różni . Najbardziej podobało mi się w Jeronimo Martins Dystrybucja Lębork:możliwośś szkoleń które rozwijały mnie zawodowo. Najbardziej nie podobało mi się w Jeronimo Martins Dystrybucja Lębork: zbyt niska płaca zasadnicza.

Zostaw opinię o Jeronimo Martins Dystrybucja Lębork - Lębork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jeronimo Martins Dystrybucja Lębork