Omega rembielińska 6a

Opinie o Omega rembielińska 6a

Na umowę to nie ma co liczyć, pensja wypłacana w ratach, kilka razy w miesiącu, właścicielka sklepu nie potrafi rozmawiać, nie rozmawia z pracownikami-zwłaszcza nowymi. Bardzo duża rotacja pracowników, co dostrzegają klienci i sami mówią nowa pani co chwilę. Właścicielka nie umie zatrzymać pracownika, nawet nic zaproponować, żeby u niej zostać, nie zależy na pracownikach jej ogólnie, a pracownicy siedzą cicho jak wszędzie i udają, że się nic nie dzieje, norma :)

Zostaw opinię o Omega rembielińska 6a - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Omega rembielińska 6a