Petromost

Płock

Opinie o Petromost

Wszystkie te firmy z Płocka to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . Jedna drugą pogania: Flota, Semi-Serwis, Tech-Export i wiele innych. Pracowałem wszędzie i powiem jedno Semi-Serwis i Petromost to jeszcze takie gdzie coś można wywalczyć, a pozostałe szkoda czasu i nerw.

Z wszystkimi sie zgadzam banda złodzieii niekompetentnych ludzi obiecujących góry złota. Pracowalem tam jako monter mialem dostac 14zl na czysto na godz . przy wyplacie policzono mi 10 zl!!! w delegacji!! Omijajcie z daleka tą firmę. jezeli wogóle mozna to tak nazwac.

Zostaw opinię o Petromost - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Petromost