Sopocka Grupa Marketingowa Sp. z o.o.

Sopot

Opinie o Sopocka Grupa Marketingowa Sp. z o.o.

X

Praca ciekawa, dużo się dzieje - pod tym względem nie jest źle. Niestety w firmie panuje niezbyt dobra atmosfera, pracownicy są traktowani jak dzieci w szkole. Kadra kierownicza nie jest chyba zbyt dobrze przygotowana do zarządzania, widać humory szefostwa, wewnętrzny brak zgodności w różnych kwestiach - to się odbija na pracownikach. Dla mnie niedopuszczalne jest, by mój zwierzchnik histerycznie na mnie krzyczał, dlatego nie polecam osobom wrażliwym.

Zostaw opinię o Sopocka Grupa Marketingowa Sp. z o.o. - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sopocka Grupa Marketingowa Sp. z o.o.