Awas serwis Sp. z.o.o

Opinie o Awas serwis Sp. z.o.o

tomek

Ja widizałem, że kiedyś poszukiwali Specjalistów Logistyki, tylko nie wiem czy dalej w firmie poszukują ludzi z ukonczoną logistyką lub transportem a ja chciałbym sie u nich zatrudnić, dajcie znać.

obserwator

po przeczytaniu komentarzy stwierdzam iż chyba zle sie dzieje w tej firmie

PRZEPRASZAM PANA T.S.

przepraszam Pana T.S. pracownika firmy Awas że w dniu 26,06,2009 użyłem słów które były nie prawdziwe i które obrażały Pana T.S. Mam nadzieję że przyjmie Pan moje przeprosiny i sprawę uzna za załatwioną. poważaniem Jacek Wysmułek

powiem jedno kiedy pracowałem awasie za czasów Pana Dyrektora R.K. w firmie była super atmosfera z przyjemnościa przychodzilismy do pracy zadania nasze wykonywaliśmy bez stresów. Kiedy Pan R.K. odchodził (wywalony) pracownicy złożyli sie na prezent pożegnalny dla Pana Dyrektora, niestety nie było przy tym prokurenta Jacka M. oraz nowego dyrektora T. D [usunięte przez moderatora]. Nowa miotła zlikwidowała dział logistyki z 7 pracowników zostało 2 dział produkcji zostało 0 pracowników. Silne plecy ma tam kierownik awas serwis T [usunięte przez moderatora] swinia do entej potęgi i łobuz [usunięte przez moderatora]O becnie firma dno dla nich człowiek nic nie znaczy. [usunięte przez moderatora]. Pan T.D. w czasie rozmowy nie patrzy na rozmówcę cecha wredna. Były pracownik wywalony po powrocie z urlopu przez kier. awas serwis za podpisem dyr. [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Awas serwis Sp. z.o.o - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Awas serwis Sp. z.o.o