Luksor Sp.z o.o.

Częstochowa

Opinie o Luksor Sp.z o.o.

wasyl

nie wiecie co się stało z ich stroną internetową? Nie można jej otworzyć.

Zeno

Fajna i ciekawa praca płaca niezła szkoda ze dużo w delegacjach

chomik

popieram mojego przedmówcę... zarobki nijakie, obietnice o szkoleniach....i tylko obietnice - żadnego nie doczekałam, mimo dość długiego stażu pracy... o ile można mówić o jakimkolwiek stażu w przypadku umowy o dzieło... poza tym obietnice awansu, większych pieniędzy też pozostały tylko obietnicami. Do czasu jak pracowałam wg. opinii szefostwa byłam wymarzonym pracownikiem... jakoś dziwnym trafem po tym jak się zwolniłam opinia odwróciła się o 180 stopni. NIE POLECAM

Anonim

Słabo. Wszystko jest ladnie i milo. Obiecanki o rozwoju szkoleniach, tylko gorzej jak dochodzi do wyplaty. 1200 ci z dlugim stazem osiagaja 1500. Smiech. [usunięte przez moderatora]ma cie za smiecia i mysla ze bedziesz pracowac za darmo z wyzszym wyksztalceniem bo rzekomo dopiero sie uczysz. DNO. Typowy czestochowski przedsiebiorca!

Słowa kojarzące się z Luksor Sp.z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą.

Zostaw opinię o Luksor Sp.z o.o. - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Luksor Sp.z o.o.