ATH-CELTIC

Opinie o ATH-CELTIC

deresz

Jest bardzo duży zapierdziel, na budowach po prostu nie ma czasu na papierosa - jednak dobrze płacą i na czas!!! pozdrawiam Was chłopaki - szkoda mi roboty, ni potrzebnie wyjechałem :(

Zostaw opinię o ATH-CELTIC - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATH-CELTIC