Opinie o THG (THE HUT GROUP) w Magnice Magazynowa 1

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie THG (THE HUT GROUP). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie THG (THE HUT GROUP) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o THG (THE HUT GROUP) w Magnice Magazynowa 1

Patriota

Chamstwo, wiocha, prymityw. I Ukraina. Ostatnio coraz więcej. A teraz będzie jeszcze więcej. Niestety współpraca nie przebiega według zasady „Proletariusze wszystkich krajów łączcie się”. To leniwy i cwaniacki naród, który poza tym nie wykazuje żadnej chęci nauczenia się języka państwa, do którego przyjechali, by mieszkać i pracować, ani posługiwania się tym językiem, gdy potrafią. Twierdzą bezczelnie, że nie rozumieją polskiego, gdy chodzi o polecenia i instrukcje dotyczące pracy. Jednak doskonale rozumieją informacje o korzyściach w pracy, np rozdawanie produktów, dodatkowe przerwy, itp. Większość pracowników dziwi też to, że Ukraińcy mają inne (lepsze!) prawa i przywileje (np. bezkarne przesiadywanie na ławeczkach i totach, gdy inni biegają w alejkach). Nawet w okresie wojny w ich kraju, nie czuję współczucia ani sympatii do nich. THG - dajcie pracować Polakom w Polsce!

michałek z kątrachcic
@Patriota

Nie oceniaj po narodowości /chyba że jest to niemiec/ z ukrainy dziewczyny klasa ,goście też pracowici , plotkami zajmują się trenerzy z sortu z grupy D-3

Nie polecam liderki patrycji. Laska jest mocno niedowartościowana. Dowartościowywuje się w pracy wyżywając się na ludziach i ich zastraszając. To już grubo podchodzi pod (usunięte przez administratora). Gdzie jest góra żeby zrobić z tym porządek? Ten człowiek wogóle nie powinien siedzieć na tym stanowisku, chyba nieźle w łape dała że sie tam znalazła i każdy przymyka oko na to jak traktuje ludzi. (usunięte przez administratora)

@Miska 4

A ty to zgłosiłaś skoro ktoś tak cię traktował w pracy? Przez to odeszłaś czy zostałaś zwolniona? Ludzie w firmie aż tacy rozplotkowani że pada to na podatny grunt? Byli inni pracownicy którzy też tego doświadczali co ty?

walija

dlaczego inne działy pracują osiem godzin a auntbound dziesięć i dwanaście? Magazyn gorszy jest? Szczególnie be to be? ciągle ma wolne.

George Orwell 1984 sort
@Smerfy z thg

Obecne szkoły i niby uczelnie nie uczą , tylko patrzą na zaliczenie ZAKUJ ZALICZ ZAPOMNIJ ,samemu trzeba zdobywać wiedzę ,dla siebie nie za dużo bo to śmietnik. Einstein nie miał dobrej opinii o szkole. Dlatego uważam że mamy rewelacyjnych , błyskotliwych koordynatorów a trenerzy to kwiat intelektu. Mam nadzieję że moja opinia będzie pomocna przy najbliższych podwyżkach (usunięte przez administratora)

Arth

Pracowałem w firmie dwanaście miesięcy. Praca jak praca,nigdzie za darmo nie rozdają pieniędzy,trzeba zapracować. Czytam komentarze i jestem zdziwiony hejtem. Ten temu to zrobił,a ten na tamtego źle spojrzał.Nie ma firm idealnych,w każdej znajdą się ludzie przez duże L i małe l. Różnie bywało,ale widocznie nie było tak źle skoro dawałem radę przez 12 miesięcy.Z nikim nie miałem problemów,bo zajmowałem się pracą,a nie obserwacją kto gdzie i z kim wychodzi. Pewno pracowałbym tam nadal,ale ruszyłem w świat. Wszystkim,którzy myślą o pracy w THG napiszę jedno-przekonajcie się sami i nie sugerujcie opiniami w necie.

Alan
@Lala

Tak samo jak kamizelki niebieskie a pani koordynator to dopiero porażka tylko imprezki dlatego ja wybrali ona psuje ta atmosferę też na tej zmianie inne zmiany wpozadku są a tu zmienić cały skład

Hej, sprawdzałam oferty i trafiłam na ich stronę. Podają tam stawkę 24 h brutto na produkcji pisząc że to jedna z najwyższych w rejonie, no powiem szczerze, że bym chciała trochę więcej, można się dogadać? Może ktoś próbował pójść w stronę jakichś negocjacji. Są do tego w ogóle jakieś dodatki?

Jahu

Nie ma negocjacji. Stawka do nowych jedna

@Jahu

Czyli nie ma co liczyć, że coś więcej podniosą, bo minimalna idzie do góry? A gdy ktoś trochę porobi już w firmie, to o ile zwiększa się ta stawka wtedy? Po okresie próbnym można wynegocjować coś więcej, czy to za wcześnie?

Ader Nowy wpis

Po pierwsze nie masz tu czegoś takiego jak „okres próbny” chyba że mowa o jakichś kierowniczych stanowiskach, po drugie stawka się nie zwiększa bo dłużej „porobisz” zmienia się tylko przy podwyżkach dla całej firmy i po trzecie tak jak ktoś wcześniej wspomniał nie licz na żadne negocjacje, nikt nie będzie nawet myślał o tym żeby z tobą negocjować bo coś takiego tutaj nie istnieje i tyle.

TeżTuByłam Nowy wpis

Mam mieszane uczucia w tym momencie jeśli chodzi o pracę w THG. Likwidują dojazdy dla pracowników. Trzeba przejść na inną zmianę a jak nie to cóż...wypad. Tłumaczenie,że oszczędności. Szkoda tylko że tych oszczędności firma nie szuka najpierw gdzieś indziej. A jest gdzie. Tylko oczywiście najlepiej zacząć od tych,którzy na tę firmę i te wszystkie wyższe, czasem mało potrzebne "stołki" i stanowiska pracują i zarabiają. Powodzenia.

:):):) Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Czy będa wkrótce przyjęcia do THG?

Na stronie firmy jest informacja, że szukają na stanowiska pracownika magazynu i operatora produkcji, podana jest stawka od 4200 zł brutto, czy na każdym stanowisku jest na początku takie wynagrodzenie czy jednak się różni? A może dali już coś więcej? Te premie do 600 zł faktycznie są?

Cześć, a to co miesiąc taka dodatkowo kasa może wpaść? Czy to jakaś premia kwartalna itp? Ktoś dał nizej znac, ze stawka dla nowych osób jest ta sama. Da się z nimi coś więcej wynegocjować, gdy się trochę porobi? Np. po okresie próbnym? Polecasz się tu w ogóle zatrudnić? Zadowolony jesteś z pracy, czy nie bardzo?

Magazynier

Teraz

Chcę iść do pracy

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Buka

Czy w tej firmie jest łatwo awansować? Czy trzeba mieć jakieś specjalne kwalifikacje i długo pracować? Jak to wyglada, może są jakieś działy na których mozna szybciej dostać lepsze stanowisko?

Zibi

Żenada. To wychodzenie koordynatorow i liderów na kawkę, fajeczkę, kilka przerw w ciągu zmiany. Już im nawet nie wstyd przed pracownikami, robią co chcą. Ktoś się tym zainteresuje?

Nasti
@Zibi

Koerowniki pozwalajo to co zrobisz? Fajne jak tez odbicia na zegar a nie bez niczego wyjscie mają miec ? Dyrek niech kontrola zrobi

Technik

Jak wygląda praca w utrzymaniu ruchu ? Jak zarobki ?

blues

ogólnie Polacy są super. Ale ci (przez małe c) z za wschodniej granicy to mają większe prawa niż My Polacy. Nie podskoczy w Polsce Polak ukraińcowi. Liderzy, koordynatorzy z ukrainy poniżają Polaków. Najlepszy ten "ochraniarz" co go pewnie do wojska nie wzięli i chce się wykazać. Podobny do Liroya stary siwy wyleniałe długie włosy. paranoja. nie spełnił się w mundurówce i chce pokazać jaki jest mocny ..... Nie polecam. P.S. bardzo dobry koordynator/trener Kamila i Karolina. Nie wiem jak one tam wytrzymują z tymi "liderami"

@blues

Dobre. Ile pracowales/pracowalas? Tydzien? Widac wielkoego znawce

O...

Jakie agencję aktualnie rekrutują do THG?

Nikola
@O...

Cześć aktualnie raczej już nie prowadzą rekrutacji. Sprawdź na olx .

Sa. Po swietach, maja byc wprowadzenia nowych

Mateusz Jesuz Pawłowski

Pracowałem niecałe 3 lata, rok SORT/PICK OUTBOUND, potem 2 lata operator WózkówW INBOUND, ogólnie wrażenia git, dobrze mi sie pracowało, spoko ludzie, Przełożeni też na +, dobre relacje, można sie dogadać (studia, przekładanie grafiku itp), na wózkach bezpieczeństwo priorytetowo przestrzegane. I jeszcze raz naprawdę spoko ludzie, z niektórymi przyjaźnie trzymane do dziś, pozdrawiam !! w szcz. zmianę A i DONUT :) i całą resztę też. @Pracodawca

@Mateusz Jesuz Pawłowski

Czyli BHP na wysokim poziomie. Ty pracowałeś i dodatkowo studiowałeś dlatego wspominiałeś o elastyczny grafiku? Nie było problemu z wzięciem dłuższego urlopu? W tej kwestii też można się dogadać?

Bart

A ja tam jestem zadowolony z pracy. Pracuje od miesiąca i nie ma na co narzekac. Trzeba się nachodzić na piku ale praca jest ok

Nowy pracownik

Fajna atmosfera, ludzie też ogarnięci. Liderzy, koordynatorzy w porządku. Trenerka (chyba nowa) wszystko wytłumaczyła, wyczerpująco odpowiadała na każde moje pytanie.

Miska
@Nowy pracownik

Jaka atmosfera panuje tam?

Kamil
@Nowy pracownik

Bo to klamstwo usuwaja wszystko co ludzie napisza że jest prawdą to (usunięte przez administratora)z pracą usuwaja osoby ktore pojdą na chorobowe bo dziecko np zachorowało i to robia bez pardonowo i bezczelnie mowiąc że mogą polski rzad powinien to (usunięte przez administratora) thg już dawno zamknąć i zlikfidowac bo niszczą w ten sposób ludzi te praktyki mosza sie zakończyć trzeba poinformowac co sie dzieje włascicieli thg w anglii to zrobią porzadek bo takie praktyki sa niedopomyslenia tam w anglii niezwalniaja nikogo jak jest chory czy ma opieke nad dzieckiem a tu w polsce managery to sa jacys nienormalni chcac zabłysnąc to zwalniaja ludzi pod byle pretekstem .

E.....A

Są teraz w Grudniu przyjęcia do THG?

Dorota

Hejka. Firma pisze, że oferują darmowy transport. Moje pytanie: czy jeżeli zdecyduje się na dojazdy własnym samochodem, firma zwraca przejechane km do wypłaty? Ktoś napisał ze dostanę osobę która będzie mnie szkolić na dwa dni. Wystarczy tyle żeby się nauczyć wszystkiego ?

TeżTuByłam
@Dorota

Nie, nie ma zwrotów za dojazd na własną rękę. Dwa dni to czas, kiedy dostajesz trenera i on wszystko tłumaczy, pokazuje co, jak i do czego. Tam naprawdę nie ma wielkiej filozofii jeśli chodzi o "załapanie"tych informacji.

NN....

Dzień dobry, nie polecam z firmą współpracy z THG.... Mnie nazwano Rasistką bo Pani z Ukrainy zwróciłam uwagę że nie mówiła do mnie po ukraińsku tylko po polsku bo po ukraińsku ja jej nie rozumiem.... I Kierownik P. Daniel mnie nazwał Rasistką!!!!

Były pracownik THG

Pod koniec 2019 była to jeszcze firma angielska w Polsce w większości zatrudniająca Polaków. Na początku 2023 była już to firma angielska w Polsce w większości zatrudniająca Ukraińców. (usunięte przez administratora) Napisy na hali po polsku i po rusku, dzień szkoleniowy nowych pracowników odbywa się po polsku i po rusku, nawet umowy Ukraińcy dostają po rusku/ukraińsku. Jesteśmy obywatelami drugiej kategorii we własnym państwie. Na początku 2023 roku na oko 60% pracowników to byli Ukraińcy, aktualnie pewnie jeszcze więcej, z czego bardzo duża część to mężczyźni którzy według propagandy medialnej wrócili na Ukrainę by walczyć jako ochotnicy. Według mnie bezmózgowcy w rządzie zanim przyjęli masową liczbę imigrantów i łapówkarzy co uciekli przed mobilizacją powinni uchwalić ustawę określającą maksymalny odsetek obcokrajowców w firmach na nie więcej niż 20% co i tak jest dużo. No ale to marzenia ściętej głowy. W niektórych firmach we Wrocławiu i okolicach jest raczej bliżej 80%. THG zmierza właśnie w tym kierunku.

Czy w THG (THE HUT GROUP) pracuje się na open space?

Supermen

nowe stawki i podwyżka 6% podane na zebraniu tylko do stanowiska team lider, a inne wyższe stanowiska może sie wypowie na ten temat @Pracodawca

Jolka HR

2800 brutto jeżeli plan dzienny zostanie zrealizowany

@Supermen

Hm a co dla „zwykłych” pracowników tez jakieś podwyżki były ? A może się szykują do podwyżek w nowym roku?

Marzena
@Jolka HR

hmm...ale 2800 brutto podwyżki i jaki dzienny plan jest do zrealizowania?

Przecież wiadomo że dupoliska została kierownikiem bez rekrutacji zaraz Marcinek będzie na wyższym stanowisku żenada co się dzieje hore to

Zostaw merytoryczną opinię o THG (THE HUT GROUP) - Magnice

• Jak się pracuje w THG (THE HUT GROUP)?

Zobacz opinie na temat firmy THG (THE HUT GROUP) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 241.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w THG (THE HUT GROUP)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 198, z czego 23 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 74 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy THG (THE HUT GROUP)?

Kandydaci do pracy w THG (THE HUT GROUP) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

THG (THE HUT GROUP)
1.8/5 Na podstawie 24 ocen.

THG (THE HUT GROUP)