Opinie o PETROMOST PŁOCK w Płock

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PETROMOST PŁOCK. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PETROMOST PŁOCK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PETROMOST PŁOCK w Płock

rico

Dopóki pan Krzysztof prowadził sam tą Firmę i nie było rekinków i zbędnych osób sie wiecznie kręcili to było ok...Teraz to nie wiem jak sytuacja wygląda.Wiem że kasa była płacona

MAłe pytanko ?

A czy ktos wie jak sie skonczyła sprawa nie odprowadzonych składek przez ww. firme ,bo wiem że byłych pracowników na polecenie ZUS wzywały pewne służby ??.CZyzby znowu umorzenie .?

Piotruś

No Korek tak dla podpowiedzi zapytaj o brak skałdek za rok 2012 i dalej . Z tego co słyszałem , to wtędy kiedy Cię pogonił majster z Szwecji .

Bez prawie
@MAłe pytanko ?

Ostatnio byłem w ZUS i pytałem . Do dziś dnia ZUS nie moze ściągnąć zaległych składek za rok 2012 a prokuratura rozkłada ręce ..Takie mam prawo w POLSCE.

Bez prawie 2
@Bez prawie

Minęła 4 lata jak u nich pracowałem i w dobrym czasie zjechałem ,bo miałem juz dosyć tych układzików zostali sami kapusie . nieudacznicy i rodzinka. Po wielu zapytaniach do ZUS i ciąganiu na Policie w sprawie nie doprowadzanych składek i nie przestrzeganiu prawa pracy dostałem własnie /po ostrych naciskach/ info od ZUS . ''Że u Pana K.S. czyli byłego prezesa ,nie stwierdzoną majątku i ie będzie z czego ściągnąć '' -sprawę się umarza . Jest pięknie i jak kocham ten kraj_A co zaskakujące firma nadal się, ogłasza że szuka frajerów . Ps.Byłem nie wygodnym pracownikiem wtedy gdyż zadawałem wiel nie wygodnych pytań a nawet mi grążono.. Nigdy więcej takich firm.

MARIUSZEK

Tak drogi Pawełku ..JESLI masz dużo wolnego czasu i lubisz pracować charytatywnie - to z góry polecam to firmeczkie dla Ciebie -Polecam.. PS.A gdzie to ta firmusia ma teraz siedzibe /150-siotą /i kto jest własćicielem ?

Płockie Echo

Ten kraj to cudowny jest kraj . Firma"Petrmost" istniej i ma się dobrze,nawet ma propozycje pracy i nie zniszczył ją ZUS i U. Skarbowy który depcze jej non stop po pietach ..Cóż to za piękny kraj..Który daje przyzwolenie na istnieje tego typu firm !?Ale przecież zawsze można firmie przeżuci na tzw .Słupa.. PS.Jestem ciekawy ile teraz kolesi i rodziny w tej rodzinnej firmce pracuje ?

Spawacz

TO JAKAŚ ŻENADA !!!!!!!!!!!!!!!!!!! oni szukają pracowników za darmo abyś pracował !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Płock
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Igor Pomorze

Witamy na portalu panie prezesie Płockiego Petromostu.Z tej strony znana panu grupa z Pomorza...Ma pan dla Nas jakąś pracę ??? Igor.W

Prezes
@Igor Pomorze

Tak praca przy produkcji paprykarzu

Korba

Zaczyna mi się to forum nie podobać wszystkie wpisy zostały usunięte zaraz pisze do Administratora.Ogólnie przypomnę Sulinski to oszust nie płaci nigdy na czas.Nie wypłaca wcale.Ale już PIP była na kontroli i otrzymaliśmy z chłopakami Świadectwa pracy teraz dalsza rozgrywka o zaległe pieniążki.Które też otrzymamy.Jakich on ludzi przysyłał na budowe książkę bym mógł napisać i zostało by na następną.Łebski gościu i trzeba takie chwasty rwać żeby inni nie mieli problemów

korba2
@Korba

Cześć Korba stary pijaku.Słusznie piszesz.Z tego co się orientuje to po kontroli PIPu na podstawie listy płac wszyscy otrzymali wynagrodzenia oprócz jednej nie dopłaty za jakieś chorobowe.Ale tak to cholera mają kwity na to że płacili.

karol
@Korba

To dziwne.Ja kilka miesięcy pracowałem i jakoś pieniądze otrzymywałem.Teraz robię w Remaku i słyszałem o jakiejś w topie na Krakowie.Były obiady i hotele ?.Znam tego pana i nie powiem nic złego.Jak ktoś pracuje i chodzi do pracy to wszystko jest ok.......Te fora są chore.

Panie (usunięte przez administratora) cieszy mnie fakt że miło wspomina Pan pracę w Petromost Płock. Nie wątpię że Pana opinia jest szczera. Szkoda ze nie wspomniał Pan że ostatni raz był Pan zatrudniony w tej firmie w2012 a od tamtego momentu wiele rzeczy uległo zmianie. Firma i Pan (usunięte przez administratora) spadli na dno.

Robert
@były pracownik

Z tego co wiem firma pana Krzysztofa uległa zachwianiom dzięki personelowi biurowemu i powierzeniu obowiązków nieodpowiednim osobom. Mam na myśli pewna panią,która nie szczyci się dobrą reputacją.

BYŁY PRACOWNIK
@były pracownik

Ooo!!!Potwierdzam potwierdzam chyba wiem o kim jest mowa. Porażka. Wewnętrzne konflikty biurowe przekładają się na funkcjonowanie firmy. Najlepiej było jak pan Krzysztof sam to wszystko prowadził.

lukas pomorskie
@Robert

Popieram.hehehe.

lukas pomorskie
@BYŁY PRACOWNIK

Popieram...hehehe

robert
@BYŁY PRACOWNIK

Miałem przyjemność poznać tą panią.....heheh

Mlerte

Witam wszystkich zainteresowanych opinią Firmy Petro most powiem tak Kochani Koledzy Spawacze ,Monterzy jeśli chcecie jechac do pracy i pracować to TAK POLECAM SZCZERZE Jeśliś chcecie chlać lub szukacie kumpli do chlania to lepiej zostańcie w domu i Nie Denerwujcie (usunięte przez administratora)którego Serdecznie Pozdrawiam i Jeszcze raz Dziękuję za pracę. Tak ja tez bylem powiadomiony o nie zaplaconych składkach ZUS Lecz NIE MAM ZADNEJ PRETENSJI MIALEM 37 zł na godzinę dostałem pieniądze co do grosza plus 200 zloty za dobra prace p.Krzysztofie BARDZO MILO WSPOMINAM KAŻDY DZIEŃ SPĘDZONY W PAŃSKIEJ FIRMIE Krzysiek Wilczak spawacz kierowca ostatnia praca o u Pana elektrownia Bogatynia dodam jeszcze że nie pracuje w tej firmie dlatego ze mialem wypadek wracam do zdrowia i Na pewno Wrócę do Firmy Petro Most Pozdrawiam (usunięte przez administratora) i Wszystkich pracowników Proszę o Szczere opinie

płotka marysia

ja mam pewne doświadczenia zawodowe już zdobyte w dziedzinie montaz budowlanka. chciałabym teraz zmienić pracodawcę na lepszego, czy polecacie w takim razie PETROMOST PŁOCK? ciężkiej pracy fizycznej się nie boję, to ja męża przenosiłam przez próg. czy obecnie mam szansę u nich na jakieś zatrudnienie?

limeryk

nie wiem czego spodziewałeś się po firmie zajmującej się budowlanką i montażem... przecież wiadomo jakiego typu ludzie tam pracują... Po za tym w Petromoście nie sądze , aby prezes i jego świta byli gorsi od pracowników, bo o to byłoby już naprawdę trudno. Także nie polecam specjalnie nowym pracownikom

pan mateusz

popieram i podkreślam pytanie poprzednika z wcześniejszego postu, możecie kochani forumowicze napisać jak wygląda dokładnie rekrutacja i rozmowa kwalifikacyjna w Petromost? bardzo też chcę wiedzieć jaka jest umowa danna na samym początku. a ogólnie to bardzo zależy mi na pracy więc teraz w okresie świątecznym jest szansa jeszcze na zatrudnienie?

b

Oczywiście, mam wyciągi z konta przecież. Dziwi mnie tylko, że administrator usunął mój wpis, post nie był obraźliwy. Ale jak widać oszust ma się dobrze i ma prawo żądać usunięcia prawdy na swój temat i dalej robić ludzi w konia. Polska rzeczywistość, niestety

To wszystkim życzę pracy w Norwegi to jest ja w niebie ...Pełne wyżywienie własna pokój i no przede wszystkim kasa duż kasa...i takie firmy "Petr Most" nie mają racji byt Norwegi...Pozdrawiam wszystkich był pracownik Petr MOSTU./Praca w tej firmie to był ...../

Porada

O tak ,tak ,tak to jest dobra firma na praktyki ....Tu się na uczysz wszystkiego i w dobrym słowa znaczeniu i złym ....Hahahaa...Ale w twoim starcie życiowym moze i dobrze ...Jak to mówią człowiek uczy ie na błędach ..Czyli Polska Demokracja współczesna.

Niki

żaden Mario człowieku opanuj się żadnego Mario nie znam ja jestem w belgii

nikoś

ja pracuje w tej firmie i na czas dostawałem wynagrodzenie nieraz zdarzało się dzień lub dwa poślizgu ale bodźmy realistami jak tez pracują nasze kochane banki wiec nie róbcie afery o dzień lub dwa poślizgu a tak szczerze czy połowa z tych ludzi co się wypowiada poda prawdziwą przyczynę.Bo nie chce mi się wierzyć ze żadnej przyczyny nie było jeżeli coś odwalili na budowie to ponieśli kare wiec czemu nie poda prawdziwego powodu np że chlał i został wylany to co trzymalibyście take osoby, albo przyjdzie do pracy na dwa dni a potem mu się nie chce no proszę bądźmy realistami. A szczerze jest take przysłowie że nie ocenia się książki po okładce.Mimo opinii na temat firmy zadzwoniłem pojechałem do pracy i mam takom stawke jakom mi zaoferowali i płatność na konto co do złotówki oraz na czas rzadko się zdarza żebym nie miał tak jak wspominałem na początku to jeden lub daw dni ale to rzadkość wiec zastanówcie się dwa razy co piszecie.

wariat

No waham się bo co tu ludzie piszą p tej firmie to szok (usunięte przez administratora)

spawacz

Czy te forum ma pomagać i ostrzegać przed nie rzetelnymi pracodawcami którzy z miasta Płock i tak nie ciesz się dobro opinia ...Pytanie do administratora ..Dlaczego co jakiś czas są wycinane informację prawdziwe na temat tej firmy.Nie zapłacone składkach do ZUS ,ciągłych zmianach lokalizacji tej firmy ..i innych brudnych sprawach ..

wariat

Dostałem ofertę wyjazdu do Krakowa z tej firmy i chciałem się Was poradzić czy warto jest jechać. Facet daje 14zeta i żarcie jeden posiłek.

kkk

z tego co mi wiadomo to(usunięte przez administratora) to nie rodzina a na temat zusu to stare dzieje a o jakiego chodzi panna p spawacza jeśli można wiedzieć

Zostaw merytoryczną opinię o PETROMOST PŁOCK - Płock

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PETROMOST PŁOCK?

Kandydaci do pracy w PETROMOST PŁOCK napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PETROMOST PŁOCK