askontakt

Opinie o askontakt

smellor

klekotko, ztego co wiem to przede wszysktim trzeba charakteryzować się odpowiednim doświadzceniem. Słyszałem, żę ludzie standardowo mają po 1-2 lata doświadczenia. A z tego co wiem to za mało by móc coś tutaj osiągnąć.

szczęśliwy że mnie tam już nie ma

podjęłaś tam pracę - to chyba jesteś w silnej desperacji ,żeby coś znaleźć, ja bym uciekała gdzie pieprz rośnie i to czym prędzej , zobaczysz po pierwszym obcięciu premii

podjelam prace w askontakt...czy mógłby sie ktoś dodatkowo wypowiedzieć na temat uczciwosci tej firmy?

Słowa kojarzące się z ask firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): BEZNADZIEJNA Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... ŻADNE Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... BEZNADZIEJA TeamLiderzy są pomiatani tak samo jak Agenci, jedynie kadry mają dobrze i jeszcze "kiakounci" Od jakiej stawki można negocjować pensję od godowej i zero premii, chyba, że 20 miesięcznie to premia Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ... no właśnie...co?? Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ... prawie wsystko

Czysta prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!dla niewtajemniczonych tzw. dół - to góra- czyli nawet to jest odwrotnie.

pensje głodowe tzn podstawa plus premie, które obcinają na każdym kroku różnymi aneksami, zero dbania o rozwój, lepiej siedzieć cicho i najlepiej mieć układy z tzw. dołem gdzie wszyscy też siedzą cicho i nic nie robią żeby nie rzucać się w oczy, konkursy o awans- pisane pod daną osobę - czysta fikcja, -układy i układziki, a Ci którzy wykonujką dobrze swoją pracę są wykorzystywani jak przysłowiowa cytrynka, aha i żeby wyjść za potrzebą trzeba się zapisać u kierownika projektu bo trzeba normę wyrobić. Tragedia, ludziom zamiasta dać rozwój mydlą oczy np. dniem lodowym - zjedz 3 porcje lodów i nie marudź , tylko premii nie żądaj

Zostaw opinię o askontakt - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie askontakt