TRUCK-WIS-DZIK SP. Z O.O.

Rusocin

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 11 ocen.

Opinie o TRUCK-WIS-DZIK SP. Z O.O.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRUCK-WIS-DZIK SP. Z O.O.

Karolina

Firma TRUCK-WIS-DZIK SP. Z O.O. obecnie poszukuje kierowców. Jak osoby, które obecnie pracują na tym stanowisku u tego pracodawcy, mogą ocenić warunki zatrudnienia? @Kll @jero możecie uargumentować swoje wypowiedzi? Wasze uwagi będą pomocne osobom, które chciałyby aplikować do tej firmy.

QbeQ

Jak jeżdżą tylko nocki kuriera wszystkie paczki na wczoraj czy dzienne trasy co popadnie ?

jero

ta firma to pomyłka.

Kll

Haha dobre sobie, jedna wielka bzdura

Kll

Haha dobre sobie, jedna wielka bzdura

tg

No to ważne jak się jest zadowolonym z pracy przeciez

kurka

a mi jest dobrze płaca wporzo

anonim

(usunięte przez administratora)

Wiki

Najlepiej zadzwoń i się umów na konkretną godzinę z Panem Tomaszem. Albo po prostu weź CV i jedź. Pracowałam tam jako logistyk, firma jak to firma ma swoje problemy organizacyjne, ale ogólnie nie jest źle. Kierowcy jak pilnowali spalania i nie tłukli aut, to też raczej nie narzekali. Płatne wszystko zawsze na czas, jak masz w trasie jakiś problem z dojazdem, wiesz, że się spóźnisz (awaria, korki, wypadki), problem z kontaktem z odbiorcą/załadowcą to dzwonisz do biura i ktoś zawsze znajduje kontakt albo dzwoni po innych kierowcach i odbiorcach żeby jakoś to zgrać w czasie lub przeładować auto :) Ogólnie mi się podobało w firmie :)

Tomasz Susz

Ładny czas temu jeździłem w tej firmie . Był zapierdziel była kasa . Widzę ze zasada za uszkodzenie nie zmieniła się do dziś ( pozdro dla Mleczarza :) ) Jakich kierowców szukała firma napewno większość pomyśli bardo dobrych ,dobrych,słabych raczej nie , fakt jest taki nadajesz się albo nie becz jak dostaniesz zjebki .Wynagrodzenie zawsze na czas i o przepale dowiadujesz się przy rozliczeniu trasy , osobiście nigdy nie miałem z tym problemu jest przeliczane według przewiezionego tonażu , jeżeli liczysz na to ze coś możesz pociągnąć ze zbiornika to nie jest firma dla Ciebie.

yury

Pracodawca może kierowcę obciążyć za przepal tylko w przypadku jak przekroczył normę ustaloną przez producenta pojazdu.

zahus
@yury 30.10.2015 08:32
Pracodawca może kierowcę obciążyć za przepal tylko w przypadku jak przekroczył normę ustaloną przez producenta pojazdu....

Normy spalania ustala szef firmy.Czy mieścisz się w normie dowiesz się przy pierwszej wypłacie. Ale zazwyczaj jesteś za wiedziony.

zahus
@yury 30.10.2015 08:32
Pracodawca może kierowcę obciążyć za przepal tylko w przypadku jak przekroczył normę ustaloną przez producenta pojazdu....

Na porządku dziennym jest wyciąganie karty kierowcy z tachografu, bo nie mieścisz się w czasie pracy kierowcy jak musisz czekać pod rampa na rozładunek

Pracownik_stary

Pracuję w tej firmie od 8 lat. Nie ma tu nikogo zatrudnionego na najniższą krajową. Na działalności jest ten, kto chce - ja chciałem i nie wyobrażam sobie teraz pracować na etacie. Normy są adekwatne - ja mam co miesiąc premię za spalanie ponad 300 zł. Za uszkodzenie samochody z winy kierowcy owszem są obciążenia - ale jak coś zniszczysz to przecież musisz ponieść odpowiedzialność. Mam kolegów, którzy tu pracują po 17 lat. Normalna praca - tyle, że trzeba naprawdę pracować a nie lawirować.

OBSERWATOR
@Pracownik_stary 25.08.2015 18:35
Pracuję w tej firmie od 8 lat. Nie ma tu nikogo zatrudnionego na najniższą krajową. Na działalności jest ten, kto chce - ja chc...

ZAPEWNE DLATEGO KIEROWCA LEŃ DOTRZYMUJE TEMPA POZOSTAŁYM JEŻDŻĄC NA BIAŁYCH KRESKACH TIREM PO POLSKICH DROGACH Z WIECZNYM KATAREM,..., AŻ STRACH POMYŚLEĆ O ZAGROŻENIU NA DRODZE NA JEGO TRASACH.

pracownik

Ta firma WIS to pomyłka

Tomasz
@pracownik 26.06.2014 14:11
Ta firma WIS to pomyłka

Możesz to jakoś rozwinąć ? Pomyśle że jesteś jak jeden koleś co wysiadł na pierwszych światłach w Warszawie starzy kierowcy tej firmy wiedzą o co chodzi .

abc

robota jak kazda inna czasem maja [usunięte przez moderatora] pomysly i zasady a skoro juz tam nie pracujesz to znaczy ze sie nienadawales do tej roboty

anno

jarus_33 - 2010-12-20 10:22:55 Hej, jestem pracownikiem w Truck-Wis-Dzik Sp. z o.o. tylko kilka tygodni ale od razu mogę stwierdzić że bardzo mi się tu podoba. Długo poszukiwałem pracy i nie miałem pojęcia że będę mógł pracować w Truck-Wis-Dzik Sp. z o.o.. Obecnie jestem zadowolony z pracy w tej firmie i mogę polecić każdemu tą firmę. Piszcie co sądzicie o Truck-Wis-Dzik Sp. z o.o.. Pozdrawiam Jarus.( usunięte przez administratora )

TW
@anno 30.05.2012 21:31
jarus_33 - 2010-12-20 10:22:55 Hej, jestem pracownikiem w Truck-Wis-Dzik Sp. z o.o. tylko kilka tygodni ale od razu mogę stwie...

taaa jasne

anonim

witam.pracujesz jeszcze w tej firmie bo widze ze poszukuja jeszcze kierowcow??

Zostaw opinię o TRUCK-WIS-DZIK SP. Z O.O. - Rusocin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRUCK-WIS-DZIK SP. Z O.O.