eneton

Toruń

Opinie o eneton

Igor

Praca w firmie Eneton to świetna sprawa. Nie tylko pracownicy chwalą sobie ale również ludzie którzy współpracują. Polecam

Paulina

Dla potencjalnych pracowników to bardzo ważna rzecz gdy wypłata jest terminowo przelewana na konto @gość. Ale dobrze byłoby również wiedzieć co oprócz tego firma oferuje? Czy są jakieś dodatkowo premie, szkolenia, dofinansowania do wyjazdów?

gość

super firma, piszę bo wiem, ja jestem dostawcą towaru do Enetonu, nie ma problemu z płatnościami są terminowi, wiarygodni !! polecam każdemu kontakt z tą firmą.

Paulina

@Marta, o jakie stanowisko się ubiegałaś? Pamiętajmy, że przebieg rozmowy kwalifikacyjnej jest zależny od docelowego stanowiska. Jakie pytania usłyszałaś? Może masz jakieś rady dla przyszłych kandydatów?

cyk

W sumie chętnie bym się załapał do nich, ale nie pokazało się żadne ogłoszenie. WIdocznie atmosfera dopisuje.

Marta

Aplikowałam. Byłam na rozmowie, ale tym razem mi się nie udało, a szkoda. Mimo to będę jeszcze się starała, bo z tego co widziałam na miejscu to miło tam. Sama rekrutacja nie była prosta. Zdania do wykonania, ale tak to jest w dobrych firmach. Mimo, iż mi się nie udało to dyrektor - prowadził rozmowy osobiście, nie zniechęcał mnie do dalszych starań. To tylko potwierdza, że warto się tam zaczepić i to na dłużej.

maja

Muszę przyznać,czytając opinie myślałam, chyba to trochę ściema. No cóż, byłam na rozmowie i okazało się inaczej. Bardzo miły i konkretny Pan , podobno jeden ze wspólników, rozmawiał ze mną ponad godzinę. Pytania zupełnie inne niż typowe na rekrutacji i testy. Duże wymagania szczególnie jeśli chodzi o podejście do pracy. Faktycznie , okazało się że moja wiedza , a pracuję w handlu od wielu lat, jest inna od wymaganej.

Byłem

Widzę, że coraz głośniej o firmie - próbujcie bo warto, niestety mi się nie udało byłem na rozmowie kwalifikacyjnej jedno muszę przyznać nie każdy nadaje się do tej pracy. Nie mam żalu bo przez 2 godziny dowiedziałem się więcej o pracy niż przez moje 20 lat pracy... Zdałem sobie sprawę że muszę dojrzeć do tego aby móc tam pracować :) Bardzo mili ludzie, proste uczciwe zasady, na pewno spróbuje za jakiś czas !!!

Staszek

Hej dziś podpytałem ... wpadnij na rozmowę kwalifikacyjną, lekka nie będzie ale może i Tobie się uda przekonać do swojej osoby szefostwo. Trzymam kciuki.

Staszek

Zarobić to można i to porządne pieniądze nawet 7 tyś zł. Trzeba tylko mocno i solidnie pracować. Zapraszam do firmy bo jest ekstra.

Drono

Szukają handlowców i można całkiem nieźle zarobić, naprawdę nieźle. Pracuje w tej firmie i tak jak piszą tak jest. Jedna sprawa to taka , że trzeba zasuwać ale kasa jest niezła. Przychodzą do firmy rożni spadochroniarze z innych hurtowni ale szybko okazuje się , że to są sprzedawcy a nie handlowcy. Jeśli umiesz i chcesz pracować to Eneton jest dla Ciebie, jeśli nie to zostań tam gdzie jesteś. Atmosfera bardzo dobra. Raz w tygodniu, gril lub KFS lub coś innego, jest wesoło.

miko

@stachu, ale atmosfmera ogólna pracy też się liczy.. tylko pytanie ile tak naprde można realnie zarobić w tej firmie? Myślę, ż epowyżej 2,5 tys to nie ma co liczyć, a pewnie i dużo jest osób, które mają niższe stawki. Do czego to doszło, żeby być zadowolonym z tego, że pracodawa płaci w terminie, to jego obowiązek jest.

stachu

tutj zgodze się z kolegą, że w sumie najwazniejsze by było, żeby po prostu płacili na czas i żeby atmosfera była w miarę, tylko faktycznie jeszcze liczy się wysokośc zarobków, tak uwazam jednak i nie odejde od tego zdania, wiadomo, że każdy z nas ma jakieś inne potrzeby,inne doświadczenie no i inne też wyagania,

galmont

Wszyscy mówicie,że to super firma. Słyszałem u nas i od ludzi z konkurencji, że warto sie do nich zgłosić. Podobno nawet nasz szef zaopatrzenia był u nich i okazało sie, że koleś sie nie zna na handlu?! - wow ! Może coś więcej ktoś napisze, może byłbym zainteresowany. Też pracuję w firmie handlowej i jestem ciekawy tej firmy. Ciągle się u nas mówi, że Eneton to, Eneton tamto. Moi szefowie za nimi nie przepadają ale może dlatego że wszystko wygrywają. Napiszcie proszę coś więcej bo jesli to naprawdę jest tak jak piszą to i ja i moi koledzy bylibyśmy zainteresowani.

Kandydat

Prowadzą kolejną rekrutację. Do tej firmy na każde ogłoszenie wpływa tyle zgłoszeń, że podobno na każde z miejsc jest blisko tysiąc kandydatów. Masakra jak w Google. Mówi się w branży, że już jest to jedna z najlepszych firm w Polsce.

Kolesław

Jestem z konkurencji. Gdybym nie miał podpisanej lojalki w swojej firmie to przeszedłbym do Enetonu. Tylko do tej firmy warto iść pracować.

Milutki

Ale co się ludzie dziwicie ?, że firma jest coraz większa ?. Tam szefowie zasuwają razem z innymi od rana do wieczora. Szanują wszystkich, pomagają i pracują. Z resztą, co dużo gadać znam ich jeszcze z Zakładu Energetycznego. Są goście z klasą.

Pełna kultura. Wszyscy mili jak nie z tego świata. Taka firma jak, nie ma takiej innej. W obecnej co pracuje to szkoda gadać. Żeby mnie przyjeli. Podobno rekrutują do handlowego. Wysyłam cv.

Montwent

Jarek i ja złożyłem CV ale nie mam pojęcia o energetyce a tam chcą inżynierów.

daniel

Jarek!, pamiętaj że to ja Cię poleciłem. Nie daj plamy. Ja również złożyłem aplikację do Enetonu. Już miałem zacząć pracę, jednak inna firma dałą większą kasę. Zaproponowałem kolegę, został przyjęty, a ja - trochę szkoda - żałuję. Pracuję w dużej beznadziejnej firmie gdzie szef - szkoda słów. Jarek trzymaj dla mnie miejsce. Pamietaj.

Jarosław

Potwierdzam wcześniejszą opinię. Pracuję od kilku dni. Zostałem przyjęty ciepło i serdecznie. Jest to moja trzecia firma. Nigdy jeszcze tak dobrze nie czułem się jako "nowy". Super zespół - pozdrawiam wszystkich nowych kolegów i koleżaniki z firmy. Zapraszam po wypłacie na małe piwko. Jarceko.

Zostaw opinię o eneton - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eneton