Opinie o SEKA S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SEKA S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w SEKA S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SEKA S.A. w Warszawa

Bb Nowy wpis

Firma wprowadza w regulamin dziwna zasadę odnośnie urlopów, nie można brać 1 dnia urlopu, chyba że będzie to urlop na żądanie.

kandydat ndjs Nowy wpis

Brak odpowiedzi po trzech etapach rekrutacji (2 spotkania + zadanie). Bardzo słabe!

Natalia Nowy wpis

Widzę, że w tej firmie nie ma co liczyć na wcześniej otrzymaną umowę, tylko trzeba czekać na nią miesiącami... A co by było mało to wypłaty nie są w terminie. Ktoś tego tam w ogóle pilnuje? Czy zostało to gdzieś zgłoszone? Jednym słowem - żenada...

MAGDA Nowy wpis
@Natalia

Zarzut całkowicie wyssany z palca! Wynagrodzenia zawsze są płacone w terminie.

Mega słabe doświadczenie z rekrutacji. Z ogłoszenia wynika że jestm idealnym kandydatem a aplikacja odrzucona, nawet nikt nie zadzwonił, nie poinformował dlaczego w mailu- odhaczony jak wór kartofli. Z pewnością była to pierwsza i ostatnia rekrutacja. Nie wiem po co firma wrzuca ogłoszenie jeśli ustawia na stołek "ZNAJOMKA" no bo chyba tak to się skończyło skoro aplikowałem gdy ogłoszenie pojawiło się na pracuj.pl Firma krzak

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie SEKA S.A.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Stefan

Firma SEKA mieszcząca się w Warszawie to firma, która w roku 2021 nie doczekała się jeszcze żadnego wpisu. Dlaczego nikt z Was nie napisał jeszcze nic na temat tego pracodawcy? Bardzo Was proszę o aktualne informacje związane z tym pracodawcą. Ktoś może pomóc? Dziękuję.

Wojciech

Firma SEKA do doświadczona w tej branży firma. Praca dla ludzi z ambicjami, polecam!!

wspólpracownik

Ludzie dla tej Firmy liczy się tylko przelew od klienta!!! Nie dają kompa, oprogramowania, tylko wymagają. Od kilku miesięcy przelewy po terminie!!!! Dają do podpisania umowy z datą obowiązywania trzy miesiące wstecz jak nie podpiszesz straszą że wstrzymają zapłatę za faktury (dla współpracowników na własnej działalności). W umowach same obowiązki dla współpracowników i kary i tylko w jedną stronę bronią swoich interesów . Współpracownik w tych umowach nie ma żadnych praw. Firma Seka S.A. zawsze jest górą.

Niki
@wspólpracownik

To i tak sporo dają. Ja była na rozmowie w seka bielsko. To jest dopiero katastrofa. I czemu sp. z o.o.? Jak wszędzie jest S.A? To mnie zastanawia.

ktoś z Seka
@Niki

Bo seka bielsko sp. z o.o. to zupełnie inna firma, podszywająca się pod SEKA S.A.

Wiktor

Ten watek dotyczy oddziału w Warszawie a tu jest dobrze , polecam.

gvf

widze ze szukają teraz dyrektora oddziału? fajnie to wygląda

Yok

Ale pytanie czy ktoś brał udział a nie czy się martwi i na jakie stanowiska szukają. Czytanie ze zrozumieniem.

yok

a ktoś brał może udział w rekrutacji do marketingu?

Zostaw merytoryczną opinię o SEKA S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w SEKA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SEKA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

SEKA S.A.