POD BASZTĄ MATEUSZ CHOŁODY

Kazimierz Dolny

Opinie o POD BASZTĄ MATEUSZ CHOŁODY

xpl

daria, a ciekawy jestem jak to wszystko wygląda od kuchni - czy aby na pewno też zawsze taka świetna atmosfera panuje czy jednak można mieć do nich o coś pretensje ? Słyszałem, że zarobki u nich nie są powalające, ale zdecydowanie więcej można z napiwków wyciągnąć.

Paulina

Dobra lokalizacja, smaczne jedzenie, miła obsługa. Polecam

Ewelina

Polecam w 100% . Świetne miejsce !

Kamil

Jedzenie rewelacja, obsługa miła, pokoje bardzo ładne. Następnym razem przyjadę z rodziną :)

Robert

Pięknie, pięknie i jeszcze raz pięknie ! Świetne miejsce :)

Kasia

Rewelacjyjne miejsce, bardzo piękna okolica. Pokoje klimatyzowane, w pełni wyposażone, łóżka wygodne. Bardzo miła obsługa. Polecam

Emma

Trafiliśmy tam przypadkiem, ale lepiej trafić nie mogliśmy, przepyszne jedzonko, super pokoje. POLECAM

stasiek

bez zastrzeżeń jak dla mnie, jedzenie na zjeździe firmowym pierwsza klasa, pokoje bardzo gustowne

Zostaw opinię o POD BASZTĄ MATEUSZ CHOŁODY - Kazimierz Dolny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POD BASZTĄ MATEUSZ CHOŁODY