SEKA S.A.
counter
3 20 10 5 1
Wojciech Nowy wpis

Firma SEKA do doświadczona w tej branży firma. Praca dla ludzi z ambicjami, polecam!!

wspólpracownik

Ludzie dla tej Firmy liczy się tylko przelew od klienta!!! Nie dają kompa, oprogramowania, tylko wymagają. Od kilku miesięcy przelewy po terminie!!!! Dają do podpisania umowy z datą obowiązywania trzy miesiące wstecz jak nie podpiszesz straszą że wstrzymają zapłatę za faktury (dla współpracowników na własnej działalności). W umowach same obowiązki dla współpracowników i kary i tylko w jedną stronę bronią swoich interesów . Współpracownik w tych umowach nie ma żadnych praw. Firma Seka S.A. zawsze jest górą.

Tak5Nie1

Niki
@wspólpracownik

To i tak sporo dają. Ja była na rozmowie w seka bielsko. To jest dopiero katastrofa. I czemu sp. z o.o.? Jak wszędzie jest S.A? To mnie zastanawia.

Tak1Nie1
ktoś z Seka Nowy wpis
 Rekomendacja
@Niki

Bo seka bielsko sp. z o.o. to zupełnie inna firma, podszywająca się pod SEKA S.A.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 419 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Tak1Nie
Wiktor Nowy wpis

Ten watek dotyczy oddziału w Warszawie a tu jest dobrze , polecam.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Odpowiadając na pytania użytkowników na forum powinniście mieć świadomość, że pomagacie komuś w znalezieniu nowego miejsca pracy.

gvf

widze ze szukają teraz dyrektora oddziału? fajnie to wygląda

Tak1Nie

Yok

Ale pytanie czy ktoś brał udział a nie czy się martwi i na jakie stanowiska szukają. Czytanie ze zrozumieniem.

yok

a ktoś brał może udział w rekrutacji do marketingu?

Zostaw merytoryczną opinię o SEKA S.A. - Warszawa

SEKA S.A.