Respect System Paweł Molenda

Puławy

Respect System Paweł Molenda

Opinie o Respect System Paweł Molenda

Marek

Niestety nie mogę podzielić się informacjami dotyczącymi firmy Respect z Puław, ale z tego, co słyszalem, to firma jest całkiem rzetelna, choć podobno niewielka. Widzę, że poszukują pracowników biurowych i w sumie zastanawiam się, czy nie wysłać CV, choć trochę martwi mnie kwestia wynagrodzenia, bo nie wiem jakie może być.

Zostaw opinię o Respect System Paweł Molenda - Puławy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Respect System Paweł Molenda