PAL-POL Sp. z o.o.

Prabuty

Opinie o PAL-POL Sp. z o.o.

maniana
użytkownik zarejestrowany

a ja słyszałam że takie zarobki są u nich realne dla najlepszych

panowie z susza

palpol to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kazdy to wie ogłaszaja sie na starej tablice teraz olx zarobki na zbijaniu 3000 netto he he za kwartał bajko pisarze kazdy ich tam juz z naszych okolic zna ta firma to dnooo zgłosiłem ich ponownie do inspekcji pracy

bodek

Kasa cienka i na raty

bodek

Nie ma co pisać,bo ktoś likwiduje złe wpisy o tej firmie,a dobrze nie da się pisać,bo to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ska firma.Obóz pracy.

Gd

srani.. w banie ... i szukają już nawet w gniewie chętnych

Rysiek

Pracowałem w tej firmie i jeśli trafi się na fajną i chętną brygadę do pracy to można zarobić 2500-3200 na rękę. Robota nie jest lekka ale jak ktoś ma chęci do pracy to sporo zarobi.

Zostaw opinię o PAL-POL Sp. z o.o. - Prabuty

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PAL-POL Sp. z o.o.