GC Energy Sp. z o.o.

Opinie o GC Energy Sp. z o.o.

Rosomak

Powiem tak by...a wiecie my tu na mrozie a wy narzekacie za robotę się wejście a nie ciągle coś nie pasuje zmień firmę a nie ciągle narzekanie pozdrawiam

@Rosomak

dokładnie narzekają ci co nie robią i im ciągle źle

Gruby
@Rosomak

On problem z. ? Zostawje to Bez komentarza

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma GC Energy Sp. z o.o.? Czy oprócz pensji w wysokości około 3800 PLN można liczyć na dodatkową premię?

Munio

przecież na budowie to 3 razy tyle się zgarnie

Olga
@Munio

daj mi namiar na tą budowę... poza tym to nie jest odpowiedź na pytanie

Aktualność
Specjalista ds. AKPiA
Zatrudnimy specjalistę ds. automatyki przemysłowej do pracy w siedzibie naszej firmy w Rzeszowie.
Praca z użyciem AKPiA głównie przy serwisach i utrzymaniu ruchu.
Nasze wymagania:

• wykształcenie techniczne o profilu elektryk, automatyk lub pokrewne

• znajomość zasad i wymogów montażu aparatury kontrolno- pomiarowej i automatyki

• znajomość zagadnień związanych z kalibracją przyrządów pomiarowych (przetworniki ciśnień, przepływu, poziomu, temperatury)

• znajomość sieci przemysłowych (protokoły HART, Profibus)

• obsługa komunikatorów i kalibratorów przemysłowych

• dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

• znajomości języka  angielskiego

Kluczowe obowiązki:

• kalibracja aparatury kontrolno-pomiarowej

• uruchomienia aparatury kontrolno-pomiarowej

• opracowanie protokołów pomiarowych

• nadzór  nad montażem przyrządów pomiarowych, linii impulsowych

Jesteśmy zainteresowani współpracą również z absolwentami bezpośrednio po studiach inżynierskich i z małym lub bez doświadczenia.
Kontakt w sprawie oferty pod nr 661 590 590 (Iwona)
Xxx

Polecam jest ok jako pomocnik pokazali co i jak pierwsza wypłata na czas wszystko się zgadzało zobaczymy co będzie dalej

Elektryk

CV Po paru h telefon w sprawie rekrutacji Później rozmowa "techniczna" Badania i na budowę

Parę pytań z podstaw elektrotechniki i pytanie o doświadczenie

tegi

w kraju tez dobre budowy mają

Pracuje na tesli miesiąc i jest ok jestem pomocnikiem na początku pokazali mi co i jak praca lekka, wypłata się zgadza polecam

PatrykRRR
@Nowy

Hej można prosić o jakiś kontakt? Mam kilka pytań odnośnie pracy.

emeryt

polecam, jezdzilem wiele lat na budowy i było ok

Jarosław
@emeryt

To ile lat tam przepracowałeś? I w sumie kiedy skończyłeś pracę, dawno temu? Bo jeśli tak, to wiele się mogło zmienić od tego czasu...

emeryt
@Jarosław

dobre 8 lat, teraz jezdzi szwagier i jest zadowolony

fitter

ja robię trasy kablowe i mi tu pasuje, kasa na czas i mieszkanie i dojazd zapewniają

jestem na tesli prawie miesiąc praca jet ok, wypłata na czas

Proszę nie wchodzić w powyższy link, to jest wirus.

Aktualność
Zwiększamy zatrudnienie dla Tesli. Gigafabryka aut Elona Muska znajduje się ok. 50 km. od granicy z Polską. U nas, jak zawsze, umowa o pracę w pełni opodatkowana z zakwaterowaniem i dojazdem po naszej stronie.
M

Warto do bhp na projekt? Ktoś się podzieli doświadczeniem?

Bonus

Na początek ok

Pracuje od kilku tygodni i porównując do innych firm jest ok

Czy firma GC Energy Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Odpowiedź

Mam doświadczenie w pracy, w firmach z podobnych branż i mogę potwierdzić że jest to jedno z niewielu miejsc w których ta zasada jest stosowana bezwzględnie.

Młoda

Potwierdzam :) miejsce „przyjazne” kobietom

Firma dramat, żadnych jasnych informacji. Nikt nic nie wie. Spychologia na najwyższym poziomie. Brak odpowiedzi na maile, wszystko na telefon a potem pełne wyparcie. Odrazdzam pracę w tej firmie, szkoda nerwów i czasu.

stary pracownik

No ja z grubasza inaczej widze rzecz, nowi jak przyjeżdżają na duży obiekt przemysłowy to by postać chcieli i w euro dostać zaraz po 3 dnach pracy, a jak firma zaliczki nie da po pierwszym tygodniu pracy, bo przecież no i za co, to się zaczyna, że spychologia, że nie ma z kim pogadać , że dramat, a tu się robić nie chce/ a ja tu robie już 6 lat i dobrze mi i siedzibę calą znam i jezdzę za każdym razem między projektami do siedziby, adres mam i kazdy ma, bo podpisać umowę to do siedziby się jedzie i z kadrową pogadać czy coś i numery telefonów do wszystkich mam, ale to czlowiekiem trzeba być i od siebie zacząc, ja polecam, polska umowa, składki w kraju, zaznaczam całość składek, mieszkanie, dojazd mnie nie obchodzi, no ale to fach w tej firmie też trzeba mieć

...
@stary pracownik

Nie każdy ma blisko do Rzeszowa. Umowa podpisywana mailiwo. Za każdym razem kto inny dzwoni i zawsze odpowiedź że nie wie bo się czymś nie zajmuje. Nigdzie nie napisałem że chciałem zaliczkę czy nie robiłem. Polecam czytać ze zrozumieniem. A zdania o firmie nie zmienię, porażka na całej linii.

@...

Dzień dobry, tak - nie każdy ma blisko do Rzeszowa, choć wychodzimy z założenia w naszej firmie, że wolimy spotkać się osobiście, poznać człowieka, przedstawić wszystkie warunki w trakcie rozmowy i dlatego za każdym razem zapraszamy kandydata do siedziby, bo już później, gdy wyjedzie na projekt, rzadko jest taka możliwość. Telefonicznie i mailowo przekazujemy konieczne dokumenty w celu zapoznania się z nimi, natomiast zgodnie z prawem pracy pracownik otrzymuje komplet dokumentów do własnoręcznego podpisu w oryginale, każdy z naszych Pracowników posiada oryginał umowy o pracę i pozostałe dokumenty konieczne do utrzymania w zatrudnieniu. Na każdym projekcie pracuje koordynator budowy, który na co dzień zajmuje się sprawami pracowniczymi po to, by Pracownik mógł na miejscu budowy zapytać o wszystko, zawnioskować o urlop itd. Kończąc, służę pomocą we wszystkich sprawach personalnych, wszystkie numery kontaktowe są na stronie firmy, bądź u koordynatorów na budowach, pracownicy otrzymują wszystkie kontakty też w momencie zatrudnienia, tj. telefony do rekrutacji, całego HR, logistyki, kadr, BHP itd./ Pozdrawiam Wszystkich naszych Pracowników.

@stary pracownik

6 lat pracujesz, chwalisz firmę a podpisać się boisz aby Cię nikt nie ropoznał

Janusz
@GC Energy Sp. z o.o.

Tak to prawda ,firma otwarta ,warunki też jasne i przejrzyste,. Polecam bez zastrzeżen,,życzyłbym sobie zeby wszystkie firmy w połowie stosowały warunki pracy i nie tylko jak Enerdy z Rzeszowa.

Xxx

To jest forum jest anonimowe… tak przy okazji Pan tez nie podał swoich danych to dlaczego wymaga ich Pan od innych? A co do firmy praca jak każda inna tego typu praca na budowie. Jak się komuś nie podoba moze szukać gdzieś indziej a opinii tyle co ludzi każdy ma prawo do swojej

Stary

Polecam, wypłata na czas, mieszkania ok. Poleciłem prace szwagrowi też zadowolony.

Tabu

Faktem jest, że różnica między pracownikami z długim stażem a nowo zatrudnionymi chodzi tu o stawki jest minimalna a zdaża się że nie ma żadnej.To trochę nie sprawiedliwe.

W innych firmach w krajach Skandynawskich są sto razy lepsze warunki płacy i zakwaterowania dbają o wszystko.

@..

Gadanie zawsze mozewzz isć do obcej firmy na umowę co nic nie zrozumiesz bo obca i składki nie wiadomo gdzie odprowadzone a w GC to polską umowe mam i wszystkie składki do emerytury

aro
@..

hahah powodzenia jak porównujesz Niemcy do Skandynawii....

Honorata

Opisałbyś jak według Ciebie wygląda praca w GC Energy? Jak Ty oceniasz firmę? Jak zarobki, zakwaterowanie, atmosfera pracy? Za co cenisz firmę?

123ppp

Czy polecacie ta firmę warto czy nie?... Jakie warunki pracy... I jak z noclegami...

aro
@123ppp

polecam kasa na czas mieszkania i dojazd zapewnione

Zostaw merytoryczną opinię o GC Energy Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w GC Energy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GC Energy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GC Energy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 13 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GC Energy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GC Energy Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GC Energy Sp. z o.o.