Mojsiuk Sp. z o.o. Sp. k.

2.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Mojsiuk Sp. z o.o. Sp. k.

Ciekawa
Kandydat
 Pytanie

Witam, jest kilka ogłoszeń do działu księgowego, skąd ta rotacja i jakie widełki wynagrodzenia brutto, nie są podane?

Ewa
@Ciekawa

Może właśnie to jest to, że wynagrodzenie jest za niskie? Nie wiem na pewno, ale być może. Ktoś potwierdzi?

lukasz Nowy wpis
Pracownik
@Ciekawa

rozwoj firmy, dodatkowe marki i dzialy.

Hanna Nowy wpis
@lukasz

To dużo działów teraz otwierają? Jakich ludzi jeszcze potrzebują?

Administrator Nowy wpis

Mojsiuk Sp. z o.o. Sp. k. jest w trakcie poszukiwania osoby na stanowisko Koordynator w Koszalin. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Pytanie
 Pytanie

Czy Mojsiuk Sp. z o.o. Sp. k. zapewnia kartę multisportu?

Beata
Pracownik
@Pytanie

Nie ma kart multisportu

Małgorzata

Super, coś jeszcze oprócz tego dają? :) Dobrze ze nie sama podstawa i do widzenia

Iwona

W całości opłaconą? :) Czy tylko częściowo?

lukasz Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

tak, karta multisport i pakiet medyczny

Pytanie
 Pytanie

Mojsiuk Sp. z o.o. Sp. k. wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na GoWork.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Referent.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Diagnosta Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów w firmie Mojsiuk Sp. z o.o. Sp. k.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Beata
Klient

Witam Ponad miesiąc temu oddaliśmy do naprawy Hondę. Osobą która zajęła się naszą sprawą okazał się bardzo miły pracownik. Po ponad 2tyg odebraliśmy auto, na którym nie widać żadnej ingerencji mechaników, lakierników. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi,, Mojsiuk '' oczywiście trafiliśmy tam z polecenia. Pozdrawiam ????????

4
Obywatel
Były pracownik
 Pytanie
@Beata

A co to ma wspólnego z opinia o pracodawcy? To opinia o usłudze i trafiła chyba nie w to miejsce, w które powinna

Bezimienna
Pracownik

Oddział w Gorzowie polecam z całego serca.

Pytanie
 Pytanie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Mojsiuk Sp. z o.o. Sp. k.?

Waldemar
Pracownik
@Pytanie

Jako aktualny pracownik firmy Mojsiuk, mogę potwierdzić, że atmosfera w pracy jest bardzo fajna. Zespół jest zgrany, każdy jest pomocny zarówno dla siebie jak i dla klientów. Dobra atmosfera to podstawa w pracy!

Iwona
Pracownik
@Pytanie

Oczywiście że to ma znaczenie, dlatego pracuję tu już ponad 5 lat i atmosfera w pracy jest dobra .

Iwona
Pracownik

Jako nowy pracownik stwierdzam że atmosfera pracy jest dobra , mimo moich obaw co do zaadaptowania się w nowych warunkach . Wynagrodzenie jest takie na jakie się umówiłam .

5
obecny pracownik
Pracownik

Praca jest tutaj okazją do zdobycia bardzo bogatego doświadczenia .Atmosfera jest fajna , szczególnie duże wsparcie ze strony współpracowników . Zarząd wynagradza dodatkowo za zaangażowanie i dobre wyniki kwartalnie .

6
Piotrek

czy dla mechaników za naprawienie większej ilości samochodów niż zwykle, są premie?

Aro
@Piotrek

Nie ma opcji na premie. Pracowalem w koszalinie 5 lat.

1
Marcin
Były pracownik
@Piotrek

Nie masz co liczyc na premie. Jezdzisz na serwis 24 nocami, firma zarabia duze pieniadze, tobie placa jak za normalne godziny pracy. Bardzo chojny pracodawca:D

4
Pracodawca
Pracownik
@Aro

Każdy pracownik potwierdzi że są premie systematyczne . Niestety osoba o imieniu Piotrek posuwa się do konfabulacji .Pracuje tutaj 500 osób a rotacja nie jest duża więc te liczby mówią za siebie.

1
obecny pracownik
Pracownik
@Piotrek

Oczywiście , że są premie wypłacane kwartalnie .Jeśli masz dobre wyniki to zawsze jesteś wynagradzany.

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Były pracownik marketingu
Były pracownik

Nie ma co sie wyładowywać publicznie, usunięte będzie i tak. Nic nie zmieni. Praca tam nauczyła tego, ze nie „prestiż” firmy jest najważniejszy. Możesz być specjalista ds pr i marketingu ale pracujesz dla przyjemności a nie dla pieniędzy ????????????‍♀️

Pracownik
Pracownik

Grupa Mojsiuk jest dużą firmą. Współpraca z poszczególnymi pracownikami i przełożonymi układała się w przeważającej części dobrze. Najbardziej cenię sobie współpracę z marketingiem , ja natomiast pracuję w sprzedaży. Pamiętaj , iż to nie jest firma dla Ciebie jeśli: 1. nie pracujesz, oczekujesz, że z nieba ci spadnie wynagrodzenie 2. jesteś nieuczciwy , oszukujesz współpracowników i przełożonych , szczególnie na zwolnieniach 3. nie lubisz ludzi i jesteś konfliktowy , lubisz zamieszanie i wywoływanie awantur 4.Plotkujesz i oczerniasz innych ludzi , przekazujesz nieprawdziwe informacje , które powodują , iż współpracownicy nie mogą z Tobą pracować bo nieustannie kłamiesz 5.Jesteś zazdrosny , że ktoś jest zdolniejszy od Ciebie i szybciej wykonuje Twoje zadania To jest firma dla Ciebie jeśli: 1.Jesteś uczciwy i prawdomówny i pracowity 2.lubisz wyzwania i nie boisz się ich , lubisz się uczyć 3. pracujesz dobrze w grupie, ale potrafisz też sam podejmować decyzje 4.Szanujesz innych i odnosisz się z szacunkiem do klientów , współpracowników , pracodawcy 5. jesteś zorganizowany i potrafisz pracować pod presją czasu 6. chcesz zdobyć doświadczenie w dużej firmie 7.Masz świadomość , iż Twoje zaangażowanie będzie ważnym czynnikiem wynagrodzenia

21
Pracownik
Pracownik
@Były pracownik marketingu

Nie zgadzam się z tą opinią . Opinia pracownika zwolnionego za notoryczne zwolnienia lekarskie i zdenerwowanego , że ZUS sprawdził , że niekoniecznie był chory ......

18
Aktywny
Klient
 Pytanie

Jeżeli takie rzeczy wypisuje marketingowiec/PR-owiec to ... dobrze że już tam nie pracuje i nie powinien w ogóle pracować w tej branży bo się do tego nie nadaje i nie zasługuje na to aby robić w tej branży. Uchowaj Panie obecnych lub przyszłych pracodawców od takiego marketingowca/PR-owca. A teraz może trochę faktów o których wszyscy piszą a nikt ich nie podaje, a to może każdy sprawdzić w necie: 6 profili facebookowych, 2 instagramowe, strona firmowa z stale aktualizowaną wyszukiwarką aut (wiem bo sprawdzam - szukam auta), 4 markowe strony, reklamy słyszalne non stop w radiu, prasa, obecność w różnych wydarzeniach promocyjnych w całym województwie - to są obserwacje zewnętrznego człowieka z branży, czy mając przed oczyma taką aktywność tego działu marketingu, można brać na poważnie, jakieś wywnętrzanie się byłego pracownika? Niech każdy poważny branżowiec sam odpowie sobie szczerze na to pytanie, wiedząc ile czasu i fachowego zaangażowania w temat wymaga prowadzenie i obsługa tego wszystkiego.

1
Stefan
Pracownik

Jako obecny pracownik, nie jestem w stanie w to uwierzyć. Nie możliwym wydaje mi się, tak skrajne podejście do dwóch różnych działów. Osobiście mam bardzo pozytywne odczucia nie tylko jeśli chodzi o zarobki, atmosferę, ale również kontakt z zarządem. Nieraz musiałem wyjść wcześniej z pracy odebrać dziecko z przedszkola i zawsze była pozytywna odpowiedź "Nie ma problemu". Oczywiście na następny dzień odpracowałem te godzinkę lub dwie. Dodatkowo jak wyrabiamy ponad normę mamy również z tego korzyść. Często zagląda do nas Szef lub Szefowa i porozmawia chwilę. Moim zdaniem mili ludzie, wiadomo relacje przełożony pracownik zawsze będą występować, ale starają się je często niwelować co jest rzadko spotykane w tak dużej firmie. Zdarzają się również trudne okresy, więcej stresu, nadmiar pracy lub wręcz przeciwnie, ale naiwny jest ten, który myśli że jest to wyjątek. Tak było jest i będzie. Oczywiście pracuje nie od dziś i widzę co się dzieje w firmie i jak niektórzy podchodzą do swoich obowiązków, delikatnie mówiąc olewają je... .Bo lepiej wejść na Facebooka, poczytać wiadomości, pochodzić po firmie poplotkować, jednym słowem masakra... .Niektórzy muszą chyba dojrzeć w końcu i zrozumieć że przychodzimy do pracy żeby pracować, a część z nas nawet czerpać z tego przyjemność. Jak się chce pogadać to polecam wieczorem przy herbatce, a nie w pracy, a potem wielce zdziwieni, że po upomnieniach muszą się pożegnać z firmą, a potem wielkie żale w internecie jaka to firma niedobra, a zarząd to już najgorszy, bo już taka osoba nie może dostawać pieniędzy za dłubanie w nosie. Polecam zmienić podejście inaczej w żadnej pracy nie zabawi się długo ;) Zachęcam do pracy w firmie, o ile ktoś chce pracować i dobrze zarobić Pozdrawiam, Obecny pracownik w Szczecinie.

Grupa Mojsiuk
Pracownik

Grupa Mojsiuk To znany pracodawca, funkcjonujący w branży motoryzacyjnej na Pomorzu od ponad 40 lat. To fachowość i kompetentność w sprzedaży i serwisie samochodów. To także najwyższa jakość napraw blacharsko-lakierniczych. To także otwartość na pracowników, ich oczekiwania i problemy. Jak każda spółka prawa handlowego, jej nadrzędnym celem jest generowanie zysku finansowego przy zachowaniu polityki „Przedsiębiorcy społecznie odpowiedzialnego” i takiemu celowi również poświęca uwagę Zarząd Grupy Mojsiuk kierując zadania do poszczególnych działów i pracowników. Więc oczywistym jest to że cel Zarządu Grupy jest tożsamy z celem pracowników i na odwrót. Spieszymy poinformować, że podane w opinii sytuacje nie mają i nigdy nie miały miejsca i są subiektywną nieprawdziwą oceną byłego pracownika.

4
Paweł
Pracownik

Zus sprawdził że Pani nie była na zwolnieniu i się zdenerwowała że nie dostanie wynagrodzenia.

1
Renia
Klient

Czytając wczesniejsze opinie wychodzi na to że coś jest tam nie tak. Moi znajomi jeżdżą Hondami i znają zarząd mojdiukowy i z opowieści pracowników hondy wychodzi na to ze są inni. W sumie rozumie chłopaków dlatego działają sobie prywatnie i dbają o klienta i o dobrze wykonaną robotę. Dlatego swoje samochody przegladamy w serwisie w Tychowie. Fajnie bo mechanik (usunięte przez administratora)jest z serwisu u mojdiuka a (usunięte przez administratora)jest szefem serwisu i panowie tworzą fajny zespół, mają części kompa oryginalnego i pojęcie o tych autach. Rewelacja. Pan (usunięte przez administratora)wszystko ogarnia pod kątem umówienia przegladu, oryginalnych części hondy, czasu naprawy, trochę szkoda ze w późniejszych godzinach po pracy ale robota jest godna uwagi. Ceny niższe o 50% niż w serwisie w Bielicach. Polecam zdecydowanie i wszystko ustalać z Piotrem - raczej prywatnie. Po gwarancji hondy i nie tylko proponuje i zapraszam do Piotra.

2
obecny pracownik marketingu
Pracownik
@Były pracownik marketingu

Jestem wieloletnim pracownikiem marketingu i całkowicie nie zgadzam się z tym opisem .Doskonale wiem kto pisze i z jakiego powodu została zwolniona ta Pani , więc tym bardziej powinna się wstydzić takiego opisu . Prawda jest taka , że jeśli jesteś dobry w tym co robisz i uczciwy to doskonale się znajdziesz w tym miejscu .

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Mojsiuk Sp. z o.o. Sp. k.?

Pytanie
 Pytanie

Jaka umowa obowiązuje w Mojsiuk Sp. z o.o. Sp. k. podczas okresu próbnego?

Hanna
Pracownik
 Rekomendacja
@Pytanie

Witam , Obowiązuje umowa na okres próbny 3 miesiące .

2
Pracownica
Pracownik

Grupa Mojsiuk jest dużą firmą. Współpraca z poszczególnymi pracownikami i przełożonymi układała się w przeważającej części dobrze. Najbardziej cenię sobie współpracę z marketingiem , ja natomiast pracuję w sprzedaży. Pamiętaj , iż to nie jest firma dla Ciebie jeśli: 1. nie pracujesz, oczekujesz, że z nieba ci spadnie wynagrodzenie 2. jesteś nieuczciwy , oszukujesz współpracowników i przełożonych , szczególnie na zwolnieniach 3. nie lubisz ludzi i jesteś konfliktowy , lubisz zamieszanie i wywoływanie awantur 4.Plotkujesz i oczerniasz innych ludzi , przekazujesz nieprawdziwe informacje , które powodują , iż współpracownicy nie mogą z Tobą pracować bo nieustannie kłamiesz 5.Jesteś zazdrosny , że ktoś jest zdolniejszy od Ciebie i szybciej wykonuje Twoje zadania To jest firma dla Ciebie jeśli: 1.Jesteś uczciwy i prawdomówny i pracowity 2.lubisz wyzwania i nie boisz się ich , lubisz się uczyć 3. pracujesz dobrze w grupie, ale potrafisz też sam podejmować decyzje 4.Szanujesz innych i odnosisz się z szacunkiem do klientów , współpracowników , pracodawcy 5. jesteś zorganizowany i potrafisz pracować pod presją czasu 6. chcesz zdobyć doświadczenie w dużej firmie 7.Masz świadomość , iż Twoje zaangażowanie będzie ważnym czynnikiem wynagrodzenia

Bogdan
Klient

Witam .Czytam opinie i chciałbym podzielić super wrażeniami jako klient . Mieszkam 600 km firmy Mojsiuk gdzie zakupiłem nowe Voto 447 w tym roku we wrześniu . Auto zostało mi przywiezione na miejsce. Bardzo miła i profesjonalna obsługa konkretna rozmowa , wszystkie techniczne sprawy załatwione telefonicznie profesjonalnie. Polecam współpracę .

Kami

Atmosfera pracy kiepska(usunięte przez administratora) niekompetentna.Zarobki kiepskie.Zwykly pracownik jest (usunięte przez administratora).

Marcin
@Kami

Kami malkontent z Ciebie weż sie do roboty

3
Marek
@Kami

Czytam te wpisy jako pracownik z 10 letnim stażem i się zastanawiam czy to zazdrosna konkurencja tak pisze bo czytać się tego nie da.Masa kłamstw i pomówień.Skoro pracuje tu ponad 400 osób i wiele z nich powyzej 10 , 15 , 20 lat to jest to odpowiedż wszystkim hejterom .

1
Pracownik
Pracownik
@Kami

Nie zgadzam się z Tą opinią .Pracuję już ponad 12 lat i bardzo cenię sobie pracę w firmie która stale się rozwija i pnie do przodu .Cieszę się , że nie zmieniłem pracy , gdyż wielu moich znajomych zmienia Pracodawców z uwagi na złe warunki a ja jestem zadowolony .

G,
Pracownik
 Pytanie

DZIEŃ DOBRY CHCIAŁEM ZAPYTAC O ATMOSFERE W PRACY JAKA PANUJE NA DZIALE HANDLOWYM ZAUWŻYÓŁEM OGŁOSZENIE NA SPRZEDWCE SAM.UŻYWANYCH CZY POLECACIE PRACE W TYM MIEJSCU NA TYM STANOWISKU??

pracownik
 Rekomendacja

Skąd takie pytanie? Czy coś z nimi nie tak? ;) Jestem tam od prawie pół roku i nie zauważyłem niczego złego.

Były pracownik
@pracownik

Pewnie pracujesz w dziale Marketingu ???? niestety nie szanują ludzi, wybiórczo może tak. Dlaczego żaden były pracownik nie wypowie się pozytywnie o Firmie?

iwona

Nie zgodzę się z tą opinią . Jestem wieloletnim pracownikiem jak większość tutaj i rotacja jest bardzo niska .Jeśli firma żegna się z nowym pracownikiem to wówczas gdy kompetencje nie są adekwatne do tych które były opisane w CV .Okres próbny weryfikuje informacje ,które są zawarte w podaniu o pracę .Pracują tu osoby ze stażem 20 letnim więc gdyby było to prawdą co piszesz to dawno zmieniliby pracę .Na przyszłość należy podawać wiarygodne informacje starając się o pracę Emi :)

1
Grupa Mojsiuk
 Rekomendacja

Bardzo dziękujemy za Państwa zgłoszenia i opinie. Jako pracodawca staramy się zawsze wszystkim naszym pracownikom zapewnić jak najlepsze warunki pracy. Jesteśmy otwarci na ich problemy i potrzeby. Każdy monitowany problem analizujemy i rozwiązujemy w trybie natychmiastowym, z korzyścią dla obu stron. Dlatego wszelkie problemy prosimy kierować bezpośrednio do swoich przełożonych.

3
Mikołaj
 Rekomendacja

Serwisowałem auto w związku ze szkodą. ( PZU) Jestem bardzo zadowolony , że w ubezpieczeniu mogłem wybrać miejsce naprawy( gdybym wybrał zwykły warsztat nie mieliby argumentów aby walczyć z pzu , którzy np nie chcieli wymienić felgi i drzwi na nowe ) U Mojsiuka zadbali o remont mojego auta - drzwi mam nowe , felgę z oponą nową .Wszystko wykonane na najwyższym poziomie. Do tego auto odebrałem lśniące :))))) Nie ukrywam , że Pan Michał Górski wykonał kawał dobrej " roboty". Polecam !

Zostaw merytoryczną opinię o Mojsiuk Sp. z o.o. Sp. k. - Stare Bielice

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Mojsiuk Sp. z o.o. Sp. k.?

    Zobacz opinie na temat firmy Mojsiuk Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Mojsiuk Sp. z o.o. Sp. k.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jakie są opinie klientów o firmie Mojsiuk Sp. z o.o. Sp. k.?

    Liczba opinii klientów firmy Mojsiuk Sp. z o.o. Sp. k., to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mojsiuk Sp. z o.o. Sp. k.