Hurtownia Farmaceutyczna INTRA Sp. z o.o.

Opinie o Hurtownia Farmaceutyczna INTRA Sp. z o.o.

Bobcio

Ocena negatywna! Nie polecam pracy w Intrze a nawet szczerze odradzam, po okresie próbnym nie ma co liczyć na podwyżkę tylko na marną i śmieszną premię, która i tak jest ucinana przez "wszystkowiedzącego" pana dyrektora (bez wyższego wykształcenia). Podstawą do obniżenia premii jest urlop wypoczynkowy(!!) i zwolnienie chorobowe. Nie liczy się to jak pracujesz, tylko z kim się w firmie zadajesz i komu umiesz się podlizać. Totalna porażka!!

Zostaw opinię o Hurtownia Farmaceutyczna INTRA Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia Farmaceutyczna INTRA Sp. z o.o.