Pro-Serwis S.C. Karol Reisner i Bartosz Preder

Bydgoszcz

Opinie o Pro-Serwis S.C. Karol Reisner i Bartosz Preder

Ta firma to żart.

Bardzo ale to bardzo dziwna firma, nie moga nikogo znalesc od ponad roku, proponuja 1500zł plus prowizja, pierwsza prowizja wyplacana jest po 3 miesiacach pracy. Pozdrawiam i szczerze odradzam, mozna sie zrazic juz na samej rozmowie rekrutacyjnej.

ver

Hej wszystkim czy powie mi ktoś jak u nich z zarobbkami

wędrowiec

długo już widnieje ich ogłoszenie na pracownika biurowego. kilka razy była rekrutacja, a nadal nikogo nie znaleźli. rozmowa, a później testy ze znajomości programów komputerowych: Word, Excel. trochę to chore zwłaszcza że już ładnych kilka osób na testach było. Dziewczyny na rozmowach są ze znajomością wielu programów a szef kręci nosem. podobno od marca kogoś potrzebują. ale to ściema.

golas

AGA ładnie opisana reklamowo opinia, niestety koledzy nie bardzo wiedzą co z czym się układa i jakie są zasady biznesu. Raczkują w tym co robią i mało jeszcze w temacie wiedzą. Dużo mówią a w praktyce improwizują.

Zostaw opinię o Pro-Serwis S.C. Karol Reisner i Bartosz Preder - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro-Serwis S.C. Karol Reisner i Bartosz Preder