PAF operator pocztowy

Opinie o PAF operator pocztowy

żabek

tak to prawda, ja to potwierdzam, PAF daje umowy o pracę i super, bo to jednak w jakiś sposób daje stabilność zatrudnienia jakby nie było :) poza tym mając umowę o pracę można liczyć na fajny socjal u nich i dodatkowo nie robią problemów z urlopem itp

gośc

ja pracuje w pafie na podst. umowy o pracę i też kasy do tej pory nie widziałem

piotras

siemka kolega pracuje w paf i do dziasiaj kasy nie dostał

Vincent

Zdecydowanie odradzam prace w tej firmie - firma sie spóżnia z wypłatami , odlicza pieniadze z pensji a gdy człowiek chce sie dowiedzieć dlaczego ,nie dostaje żadnych sensownej odpowiedzi (tylko puste lanie wody).Ponadto firma nie przekazuje pracownika zaświadczeń ZUS RUMA wiec człowiek nie może isc do lekarza.

Zostaw opinię o PAF operator pocztowy - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PAF operator pocztowy