Główny Urząd Miar

Opinie o Główny Urząd Miar

sprawiedliwy

Odpowiem wpierw Panu Donaldino ,niestety Pan Zygfryd ma racje tam liczą się stołki i metoda podstawiania nogi.Kolego przestań z tym pokaż klase większości w budzetówkach każdy wie jak jest.Przejżyjcie na oczy.

Zygfryd

Szefostwo to zlepek "spadów" i karierowiczów, którym nie powiodło się gdzie indziej, bez wizji innej jak tylko zapewnić stołek sobie i znajomym. Z roku na rok coraz bardziej podupada i dziadzieje. Osoba odpowiedzialna za kadry przypomina małpę z brzytwą. Pojęcia o HR zero, ale zapał do działania ogromny :-)

Zostaw opinię o Główny Urząd Miar - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Główny Urząd Miar