Mojsiuk Sp j.

Koszalin

Opinie o Mojsiuk Sp j.

Tomek

Pracuję od kilku lat i jestem zadowolony zarówno z zarobków jak i warunków pracy.Zarobki uzależnione są od osobistego zaangażowania i jeśli pracuje się w dziale handlowym to również od zysku w danym miesiacu w tym dziale.

Kami

Marcin
@Kami 03.10.2017 10:46
Atmosfera pracy kiepska.Kadra zarzadzajaca niekompetentna.Zarobki kiepskie.Zwykly pracownik jest oszukiwany....

Kami malkontent z Ciebie weż sie do roboty

Ja

I co z tego, ze.duza firma? Piekna od zewnatrz a w srodku [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jakich malo, niedopowiedzenia z samej gory wykorzystywanie pracownika wielkie wymagania a zerowe wynagrodzenie na umowie brak skonkretyzowanej kwoty wynagrodzenia, kierownik hehehe sloma z butow wystaje, mistrzowie nie wszyscy ale zerowe pojecie w temacie jest w pewnych przypadkach.... premia jest oczywiscie nie dla roboli bo po co ? Wiec jak ktos chce na robola niech sie dobrze zastanowi.... zarobki nie sa warte uwagi

michał

jestem pracownikiem ze stażem 4 letnim i jak czytam te dziwne wpisy to się zastanawiam czy to wpisy niezadowolonej konkurencji czy też aspirujących do roli pracownika , którym nie chciało się pracować .Jeśli jesteś pracowity , zaradny to w każdej pracy się utrzymasz a tu masz duże możliwości rozwoju bo to duża firma .

Mikołaj

Radze uzgodnione warunki finansowe uzyskac pisemnie z uszczegolowieniem o jakiej umowie rozmawiamy : umowa o prace czy umowa zlecenie.

Gość

Tutaj brak konkretów, tylko sobie używacie bo się nie dostaliście do pracy !

Marian

katastrofa, oszukują klientów i pracowników.

Gość

Wynagrodzenie to nie wszystko. Łamią prawo pracowników do odpoczynku i to za darmo!!!

brusek

firma parodia. Pracuję tam i wiem co tam się dzieje. Oby Klienci o tym się nie dowiedzieli......

Marcin

ta firma oszukuje klientów. niestety jest skrajnie niekompetentna

Mariusz
@Marcin 29.11.2016 21:04
ta firma oszukuje klientów. niestety jest skrajnie niekompetentna

Marcin, konkrety?

zxcv

@Edi a to czy mógłbyś napisać na jakie mniej więcej można tutaj wynagrodzenie liczyć bo napisałeś że dobre jednak ja bym chciał wiedzieć konkretnie ile ono wynosi bo każdy na to przecież patrzy inaczej

Edi

Dobre warunki socjalne, pensja jak się pokaże co się potrafi też dobra, polecam

Natiku

Odpowiadając Stefanowi wystarczają ale mam możliwość pracy na własnej działalności nie pełen etat za trochę wyższe pieniądze. Więc czemu nie skorzystać?

Stefan

Skoro Natiku było tak dobrze to dlaczego już nie pracujesz ??:) zarobki na poziomie 2200 zł netto już nie wystarczają ?

Nati

Jak tutaj pracowałam (w sumie nie tak dawno) to wszystko było w jak najlepszym porządku. Wiadomo nie da się wszystkim dogodzić.

stefan

Fakty: 1. Brak premii dla doradców... Puste słowa Andrzeja W i Kazia 2. Ludzie pełniący kierownicze stanowiska nie mają zielonego pojęcie czym jest praca w warsztacie mechanicznym 3. Wreszcie Andrzej W .... magazynier karierowicz.!!! 4. .....

wlos

Nie zgadam się z komentem powyżej. Albo przynajmniej czekamy na uzasadnienie tej opinii. Dla mnie było w porządku.

stefan

Firma parodia !!! Nie polecam

katarzyna

akurat ta Katarzyna to nie córka ;) ale widać że czytający mają spora wiedzę na temat członków rodziny

łysy

Jakoś dziwnym zbiegiem okoliczności Katarzyna to mojsiukowa córka.

Zostaw opinię o Mojsiuk Sp j. - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mojsiuk Sp j.