ae group polska sp. z o.o.

Strzelce Krajeńskie

Opinie o ae group polska sp. z o.o.

szczery do bólu.

Firma "profesjonalna". Ludzie z 10 letnim doświadczeniem, w szczególności bez studiów jakichkolwiek uważają się za nieomylnych i bezbłędnych. Dużo tzw. odtwarzaczy - pseudo techników. Atmosfera w pracy pozornie miła, duża niechęć do ludzi przychodzących z zewnątrz , podpuszczanie i "kablowanie" na porządku dziennym. Słabe perspektywy rozwoju zawodowego, zerowa liczba szkoleń. Ogólnie nie polecam tej firmy ludziom młodym jak i zarówno starszym z ambicjami oraz aspiracjami.

nick

Nawet nie warto komentować. (pracownik produkcji)

Czy warto podjąć pierwszą pracę w firmie ae group polska sp. z o.o.? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o ae group polska sp. z o.o. - Strzelce Krajeńskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ae group polska sp. z o.o.