Opinie o Cynk-Mal S.A. w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Cynk-Mal S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Cynk-Mal S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cynk-Mal S.A. w Legnica

On

Cynk-Mal nie jest dobrym pracodawcą. Pracowników się straszny i zwalnia bez przyczyny lub zabiera im się całą premię. Dobrze by zrobiły zmiany kadrowe w tej firmie w szczególości stanowisko dyrektora handlu.

Polityka kadrowo- płacowa doprowadza do tego że zostaną w firmie pracownicy z 20 letnim stażem oraz pracownicy sezonowi......!

....

No niestety ale prawda jest taka ze to sytuacja w kraju jest taka ze się ciężko żyje a nie zarobki w cynk mal są niskie . 8 zł za kostkę masła to już przesada. A nie tylko cynk mal ma problemy z pracownikami ale i cala strefa. Ludzie uciekają za granicę a za nich hordy Ukraińców ściągają do Polski. Niby na strefie dobrze płacą a nie ma komu pracować. Nie warto innych obrażać i oceniać bo nie wiadomo co w życiu przyniesie los. Może los się odwrócić i jeszcze ludzie będą prosili o powrót do cynk mal. ..

Paulina

@Jarekpiszesz, że odchodzą kolejni pracownicy. Jak dłuży jest w firmie problem rotacji? Czy dotyczy on szczególnie któregoś z działów? Obecnie wiele firm jest w takiej sytuacji, że brakuje im rąk do pracy. Czy w związku z tym widać, by w Cynk-mal zachodziły jakieś zmiany, by zatrzymać doświadczonych pracowników?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Handlowiec ds. kluczowych klientów w firmie Cynk-Mal S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Jarek

No i kolejni fachowcy odchodzą niedługo nie będzie komu szkolić nowo przyjętych a za te zarobki nikt nie będzie się angażował wszędzie minimum to 15zł na godzinę nowy tyle niedostanie a staremu długoletniemu pracownikowi daleko do takiej stawki . Nawet nie mamy 2000zł wypłaty na rękę ,,,,,,,,,,,,To wegetacja a produkcja musi iść swoim tokiem .

Paulina

@XYZ to ważna informacja, że obecnie są wolne etaty w Cynk-mal. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o warunkach zatrudnienia? Kto jest obecnie poszukiwany? Na stronie internetowej firmy są chyba nieaktualne informacje. Ostatnia oferta pracy jest ze stycznia ubiegłego roku.

Normalny

Ty pajak czy pająk wskakuj na swoją pajęczynkę do konta i przemyśl za nim napiszesz te bzdury.Jak bedziesz rencistą czy emerytem to sobie przypomnij co tam kiedyś nabazgraleś bo taki czlowiek, ktorego ty poniżasz to może być twoim ojcem czy matką ale taki prostak jak ty to tego nie ogarnia bo masz za maly mózg.Zacznij już dzisiaj zbierač puszki zebyś mial kiedyś na chleb bo czas szybko leci i za chwilę to ty będziesz renicista lub emeryt iinni nie będą za ciebie robić.

XYZ
@Normalny

Co się unosisz - troche prawdy w tym jest, jak w końcu nie będzie do pracy rąk za te pieniądze to może zaczną normalnie ( więcej ) płacic za prace a jak pchają się emeryci - to jest jak jest .Niby są etaty ale robić niema komu.

pajak

Zatrudniani są emeryci i renciści nawet bez badan potrzebnych na stanowiskach a wiec ktos inny musi za nich robic ???? gdzie jest bhp ? A no nigdzie !ale jak chcesz się napic w pracy to czemu nie bo i tak nic ci nie zrobia bo chętnych do pracy Nie Ma

spawacz

Mile widziani są spawacze najlepiej traktowani wyższa stawka od zwykłego robola ha ha ha

pająk

Uciekają i ty tabunami

niedoszły pracownik

Spytałem czy mogę złożyć podanie o pracę w cynkmalu ,rozmawiałem z panią kierownik z mgazynu i ona powiedziała,ze są marne sznse żeby się dostać bo jest aż 50 podań na jedno miejsce.Pani chyba cofnęła się w czasie o 20lat do tyłu, bo po tym co się póżniej dowiedziałem to ludzie z cynkmalu uciekają.Bardzo pani dziękuję,że nie udało mi się złożyć podania bo wdepnąłbym w niezłe (usunięte przez administratora) Teraz rozumiem że nie mogła mi pani wprost powiedzieć ,że mam nie składać tego cv.

Pracownicy

Składamy serdeczne podziękowania w imieniu całego zakładu ,na ręcę Pana Prezesa za piekną bajkę w czasie postanowień noworocznych na 2017rok dotyczących PREMII KWARTALNEJ.Pan Prezes jest wyjątkowym krasomówcą :)szkoda tylko ,iż nie nauczyli ,że dżentelmeni słowa dotrzymują .Jednym słowem PREMII KWARTALNYCH jak to było OBIECANE ....w cynkmalu NIE MA I NIE BĘDZIE!!!!

Wesołych świąt

Chodzą słuchy, że w firmie był zajączek. Podobno tak dobrze się schował, że nie można bo znaleźć... na koncie.

Paulina

Proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy na temat pracy w Cynk-mal. Jakie macie doświadczenia z firmą?

Mieeetek...
@Paulina

Praca ciekawa nie za ciężka trochę szkodliwa hałas zapylenie ale da się wytrzymać zarobki minimalne od 1700 do 2000 tyś zależy od miesiąca przy stawce 12,50-13,00zł.Jak komuś zależy na pracy to zapraszam jak na zarobku to proponuje strefę .Atmosfera zależy od podejścia do współpracy w załodze porozumiewanie się jest bardzo ważne reszta przychodzi z czasem.

kolega samarytanina
@Mieeetek...

człowieku nie masz żadnych ambicji ,ty myśl co piszesz:jak komuś zależy na pracy to zapraszam?Żałosny samarytaninie poszedłeś do pracy po co bo nie rozumiem?Opłaty ,czynsz,jedzenie to wszystko kosztuje więc nie pisz takich pierdół ciołku jeden bo chyba zatrzymałeś się w czasie albo ktoś ci to kazał napisać.Ty idziesz do pracy tylko pracować a nie zarabiać to daj swojemu bliźniemu swoja wypłatę bo przecież ty nie potrzebujesz .Skoro piszesz o zarobkach minimalnych to napisz tez o maksymalnych.... konfabulant jeden .......i od razu pochwal się premią kwartalną .Takich ludzi ,którzy dają się wyzyskiwać i jeszcze są z tego usatysfakcjonowani bo robota jest a kasy nie ma -Cynk mal potrzebuje...Bądź koleżeński ,zostań po godzinach w pracy swoich marzeń i nie upominaj się nawet o zapłatę, bo nie wypada, a minimalną przecież masz to i tak będziesz zadowolony, aż ponadto!!!!!!!

Nikt
@kolega samarytanina

Jak komuś nie pasuje niech idzie do piekła na strefę tam płacą super kasę dają na święta więcej starczy na opłaty i na bogate święta lubisz tylko obrażać innych a sam nie masz szacunku do nikogo jak masz za dużo to podziel się z innymi Bóg cię wynagrodzi bo prezes nie ty nie masz kolegów

Zaszokowany głupotą przedmówcy....... MOWA DO PREZ
@Nikt

Zadowolony pracownik to najlepsza inwestycja zakładu!!!! Pracownicy niezadowoleni ze swoich zarobków wykonują na ogół tylko te czynności, które nie wykraczają poza minimalny zakres ich obowiązków. Polski rynek pracy stał się rynkiem pracownika. Świadczy o tym liczba ofert pracy oraz wakatów, które pracodawcom ciężko jest zapełnić. Jeszcze lepiej widać to jednak we wzroście płac.Adekwatne co do wykonywanej pracy są przede wszystkim zarobki ,które sa głównym motywatorem.Pracodawca musi bowiem pamietac ,ze jego pracownicy rozmawiają ze sobą i wiedza kto ile zarabia .Jeżeli okaze się ,ze wynagrodzenie w firmie nie jest sprawiedliwe to wpłynie to destrukcyjnie na pracowników o czym własnie Pan Prezes powinien sie zainteresować.Dla niektórych zaskoczeniem może być fakt, że na największy wzrost wynagrodzenia w stosunku do ubiegłego roku mogą liczyć pracownicy fizyczni. Co więcej, to w ich przypadku wzrost płacy był najbardziej nie doszacowany. Różnica w stosunku do przewidywań wynosiła bowiem aż 0,79 punktu procentowego. Pan Prezes zna statystyki a jeśli nie to..... (można spytac kadrową ,która pisze o piekle na strefie a gorsze zrobiła w cynkmalu)Na marginesie samochód należący do Cynk malu powinien zostać wystawiony do przetargu a nie sprzedany,"odstąpiony"za grosze z wyłącznością dla jednego pracownika.A dlaczego zabiera się premię pracownikom ,którzy ulegli wypadkowi w pracy?A co mówi kodeks i przepisy?PaniePrezesie proszę pochwalić się RAPORTEM PŁACOWYM ,który wykazuje plany podwyżkowe w pierwszym kwartale tego roku.Reasumujac: DOBRY szef stara się zatrzymac swoich pracowników pracując w ten sposób na dobre imię swojej firmy .Tekst w stylu nikt cię tu nie trzyma prowadzi do sytucji ,ktorej jesteśmy swiadkami.HASŁO dla PREZESA Traktuj swojego pracownika tak, jak sam byś chciał być traktowany!!!

Jeżyk

Jak ktoś ma ochotę na lepsze zarobki zapraszam do nas na strefę są przyjęcia i to za godziwą kasę 2200-2500 na rączkę praca jak wszędzie zasuwać trzeba ale wie się za co. Zostawcie ten cynk-mal dla innych nierobów bo z tego co wiem to u was małpy mogą pracować i sobie poradzą za kiść bananów. Nie róbcie z siebie idiotów i pokrzywdzonych przez prezesa to tylko wasza wina były związki to trzeba było wytrwać teraz mieli byście morze lepiej.Pamiętajcie "Kto dołki kopie ten sam w nie wpada."I nie ma kolegów wszyscy są wrogami.

kolega po fachu

Ja po 10 latach pracy zarabiam 1980 zł a nowy pracownik zarabia 1850 zł co daje 13 zł podwyżki rocznie... Śmiechu warte.. Wstyd i hańba pracować w takim zakładzie, już dawno czas na zmiany!!!!!

Skatman
@kolega po fachu

A1800zl za luty po10 latach pracy w Cynk Malu to jest zarobek stawka 13zl gdzie są mlodsi starzem 13,50

kosa

Wróć do szkoły i naucz się pisać bo jak się czyta takie brednie z takom pisownią to dopiero rzygać się chce a w tej firmie to nieuki i nieroby którzy mimo spokojnej pracy 4 na 4 i to płaczą to tacy powinni się pozwalniać bo tylko młodym nie pasuje taka praca a stary pracownik jakoś da se rade nawet jak będzie musiał robić za dwóch a ty należysz do tej grupy niezadowolonych bo mało jeszcze wiesz.

fałsz i obłuda
@kosa

skoro dziadku młodym n......i już wiadomo dlaczego w cynkmalu się tak zarabia bo" przygadał kocioł garnkowi "a sam napisałeś TAKOM PISOWNIĄ.Zamiast wytykać sobie błędy to zacznijcie myśleć co zrobić aby było lepiej bo każdy z was tylko narzeka a i tak będziecie siedzieć tam do śmierci.Jeden wart drugiego i nie pisz ,że tylko młodym nie pasuje taka praca bo sam wciąż narzekasz i nic z tym nie robisz.To może jak masz takie dobre rady to wróć się do szkoły bo musisz a potem wypowiadaj sie na forum i nie rób popeliny pisząc brednie w stylu spokojna praca 4 na 4 bo nijak się to ma do zarobków i wcale nie taka spokojna o czym sam doskonale wiesz ,że twoja baba zarabia więcej od ciebie a ty wstydu nie masz siedząc dalej za te grosze i czepiasz się kumpla bo z nerwów zrobił błąd w pisowni.Święta idą biedaku i ciekawe jak porządzisz za taką super wypłatę ,chyba tylko jajka w biedronce sobie kupisz......najpierw myśl potem pisz!

Jan
@kolega po fachu

To poszukaj roboty na strefie nikt cię nie trzyma

Duma i Uprzedzenie
@fałsz i obłuda

Tobie to nie grozi .Wesołych Świąt. Z dobrobytu nie przejedz się .

Witek
@Jan

Nie wydaje mi się ,że jesteś robolem skoro tak piszesz ,pewnie duma cię rozpiera kazdego 10-tego jak stoisz przy ścianie płaczu.Dobrze ,ze są jeszcze takie społeczniaki jak ty bo dawno by zakładu nie było!

Jan
@Duma i Uprzedzenie

ha,ha,ha!

Obserwator
@Duma i Uprzedzenie

Nie ma kolegow w pracy i to widać,słychac i czuć.

zawiedziony

Hmmm czas pochwalić się zarobkami.Czy pracownik, który jest zatrudniony w firnie Cynkmal dostaje 1900 zł to człowiek zadowolony czy nie?. Czy według prezesa można przeżyć miesiąc za taką jałomuzne po opłaceniu rachunków? Zastanawiam się co mam zrobić z tą resztą która mi została. Czy jest to pensja godna mężczyzny? A jeżeli jest na utrzymaniu rodzina? A może małe szkolenie w zakresie zarządzania budżetem? Bo jeżeli prezes tyle płaci to pewnie wie jak przeżyć za te marne grosze. Przecież w Cynkmalu zarabia się już prawie najniższą krajową to gdzie te podwyżki obiecane? Jednym słowem firma zrobiła z nas białych murzynów, którym obiecuje gruszki na wierzbie!!! A może by tak pan prezes spróbował przeżyć za tyle ile chce aby żył jego pracownik i podzieli się później z nami wnioskami jakie wyciągnął abyśmy mogli zrozumieć jego tok myślenia. Bo niby jaki Pan taki kram...

skatman

Pracownik z doświadczeniem po 10 latach pracy w tej firmie z zarobkiem poniżej 2000zł jest traktowany jak nowo przyjęty który dostanie o 100zł mniej to śmiech a pracować trzeba za dwóch i do tego kto ma takiego młodego pracownika wyszkolić ? Przez ten okres tylko są obietnice lepszych zarobków a wartość pracownika spada wraz z inflacją Pomocy dla rodzin pracowników bo za 1700-2000zł nie da się żyć

Judyta

Biorąc pod uwagę, iż w ciągu dwóch dni pojawiło się więcej negatywnych opinii niż przez ostatnie pięć lat .... można odnieść wrażenie, iż Cynk-Mal to (usunięte przez administratora) albo "kadrowa" robi czarny PR na zlecenie konkurencji. statystyki: 2012 - 1 opinia 2013 - 1 opinia 2014 - 5 opinii 2015 - 3 opinie 2016 - 1 opinia 2017 - 7 opinii konkluzja: Dureń, co słucha z miną tak błogą. Komu pomaga? Śmiertelnym wrogom! Pozdrawiam, Judyta!

skatman
@Judyta

Ale dzieje się coraz gorzej zarobki spoczęły na obietnicach fachowcy z doświadczeniem odchodzą a nowych nie ma kto szkolić bo nie ma takiego stanowiska jak szkolący a doświadczeni pracownicy nie będą przekazywać swojej wiedzy kosztem swoich wykonywanych obowiązków gzie pracuje się za dwóch bez docenienia .Nawet szkoda firmie dać po jednej 100 nadgodzin za dyżur który mamy w sobotę albo w niedziele tylko za wolny dzień a potem są takie sytuacje gdzie brakuje ludzi na produkcji

Cynkuś

Zastanawiam się dlaczego nasze opinie są usuwane ? Komu i dlaczego zależy żeby się wybielić?Pisałem, że prezes jest pionkiem a kadrowa mózgiem firmy i zostało to usunięte. Moja treść nie zawierała wyzwisk i przekleństw. Pytam czy prawda w oczy kole?Zamiast usuwać wpisy ludzi, którzy mają prawo do wypowiedzi i wyrażenia własnego zdania warto pomyśleć co zrobić aby uniknąć takich sytuacji!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Cynk-Mal S.A. - Legnica

• Jak się pracuje w Cynk-Mal S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Cynk-Mal S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cynk-Mal S.A.?

Cynk-Mal S.A.
1.8/5 Na podstawie 46 ocen.

Cynk-Mal S.A.