Opinie o Zakład Kamieniarski Przywała Stones Łukasz Przywała w Chęciny

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakład Kamieniarski Przywała Stones Łukasz Przywała. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Kamieniarski Przywała Stones Łukasz Przywała o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Kamieniarski Przywała Stones Łukasz Przywała w Chęciny

Morales

Jest to mój pierwszy wpis tego typu. Zdecydowałem się napisać swoją opinię ponieważ takich ,,gagatków'' jeszcze nie spotkałem a było mi dane pracować w kilku firmach. W ogłoszeniu o pracę super płacą. Na rozmowie okazuje się że stawka jest dużo niższa od minimalnej podanej w ogłoszeniu. Posiadają swój system pracy niezgodny z kodeksem pracy. Mianowicie u tych miłych panów pracuje się po 9 godzin z jedną przerwa oczywiście ta 9 godzina nie jest traktowana jako nad godzina i jest to warunek konieczny.Za sobotę jest lepsza stawka ale to już trzeba dostać zaproszenie żeby móc przyjść. Dodatkowo są wyjazdy na montaże za które dowiecie się przy wypłacie ile zarobiliscie. Płacą za montaż ale ile... Czyli na patencie jak stwierdza że za dużo zarobiłeś to dadzą ci mniej i nikt się nie upomni o swoje bo tak naprawdę niewiesz ile powinno być. Jeśli na montażu czy też podczas obróbki coś pójdzie nie tak uczestniczysz w kosztach. Podczas montażu musisz świecić oczami i wciskać ludzią kit że jest super choć tak naprawdę nie jest. Ubranie, buty, kurtka swoje nawet raz w roku nie dają. Praca przy wodzie a wiec jak przemokniesz musisz mieć drugie ubranie na zmianę oczywiście swoje. Dodatkowo jeśli pracujesz przy wodzie potrzebne ci są gumofilce które które również musisz kupić sobie sam. Okulary rękawice itp to najlepiej jakby nie pytać albo swoje przynieść niby są ale...Brak podstawowych narzędzi jedno wiertło na całą hale. Na skierowaniu na badanie nie ma czynników szkodliwych jakie tam występują mianowicie panuje ogromne zapylenie i nie ma żadnych wyciągów. Nie znajdziecie takiej informacji na skierowaniu. Zapewne badania z tego powodu są tańsze bo nie ma prześwietlenia ani spirometrii. W końcu to twoje zdrowie nie ich. Ubezpieczenie od najniższej krajowej reszta kasy pod stołem oczywiście. Brudna niewdzięczna praca w słabych warunkach oświetlenie porażka. Pozostałe rzeczy o których pisali moi poprzednicy to również prawda. Szkoda kręgosłupa i płuc lepiej mniej zarobić i paczki rozwozić. Byłbym zapomniał nikt wam tyle nie da co oni są w stanie obiecać. Co tylko chcecie, chcecie na maszynę to na maszynę, montaż macie montaż w praktyce mają ludzi na maszyny szukają do tej czarnej roboty. Wszyscy starzy montażyści zrezygnowali i szukają aktualnie nowych. Spora część rezygnuje już po 1-2 dniu. Także trzeba obiecywać żeby ktoś przyszedł. Dobrze że kilku naszych sąsiadów uciekło przed wojna to mają pół załogi.

Morales Nowy wpis

Klient Nowy wpis

Bardzo niegrzeczni właściciele. Krzyczą przy klientach, kłócą się między sobą. Ceny z kosmosu, materiał słabej jakości, lepiej omijać ich szerokim łukiem.

Andzej Nowy wpis

Firma mało wiarygodna, brak odzieży ochronnej dla pracowników, wszystko musisz kupić sam, szefostwo na wszystkim oszczędza, nie płacą dodatków za pracę w soboty, szpiegują na każdym kroku. Uwierzcie, można znaleźć w okolicy coś zdecydowanie lepszego, ja nie żałuję.

XXX Nowy wpis

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie, pracownicy są szpiegowani przez najstarszego szefa, który nieustannie przegląda monitoring.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Zakład Kamieniarski Przywała Stones Łukasz Przywała? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Audyt / Audytor w banku
Arcon Personalservice GmbH
logo firmy TECHNIK ANALITYK DS. BADAŃ WODY
CT-CARD SP. Z O.O.
Kamil

Pokazało się ogłoszenie dla montażysty, czy ktoś może napisać o warunkach pracy i jaka kasa oraz czas pracy ?

@Kamil

A masz jakieś doświadczenie jako montażysta? No bo od tego zależą poniekąd zarobki.

Kamil
@Karolina

Tak mam doświadczenie. Tylko z tego co widzę tutaj ciężko się coś dowiedzieć.

@Kamil

Ano mnie to już dwa razy w lutym olali. ;p No chyba, że nikt z nich tu nie wchodzi. Ale w sumie to czemu, skoro jednak kogoś szukają?

Endriu

Najgorszy jest ten łysy filozof, co się do wszystkiego (usunięte przez administratora)

@Endriu

"Łysy filozof"? Kogo konkretnie masz na myśli? Serio o wszystko się czepia? O co ostatnio miał do Ciebie problem?

Wojtek

Nie polecam pracy w tej firmie ani na produkcji a tym bardziej w bierze, byłem świadkiem jak właściciele traktowali jednego ze sprzedawców gorzej od psa pomimo że Pan Mirek stracił zdrowie w tej firmie pracując wcześniej na produkcji.

@Wojtek

Co konkretnie rozumiesz pisząc, że traktowali go "jak psa"? Jeśli jest aż tak źle, to może serio przydałoby się to gdzieś może zgłosić?

Kamieniarz

Skoro płacą pod stołem, to trzeba ich zgłosić do skarbówki. Już dawno minęły czasy takich firm, żerujących na pracownikach. Jak ich nie stać płacić ludziom, to niech sami się biorą za obróbkę, biznesmeny.

Młody

Firma która ma opinię najdroższej na rynku, a zarobki najniższe na rynku, dodatkowo na papierze tylko podstawa. Na rozmowie obiecują gruszki na wierzbie, a potem rzeczywistość to weryfikuje.

Mmm

Chamstwo i brak kultury ze strony właścicieli. Moja uwaga do osób starających się o pracę- wszystko na piśmie- bo kłamstwa właścicieli na pewno przejdą Twoje oczekiwania! Odradzam!!!

Sylwia
@Mmm

Aż tak źle? Możesz coś więcej dodać? Podasz jakieś przykłady?

Damian

Pracodawcy nie szanują pracowników to jedno, kolejną osobą która nie szanuje pracowników a nawet poniża, dyskryminuje, (usunięte przez administratora)i wywiera presję jest kierownik produkcji (usunięte przez administratora), a sam został wyrzucony z poprzedniego zakładu przez ochronę i zabrali mu przepustkę. Nie polecam pracy w tym zakładzie nawet przez minutę. Ogłoszenia o pracę z wysokimi stawkami a w rzeczywistości najniższa krajowa (usunięte przez administratora) a w razie pomyłki dodatkowo kara finansowa w postaci "uczestniczeniu w kosztach". Z dala od tego zakładu bo żadnych szans na awans, chyba że na inną maszynę a o miłej atmosferze można zapomnieć liczy się tylko kasa.

Jest ogłoszenie o pracę? Warto? Ile płacą na start? Jaka atmosfera?

Xxx

Pracodawca nie szanuję pracowników bylem świadkiem bardzo niemniej sytuacji. Dziwnie sie, ze coś takigo moze mieć miejsce w tych czasach Ja jako klien czułem się bardzo zniesmaczony. Obługa Pań idealna, perfekcyjna pod każdym względem. Wszystlko wyjasnione, pełna kultura....

@Xxx

Potwierdzam wcześniejszą opinię, sam byłem światkiem podobnej sytuacji, jak się rodzinka kłóciła i bluzgała, aż się niosło po całym budynku. Nie zazdroszczę pracownikom takich pracodawców, bo pewnie do nich odnoszą się podobnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Kamieniarski Przywała Stones Łukasz Przywała - Chęciny

• Jak się pracuje w Zakład Kamieniarski Przywała Stones Łukasz Przywała?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Kamieniarski Przywała Stones Łukasz Przywała tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Kamieniarski Przywała Stones Łukasz Przywała?

Zakład Kamieniarski Przywała Stones Łukasz Przywała
  • Zelejowa 32