Grossmarket

Opinie o Grossmarket

monia

Fakt nie najlepszy pracodawca, zarobki 8zł na rękę za godzinę na umowę zlecenie, a kasjerki zanim zostaną rozliczone to mija pół godziny.Każdego traktują jak złodzieja. Nie polecam

Niech świadczy o nich to co mówią klienci do nowo zatrudnionych osób: \"co kogoś zatrudnią to popracuje jakiś czas i zaraz zwalniają\". Taka wymiana personelu co chwilę :) ale na tyle widzoczna, że nawet klienci zwrócili na ten proceder już uwagę, bardzo dużo biurokracji, jeśli chodzi o rozliczanie utargów z kasy.

Zostaw opinię o Grossmarket - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grossmarket