P.P.H.U. Multidental-Med Sp. j.

Poznań

Opinie o P.P.H.U. Multidental-Med Sp. j.

Mientantak

Czy ktoś został zaproszony na rozmowę rekrutacyjna która pojawiła sie na pracuj.pl w marcu 2016 R. Stanowisko Przedstawiciel handlowy - doradca w gabinetach stomatologicznych

tatrara
@Mientantak 18.04.2016, 16:41

Witam, zostałem zaproszony

Mientantak
@tatrara 17.05.2016, 09:49
Witam, zostałem zaproszony

Czy możesz dać znać jak wrażenia po rozmowie, czy orientujesz sie może czy na wszystkie tereny jest już po rekrutacji i jeszcze jedno, czy miałeś doświadczenie w branży stomatologicznej? Z gory dzięki za każda odpowiedz

Zostaw opinię o P.P.H.U. Multidental-Med Sp. j. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. Multidental-Med Sp. j.