Opinie o SDI Media A/S Oddział w Polsce w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy SDI Media A/S Oddział w Polsce. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SDI Media A/S Oddział w Polsce o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SDI Media A/S Oddział w Polsce w Warszawa

strangest thing

Bardzo fajna firma, mili ludzie, dobra atmosfera, wywiazuje się z obowiązan wobec pracownika. Zdarzaja sie chwile przeciążenia obowiazkami ale to chyba jak wszedzie a nadgodziny płatne. Panuje pewien chaos, ale to też raczej normalka w duzej firmie. ja polecam ☺

Edyta
@strangest thing

O widzę, że masz konkretne informacje, dziękuję! A możesz powiedzieć w jakim dziale mniej więcej pracujesz? Bo jednak specjalizacja czy poziom stanowiska mogą mieć znaczenie przy tym, co oferuje pracodawca konkretnemu pracownikowi.

Memo

Pracowałam w SDI kilka miesięcy. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ poznałam fantastycznych ludzi, a w pracy nigdy nie było nudno. Wszyscy sobie wzajemnie pomagają i od razu od wejścia czuć taką niesamowitą atmosferę, ponieważ pracują tam po prostu pasjonaci. Moja szefowa wspierała mnie w każdej sytuacji, to samo mogę powiedzieć o koleżankach i kolegach z zespołu. Co jakiś czas wychodziliśmy wspólnie nad Wisłę lub do kina. Prawie codziennie jadaliśmy wspólnie obiadki w kuchni. Z benefitów jest prywatna opieka medyczna, Multisport i świeże owoce. Nadgodziny zdarzały się sporadycznie, z urlopami nigdy nie było problemów. Wszystko jest dobrze zorganizowane, kontakt ze współpracownikami jest bardzo ważny dla firmy, dlatego jak tylko skończę studia to na pewno tam wrócę. Polecam!

Regina

A jakie są możliwości zatrudnienia, jakie wymagania, płace?

Julia

@strangest thing a czy często zdarza się sytuacja, że trzeba przepracować nadprogramowe godziny? A poza tym, jakie są warunki zatrudnienia? Czy jest oferowana umowa o pracę? Można liczyć na jakieś bonusy pozapłacowe, typu karta sportowa? Sprawdzone informacje z pierwszej ręki są na wagę złota dla zainteresowanych osób.

Aplikowałeś do firmy SDI Media A/S Oddział w Polsce? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Julia

@anonymous, czy mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat warunków pracy w SDI Media? Czy firma oferuje możliwości rozwoju? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia/kursy podnoszące ich kwalifikacje? Twoja odpowiedź będzie dużą pomocą dla użytkowników forum.

Julia

@PioT, a długo już pracujesz w SDI Media A/S Oddział w Polsce w Warszawie? Mówiąc o elastycznych godzinach pracy masz na myśli przychodzenie o nieściśle określonej porze czy na przykład możliwość pracy zdalnej? Czy ktoś z Was także pracuje lub pracował w SDI Media A/S Oddział w Polsce? Zachęcam do dodawania swoich opinii na temat tego pracodawcy!

@Julia

Pracowałem, praca w Warszawie, nie trzeba było przychodzić punktualnie..

Julia

Dawno nie pisaliście na temat pracy w SDI Media A/S Oddział w Polsce. Jak aktualnie wygląda sytuacja pracowników w tej firmie? Na jakich warunkach są zatrudniani? Czy bez problemu można liczyć na umowę o pracę w tym miejscu? Na stronie internetowej firmy znalazłam wiele ofert pracy dotyczących wielu państw, w tym także Polski (a szczególnie Warszawy). Zainteresowanych odsyłam tutaj: http://www.sdimedia.com/pl/oferty-pracy-w-sdi-media/

Wojtek

Pracowałem tam jakiś czas jako student - ok. 12,5 zl na reke/h na smieciowce. Robota nudna raczej (faktury, przelewy, jakies tego typu pierdoly), mozliwosci rozwoju zadne, ale traktuja fajnie i sa bardzo w porzadku. Niestety bylem studentem dziennym, wiec zrezygnowali z moich uslug, ale nie mam im nic do zarzucenia.

Glizda89

Cześć, chciałam się zapytać osób pracujących - co tak naprawdę (od wewnątrz firmy) jest wymagane? Oferta ofertą, ale na co tak naprawdę przeglądając CV lub na rozmowie zwracają uwagę? Bardzo chciałabym pracować przy takich projektach, wysłałam już 2 razy CV (na pozycję Client Managera), ale niestety bez efektów. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

Glizda89

Zostaw merytoryczną opinię o SDI Media A/S Oddział w Polsce - Warszawa

• Jak się pracuje w SDI Media A/S Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy SDI Media A/S Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SDI Media A/S Oddział w Polsce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 5 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SDI Media A/S Oddział w Polsce